Aplikacja

Actuel – produkty dla domu, które chronią planetę.

Opublikowano 10/31/2022

Coraz więcej z nas konsumuje w sposób odpowiedzialny, ponieważ wiemy, że produkty, które kupujemy, mogą mieć wpływ na środowisko naturalne. W Auchan to zaangażowanie w sprawy Ziemi – naszego domu – przerodziło się w prawdziwe zamiłowanie. Każdego dnia zespoły badawczo-rozwojowe, które wytwarzają Państwa codzienne produkty, zadają sobie pytanie: Jak możemy sprawić, aby ten produkt stał się częścią pozytywnego cyklu, który sprzyja środowisku naturalnemu?

Nasza branża, sektor detaliczny, nie jest bez winy.

1 patelnia = 43 puszki: odkryj nasze kuchenne innowacje marki Actuel.

Mamy jedyną w swoim rodzaju, niesamowitą okazję towarzyszyć Ci w codziennym życiu i słuchać Cię. Zmiana: to Ty za nią stoisz. Dzięki Tobie jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne produkty dla domu, które w 100% pochodzą z materiałów z recyklingu i tym samym stoją na czele coraz bardziej ekologicznych technologii.

To kompletna gama patelni, które w Auchan stały się ekologiczne. Frytownica, patelnia, rondel czy garnek: nie zapomniano o żadnym z codziennych zastosowań, oferowanych przez 8 pozycji, które uwiodą miłośników kuchni.

Jeśli prawo Lavoisiera mówiące o tym, że “nic nie ginie, nic się nie tworzy, wszystko się przekształca” nadal pobrzmiewa w każdym z nas, uczniów, to ăctuel może się pochwalić, że wziął sobie tę lekcję do serca. Nowa seria naczyń kuchennych wykonana jest z puszek pochodzących z recyklingu* i nie traci z tego powodu na jakości, odporności na przywieranie ani trwałości. Dotyczy to również ich opakowań, które są wykonane w 100% z papieru z recyklingu i w 100% z włókien pochodzących z lasów i certyfikowanych przez FSC.

Patelnia Auchan Actuel szybko stanie się dla Ciebie niezbędna. Jest dostępna w kilku rozmiarach (20 cm, 24 cm, 28 cm) i można jej używać do wszystkich rodzajów płyt kuchennych (indukcyjnych, szklano-ceramicznych lub gazowych).
Ta patelnia będzie Ci towarzyszyć w wykonaniu od najskromniejszych do najbardziej wyrafinowanych potraw.
Garnek, patelnia, wok i grill również trafiły do katalogu, aby wszystkie kuchnie świata miały szansę dbać o Ziemię.

1 długopis = 1 plastikowa butelka z recyklingu: artykuły papiernicze Auchan są ekologiczne.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby być lepszym konsumentem! Dla Waszych pociech i dla Was samych Auchan otwiera szeroko drzwi do trwałej i przyjaznej dla środowiska papeterii. Kolorowanki, ołówki na wkłady, zakreślacze, długopisy klasyczne lub wysuwane – cały ten asortyment wykonany z przetworzonych plastikowych butelek** zaspokoi Twoje codzienne potrzeby. Butelki są sortowane, myte, a następnie przetwarzane tak, aby Twoje notatki, rysunki i kolorowanki były ekologiczne.
– Zacznij od wypróbowania tych wysuwanych długopisów. Opakowanie mówi samo za siebie: jest to w 89% materiał z recyklingu. Jedna butelka służy do wykonania jednego długopisu.
– Rozszerz swoje pole działania o te zakreślacze. 75% materiału pochodzącego z recyklingu i 1 butelka na zakreślacz!
– Na koniec, wypróbuj ten ołówek mechaniczny: ma coś do uwiedzenia, wykonany w 89% z materiału z recyklingu i jest odpowiednikiem plastikowej butelki.

zabawki_auchan

1 pluszak = 12 plastikowych butelek z recyklingu. Dbanie o środowisko ma sens!

Czy słyszałeś o marce One Two Fun? To marka własna Auchan, która zachwyca najmłodszych: drewniane zabawki zaprojektowane z myślą o naszej planecie, pluszaki, lalki, gadżety: w sumie ponad 500 produktów o ekskluzywnym i kolorowym wzornictwie.
Nasze kolekcje są nie tylko wystarczająco pomysłowe, aby bawić nasze dzieci, ale także promują gospodarkę cyrkularnąi opartą na solidarności. Nasze zabawki są wykonane z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a nasze pluszaki pochodzą w 100% z plastikowych butelek z recyklingu (wsad + materiał zewnętrzny).