Serwis auchan.pl wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) do celów statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności.

x
Jeteś tutaj: Auchan | Nasze sklepy | Białystok (Hetmańska) | Aktualności
 

Aktualności

Sortuj wg daty: rosnąco malejąco
na stronie:

Wystawa Klimatyczna 2015

13.11.2015

Wystawa Klimatyczna Auchan

Szanowni Klienci!
             
            Trwają aktywne przygotowania do ogólnoświatowej Konferencji Klimatycznej (COP21) organizowanej przez ONZ w Paryżu. Grupa Auchan, której ambicją jest aktywne działanie na rzecz gospodarki niskoemisyjnej, pragnie zaangażować się na rzecz tego kluczowego dla naszej przyszłości zagadnienia, zarówno poprzez sposób prowadzenia działalności jak i inne działania. Jesteśmy przekonani, że dla osiągnięcia celów środowiskowych, nad którymi obradować będzie Szczyt Klimatyczny, niezbędna jest zmiana modelu konsumpcji gospodarstw domowych, które w Unii Europejskiej odpowiadają za około 16% emisji gazów cieplarnianych.

Dlatego przygotowaliśmy projekt edukacyjny - Wystawę Klimatyczną Auchan w dniach 13.11-02.12.2015, która adresowana jest do dzieci w wieku 7-11 lat.  Celem wystawy jest uwrażliwienie dzieci na ważne wyzwania, przed którymi stajemy w życiu codziennym i zaproponowanie prostych, codziennych metod przeciwdziałania globalnemu ociepleniu. Wystawa utrzymana jest w lekkiej, przyjaznej dzieciom formie.

Dodatkowo przygotowaliśmy materiał edukacyjny o globalnym ociepleniu. Może on stać się podstawą lekcji poświęconej tej tematyce i pomóc utrwalić poznane na wystawie informacje. Zostanie on przekazany Nauczycielowi towarzyszącemu dzieciom wraz z niespodziankami.  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Wystawa została objęta Patronatem Honorowym Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact w Polsce.

Zwiedzanie wystawy koordynuje:

Monika German
tel: 0 85 874 8744, 
e-mail: m.german@auchan.pl

Rabaty na konto skarbonka listopad 2015

02.11.2015
Zapraszamy do skorzystania z rabatów przyznawanych na konto Skarbonka ...

Godziny otwarcia sklepu - październik, listopad, grudzień 2015

16.10.2015
Zapraszamy do zapoznania się z nietypowymi godzinami otwarcia sklepu do końca 2015r.

Raty 0% przy płatności Kartą

16.10.2015

 Sznowny Kliencie, zachęcamy do zapoznania się z promocjami na raty 0% przy płatności Kartą Kredytową Auchan.

Bazarek luz - kawa i herbata

16.10.2015

Szanowni klienci zachęcamy do zakupu kawy i herbaty na bazarku luz.