Aplikacja

Rozpocznij dzień z aromatyczną kawą – poznaj produkty Auchan BIO!

Opublikowano 16.03.2023

Ciężko Ci wyobrazić sobie udany początek dnia bez filiżanki aromatycznej kawy? Jeśli jesteś koneserem wyjątkowych smaków z różnych zakątków świata, sięgnij po jedną z doskonałych kaw Auchan BIO, która doda Ci energii do działania i pomoże lepiej zacząć dzień!

Kawa Auchan BIO – jakość i wyjątkowy smak

Kawa to często jeden z najważniejszych produktów w domu – zachwyca głębokim zapachem, pozwala zrelaksować się i daje miłośnikom ziaren chwilę niezapomnianej przyjemności. Mocne espresso, subtelna flat white czy delikatne cappuccino wymagają jakościowej i dobrze wyselekcjonowanej kawy, by były smaczne i dawały Ci nowy zastrzyk sił.

W Auchan wiemy, że dobry napój potrafi poprawić nastrój, a także jest ważnym elementem towarzyskich spotkań. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępna jest seria kaw Auchan BIO, która powstała we współpracy z największymi specjalistami w swojej dziedzinie. Produkty Auchan BIO produkowane są z certyfikowanych ziaren, pełnych unikatowego aromatu, które pozwolą Ci pić codzienną kawę dokładnie tak, jak lubisz.

Co wyróżnia kawę Auchan BIO?

Kawa Auchan BIO to jedna z serii produktów, która zapewnia najwyższą przyjemność w przystępnej cenie. To ekskluzywna marka, która powstała zgodnie z rygorystycznymi zasadami rolnictwa ekologicznego. W naszej firmie wierzymy, że najważniejsze jest zaufanie naszych klientów – stąd pomysł na pyszną kawę ze sprawdzonych plantacji ekologicznych, w których szanuje się środowisko i dba o dobro planety.

Sprawdź również: Kawa ziarnista – ranking. Wybierz swój smak z Auchan!

Jakie kawy znajdziesz wśród produktów Auchan BIO?

Smakowite
kawy Auchan BIO
to dwie kategorie produktów. Każdy typ ziaren został przygotowany z poszanowaniem zasad sprawiedliwego i zrównoważonego handlu, przy zachowaniu najwyższej jakości. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji, możesz zanurzyć się w smaku aż sześciu unikatowych rodzajów kawy, które pozwolą Ci poczuć się naprawdę wyjątkowo!

Kawa Auchan BIO Honduras i Mexique

To kawa ziarnista i mielona, której możesz używać w domowym ekspresie, kawiarce lub parzyć po turecku. Każda z nich została wyprodukowana zgodnie z regułami odpowiedzialnych ekologicznie upraw. Mieszanki kawy dostępne są w dwóch smakach – Hunduras i Mexique.

Auchan BIO Honduras pochodzi z Chiapas, ma lekko owocowy, nieco pikantny smak z czekoladową nutą. W saszetkach kompatybilnych z ekspresami Senseo znajduje się 100% ziaren Arabiki. Produkt możesz kupić także w formie kapsułek kompatybilnych z ekspresem Nespresso.

Ziarna Arabiki Mexique pochodzą z Marcali. Możesz kupić je w postaci całych ziaren lub kawy mielonej. W tym produkcie z pewnością wyczujesz bogaty smak z nutami drzewnymi, korzennymi i owocowymi. Dzięki zróżnicowanej ofercie doświadczysz różnorodności kaw z całego świata i będziesz mógł wybrać aromat, który stanie się Twoim ulubionym!

Przeczytaj też: Ranking kaw rozpuszczalnych – zestawienie najlepszych propozycji

Kawa w kapsułkach

Drugą kategorię stanowi kawa dostępna w praktycznych kapsułkach, w czterech smakach do wyboru – Perou, Columbia, Lungo i Espresso. To, co wyróżnia produkty Auchan, to możliwość ich samodzielnej utylizacji – wystarczy przydomowy kompostownik, a przygotowywana przez Ciebie kawa zostanie przyrządzona bez żadnych odpadków, wpływających negatywnie na środowisko naturalne. Kapsułki ulegają biodegradacji w zaledwie 20 tygodni!

Espresso Perou to intensywna kawa z nutami owocowymi. W kapsułkach Columbia możesz wychwycić delikatne aromaty z lekko pikantną nutą. Lungo pozwoli Ci cieszyć się niezwykłym smakiem kawy przez długi czas. W Espresso kryje się głęboki aromat i wysoka dawka kofeiny, które da Ci niezbędną dawkę sił na cały dzień.

Kawa zgodnie z naturą

Czy wiesz, że nasze kawy pochodzą z upraw ponad tysiąca lokalnych producentów, których doceniamy za trud i wysiłek, włożony w uprawę tak smacznego i ekologicznego produktu? Kawa Mexique pochodzi z regionu Chapias i jest pozyskiwana we współpracy ze spółdzielnią Union Majomut, która zrzesza aż 950 producentów. Ich plantacje znajdują się na poziomie 100 i 1700 m n.p.m., dzięki czemu dają jedne z najbardziej aromatycznych ziaren w regionie.

Jeżeli decydujesz się na kawę Auchan BIO, wspierasz ochronę zasobów naturalnych i walkę z wylesianiem oraz globalnym ociepleniem. Właściciele plantacji otrzymują wyższe i bardziej sprawiedliwe wynagrodzenie, które przyczynia się do ich warunków życia i pracy. Co więcej, dzięki sprzedaży kawy z serii BIO wspieramy również finansowo niektóre projekty społeczne realizowane przez meksykańską spółdzielnię.

Zobacz również: Jak zrobić dobrą kawę w domu? 5 trików dla baristów amatorów!

Kawa Auchan BIO – wspieraj naszą planetę

Kawy z serii Auchan BIO to najwyższej jakości produkty, dostępne w wygodnych opakowaniach i przystępnej cenie. To ekskluzywna kategoria ziaren, które dostępne są na co dzień w Twoim sklepie i pozwalają cieszyć się niepowtarzalnym aromatem ekologicznych ziaren z różnych stron świata. Poprzez zakupy w Auchan wspierasz lokalne rolnictwo, promujesz zasady sprawiedliwego handlu i zyskujesz świadomość, że dzięki świadomym wyborom możesz jeszcze lepiej dbać o środowisko.

Wybierz jedną z wyśmienitych kaw Auchan BIO i pozwól sobie na prawdziwą przyjemność z filiżanką najwyższej jakości ulubionej kawy!