Aplikacja

Cosmia, marka kosmetyczna dla całej rodziny

Opublikowano 03.01.2023 - 5 minut czytania

W Auchan wierzymy, że piękna doświadcza się każdego dnia, tworzymy produkty kosmetyczne, o dobrych składach, w pełni bezpieczne aby każdy czuł się pięknie na co dzień. Kosmetyki do pielęgnacji skóry, włosów i całego ciała, odżywki i artykuły do makijażu. Każdy z nich poddawany jest wnikliwym badaniom dermatologicznym. Oferta odpowiada na wiodące trendy kosmetyczne na świecie, a każdy z produktów sygnowanych logo Cosmia nawiązuje do świata natury.

Cosmia, radosne i subtelne piękno od marki Auchan

Lubimy koncentrować się na tym, co najważniejsze. Kosmetyki Cosmia by Auchan to:

✔️ Sprawdzona skuteczność potwierdzona przez 8500 testerów.
✔️ Rygorystyczny dobór składników.
✔️ nuty zapachowe i delikatne aromaty opracowane z ekspertami.

Sprawdź również: Maska na trądzik: porady kosmetyczne Cosmia by Auchan

Nasz klasyczny asortyment

Produkty pielęgnacyjne dla całej rodziny:

✔️ Bogata gama kosmetyków spełniających wszystkie potrzeby pielęgnacyjne Twojej skóry, włosów i całego ciała.
✔️ Prysznic, pielęgnacja włosów, twarzy i ciała, golenie i depilacja, mydło w płynie i w mydło w kostce, a także dezodoranty, perfumy, akcesoria kosmetyczne.

Nasza oferta bio

Propozycje marki Cosmia BIO, bezpieczne, skuteczne i przyjemne w użyciu kosmetyki ekologiczne.

✔️ Certyfikowany Ecocert Cosmos Organic
✔️ Minimum 97% składników pochodzenia naturalnego, w tym 10% z upraw ekologicznych.

Nasza oferta baby bio

Produkty Cosmia Baby dostosowane do skóry maluchów, delikatne formuły, które można stosować od pierwszych dni życia dziecka.

✔️ Kilkadziesiąt kosmetyków w stałej sprzedaży
✔️ Butelki w pełni nadające się do recyklingu.
✔️ Asortyment testowany dermatologicznie.

Nasze zobowiązania dotyczące bezkompromisowego piękna

Ekspert pośród marek kosmetycznych. Cosmia łączy w sobie jakość i przyjemność użytkowania. Skuteczne, bezpieczne i przyjemne w użyciu, kosmetyki Cosmia do pielęgnacji skóry skupiają się na tym, co najważniejsze: na Tobie.

Przeczytaj też: Poznaj kolejność pielęgnacji twarzy

Skuteczność

Od momentu wprowadzenia marki Cosmia przeprowadziliśmy rozmowy z ponad 8500 konsumentami o wydajności i jakości naszych produktów. Chcemy, by produkty, które wybierasz w pełni trafiały w Twoje potrzeby. Kompaktowe receptury, krótkie, bez zbędnych składników. Czyli tylko to, czego potrzebujesz do nowoczesnej pielęgnacji.

Bezpieczeństwo

Skład naszych produktów podlega rygorystycznej selekcji składników, nie używamy substancji o wątpliwej skuteczności działania, aby zapewnić poszanowanie wszystkich rodzajów skóry.
Nasze produkty są testowane pod kontrolą dermatologów i zgodnie z rygorystycznym protokołem eksperymentalnym, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii.
W testach tych, dotyczących samych żeli pod prysznic, szamponów i produktów do makijażu, wzięło udział ponad 650 osób.

Przyjemne

Z uwagi na to, że dbanie o siebie i swoich bliskich to przede wszystkim kwestia przyjemności, wykorzystujemy delikatne zapachy i zmysłowe tekstury, aby zapewnić Ci prawdziwie relaksującą przerwę po pełnym wrażeń dniu.

Nasze pragnienie: odpowiedzieć na twoje pragnienia!

  • Dlaczego Auchan zdecydował się na uruchomienie własnej marki kosmetyków?

W Auchan wierzymy, że piękna doświadczamy na co dzień. Musimy zatem oferować najlepsze i w pełni bezpieczne kosmetyki, aby każda kobieta codziennie czuła się piękna w swoim ciele. Wysłuchaliśmy tego, czego pragną nasze klientki i stworzyliśmy markę Cosmia, która spełnia Twoje marzenia. Ze względu na to, że kobiety są coraz bardziej wymagające, oferujemy specjalistyczną gamę produktów, która nie idzie na żadne ustępstwa w kwestii jakości. Z uwagi na to, że kobiety kochają modę i trendy, stworzyliśmy współczesne kosmetyki, których można używać z ochotą. Zdecydowaliśmy się na prostą, przejrzystą gamę produktów o krótkim składzie, która skupia się na tym, co najważniejsze: na produkcie i jego skutecznych działaniu.

  • Czy jakość produktów Cosmia jest równoważna jakości najpopularniejszych marek?

Tak, wszystkie nasze testy konsumenckie dowodzą, że Cosmia jest odpowiednikiem popularnych marek: Palmolive, Maybelline, Le Petit Marseillais, Garnier, L’Oreal itp…

  • Czy formuły są testowane na zwierzętach?

W trosce o dobrostan zwierząt i zgodnie z Europejską Kartą Zakazu Testów na Zwierzętach (ustawa z 11/09/2014), Cosmia nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach przy tworzeniu swoich produktów.

  • Jak przeprowadzane są testy porównawcze?

Za testy konsumenckie badanego typu produktu odpowiada zewnętrzne i niezależne laboratorium. Produkty Cosmia oraz produkty konkurencyjnych marek są następnie anonimowo prezentowane ochotnikom, którzy oceniają je na podstawie kilku kryteriów (zapach, skuteczność, konsystencja itp.). Wyniki są następnie analizowane statystycznie i opracowujemy tylko formuły, które są co najmniej równoważne konkurencyjnym markom. W testach wzięło udział ponad 7000 osób.

  • Co powinienem zrobić w przypadku efektów ubocznych?

Mimo całej dbałości o nasze produkty, może się zdarzyć, że Twoja skóra źle zareaguje na któryś z naszych produktów. Każda skóra jest wyjątkowa i może inaczej reagować. Jednak, aby nasi eksperci ds. jakości stale ulepszali formuły i zmniejszali ryzyko reakcji alergicznej na stosowany kosmetyk., muszą wiedzieć o każdym podrażnieniu.

  • Kim są producenci produktów? jak ich monitorujemy?

Naszymi dostawcami są międzynarodowi eksperci branży kosmetycznej. Aby uzyskać zezwolenie na produkcję, muszą poddać się audytowi jakościowemu i społecznemu oraz spełnić rygorystyczne wymagania jakościowe Auchan. Sporządzamy specyfikację i realizujemy roczny plan kontroli, aby mieć pewność, że nasze wymagania są w pełni respektowane.

  • Czy wiesz, że…

Cosmia Bio to znacznie więcej niż dobre kosmetyki ekologiczne dostępne w niskich cenie. Marka dba o Ciebie i środowisko z wynikiem 93/100 w aplikacji Yuka. Ponadto nasza marka Cosmia Baby Bio na Yuka cieszy się wynikiem 100/100! To dla nas ogromna radość!

<p>Zobacz r&oacute;wnież: <a href=”https://www.auchan.pl/pl/blog/moda-i-uroda/hydrolat-co-to-jest-i-jak-go-uzywac”>Hydrolat &ndash; co to jest i jak go używać?</a></p>