Aplikacja

Sezon na kreatywność. Odkryj talent Twojego dziecka z klockami LEGO®

Opublikowano 26.11.2023

Od pokoleń dzieci tworzą historię w swojej wyobraźni, a dzięki zestawom LEGO® mogą opowiadać je na nowo i w wyjątkowy niespotykany do tej pory sposób! Okres świąteczny to idealny czas na zanurzenie się w pełen kreatywności świat budowania z klocków, z pasją, którą mają dzieci oraz dorośli.

Idealne prezenty, które obudzą pasje u Twojego dziecka

Kiedy zapytasz dzieci, jaką supermoc chciałyby mieć, każde z nich powie coś innego. I to jest właśnie piękne! Wszystkie te moce rodzą się z pasji! W te święta pozwól swoim dzieciom uwolnić swoją wyobraźnię. Otwórz przed nimi świat pełen bohaterów i wspaniałych przygód oraz świat wojowników ninja, zwierząt i przyrody, a nawet wyjątkowe modele pojazdów i gry. Wspólnie mogą doświadczać magii zestawów LEGO, jednocześnie mogąc odkrywać własne supermoce i rozwijać kreatywność. Co ważne, to właśnie zabawa ma kluczowe znaczenie dla potencjału rozwojowego dzieci – stymuluje ich ciekawość, wspiera kreatywność oraz pozwala rozwijać wyobraźnię przestrzenną i sprawność manualną.

Jak wskazuje badanie LEGO Play Well*, już 95% ankietowanych rodziców uważa, że zabawa jest niezbędna nie tylko dla szczęścia dziecka, ale także dla jego ogólnego rozwoju. Przynosi ona także liczne korzyści rodzicom i całej rodzinie. Dziś aż ponad 90% uczestników badania jest zdania, że wspólna zabawa wzmacnia wzajemne więzi, poprawia atmosferę w rodzinie i pomaga się relaksować wszystkim jej członkom.
Dlatego nie czekaj — odkryj zdolności i supermoce swoich dzieci już teraz! Podaruj im tę możliwość w tym sezonie świątecznym i dołącz do nich, aby wspólnie spędzić święta w dobrej atmosferze.

Sprawdź również: Kalendarz adwentowy LEGO® City 2023 – radośnie odliczaj czas do świąt!

Solidna porcja przygody

Czy Twoje dziecko jest poszukiwaczem przygód, który chce codziennie przeżywać nowe, pasjonujące historie? Czy Twoja pociecha pragnie uratować świat, stawić czoła złoczyńcom lub pomóc bohaterom, którzy chcą ocalić wszechświat? Zabawa zestawami LEGO jest odpowiedzią na te wszystkie życzenia i pragnienia naszych małych odkrywców!

LEGO® NINJAGO® Smok Ziemi Cole'a EVO (71782)

Dzieci w wieku od siedmiu lat będą zachwycone możliwością rozgrywania pasjonujących bitew dzięki temu zestawowi LEGO® NINJAGO® Smok Ziemi Cole’a EVO (71782). Podczas zabawy dzieci mogą ulepszyć ruchomego smoka, aby był jeszcze większy i potężniejszy, dodając złote skrzydła, rogi i ogon. Zestaw zawiera dwie minifigurki: Cole’a uzbrojonego w złotą katanę oraz skorpiona-szkielet z kosą i bronią. Skorpion-szkielet może również jeździć na swoim sześcionogim skorpionie. Za sukces w wyzwaniu dzieci są nagradzane kolekcjonerskim sztandarem Siły.

Przeczytaj też: Najlepsze prezenty dla fanów Gwiezdnych Wojen z LEGO® Star Wars™

LEGO® Star Wars™ Czołg Bojowy Republiki (75342)

Fani filmu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” mogą odtworzyć ekscytujące starcia między żołnierzami-klonami ze 187. legionu Mace’a Windu i droidami bojowymi, budując model czołgu bojowego Republiki z zestawu LEGO® 75342. Ma on ukryte koła, które dają wrażenie unoszenia się w powietrzu, dwa podnoszone działka sprężynowe, a na górze stanowisko obserwacyjne dla dowódcy. W komplecie są także cztery minifigurki LEGO: Mace Windu oraz dowódca i żołnierze ze 187. legionu klonów, a do tego dwa droidy bojowe i różne rodzaje nowoczesnej broni.

LEGO Dreamzzz Fantastyczny domek na drzewie (71461)

Dzięki zestawowi Fantastyczny domek na drzewie (71461) dziewięciolatki i starsze dzieci mogą uciec do bazy bohaterów serialu telewizyjnego LEGO® DREAMZzz™. Model jest wzorowany na magicznym domku na drzewie, w którym spotykają się bohaterowie DREAMZzz, i zawiera trzy sekcje: kuchnię pani Castillo, sypialnię Izzie i Mateo oraz salon, a także wieżę widokową i huśtawkę. Domek na drzewie można zbudować w trybie imprezowym lub obronnym, co zapewni dzieciom wielogodzinną zabawę i możliwość wyboru własnej fabuły.

Na kogo dziś trafisz w wiosce lub mieście?

Mówi się, że świat jest mały. W miastach i wioskach LEGO dzieci na każdym kroku spotkają starych i nowych przyjaciół. Najmłodsi członkowie rodziny mogą odtwarzać historie, które już im się przydarzyły, lub opowiadać te, o których marzą, by się zdarzyły w przyszłości. Świetnie, jeśli rodzic, dziadek lub przyjaciel rodziny też dołączy do tej zabawy! Pomaga to nawiązać kontakt z pociechą, dowiedzieć się wielu nowych i ważnych informacji, a także posłuchać o jej marzeniach i możliwych obawach.

Zobacz również: Znajdź idealny zestaw LEGO® i odkryj w sobie radość z tworzenia!

LEGO® Międzynarodowa szkoła w Heartlake (41731)

Dzięki zestawowi LEGO® Friends Międzynarodowa szkoła w Heartlake (41731) dzieci w wieku od ośmiu lat będą poznawać nowe przedmioty i różne kultury. Mogą zaglądać do sal, które są pełne akcesoriów szkolnych. Modułowa budowa zestawu pozwala na przebudowywanie szkoły zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Jest tu stołówka, klasa przyrodnicza, korytarz z szafkami, sala do plastyki, sala komputerowa i łazienka. Na zewnątrz jest kosz do koszykówki, deskorolka i rower z kaskami. Dzieci opiekują się klasowym chomikiem, Bunsenem, mogą puścić wodze fantazji w sali do plastyki lub bawić się na skwerku – tu zawsze jest coś nowego do odkrycia.

LEGO® City Akademia policyjna (60372)

Zestaw LEGO® City Akademia policyjna (60372) zawiera modułowy posterunek policji z kilkoma pomieszczeniami i tor przeszkód ze ścianką wspinaczkową, małpim gajem i tyrolką. Dodatkowo jest też sterowany quad, sześć minifigurek i figurka konia. Zestaw zawiera wiele akcesoriów zachęcających do zabawy, w tym szczotkę dla konia, pachołki drogowe, kajdanki, dwa hantelki i sztangę. W tym wysokiej jakości zestawie z akademią policyjną znajdziesz wiele akcesoriów szkoleniowych dla minifigurek kadetów policji.