Aplikacja
franczyzna

Franczyza Auchan Polska – otwórz swój sklep z Auchan!

Opublikowano 04/23/2023

Auchan Retail Polska pracuje obecnie nad poszerzeniem bazy klientów poprzez rozwój własnej sieci sklepów oraz współpracę z detalistami w całym kraju. Dzięki nam możesz otworzyć swoją własną działalność opartą na jednym z kilku atrakcyjnych modeli biznesowych. Dowiedz się więcej!

Otwórz swój sklep z Auchan Retail Polska

W Auchan Retail Polska, oprócz własnej ekspansji, polegamy na partnerach biznesowych, aby trafiać do konsumentów w całym kraju. Jako właściciele ponad 1900 supermarketów i hipermarketów w 17 krajach – w tym 118 placówek w Polsce – jesteśmy główną marką franczyzową, oferującą atrakcyjne finansowo i efektywne modele biznesowe. Chętnie podejmiemy każdą współpracę opartą na obopólnym zaufaniu. Inwestujemy w szkolenia i zapewniamy spersonalizowane wsparcie na każdym etapie współpracy, aby rozwijać sieć naszych sklepów ze sprzedawcami detalicznymi, którzy podzielają nasze wartości oraz wizje rozwoju.

Każdego dnia staramy się zwiększać zaangażowanie naszych partnerów, dostarczając im wysokiej jakości usługi dostosowane do specyficznych potrzeb. Naszym celem jest, aby każdy franczyzobiorca mógł skorzystać z indywidualnej ścieżki rozwoju, specyficznej dla jego modelu biznesowego.

Jaki format biznesowy wybrać?

Auchan Retail proponuje swoim partnerom biznesowym 3 atrakcyjne i sprawdzone modele handlowe:

• sklepy osiedlowe Moje Auchan,
• supermarkety pod szyldem Auchan Supermarkety,
• hipermarkety Auchan.

Moje Auchan

To format sklepów typu convenience o powierzchni handlowej między 200 a 500 m2. Pozwala klientom robić codzienne zakupy od 7 do 21 (w niedzielę w godz. 9-20), oferując gotowe przekąski, ciepłe napoje oraz podstawowe artykuły spożywcze i gospodarstwa domowego. Odpowiada na potrzeby mieszkańców centrów miast, których potrzeby zakupowe podyktowane są szybkim stylem życia.

Franczyzna Auchan

Supermarkety Auchan

To format sklepów średniej wielkości (o powierzchni od 500 do 2 500 m2) oferujący klientom świeże produkty w przystępnych cenach i spełniające wszystkie codzienne potrzeby mieszkańców dużych miast oraz mniejszych miasteczek. W ofercie takich sklepów znajduje się od 12 000 do 15 000 artykułów: od żywności i przekąsek przez detergenty i kosmetyki po mały sprzęt RTV i AGD. Podstawowe wyposażenie placówki obejmuje kasy tradycyjne i samoobsługowe, a także stoiska rybne, mięsne i z nabiałem.

Franczyzna Auchan Polska

Hipermarket Auchan

Hipermarkety Auchan to największy format sklepów, o powierzchni co najmniej 2 500 m2. Ich oferta składa się łącznie z 40 000 artykułów, w tym szerokiej gamy produktów spożywczych – takich jak świeże owoce, warzywa, mięso, nabiał – a także niespożywczych: od książek i tekstyliów przez artykuły gospodarstwa domowego po duże AGD i ART. Ten format zapewnia klientom unowocześnione doświadczenie, na czele z największą przestrzenią handlowo-usługową, dużą liczbą kas tradycyjnych i samoobsługowych, stoiskami mięsnymi oraz punktem obsługi reklamacyjnej.

Zostań franczyzobiorcą sklepu Auchan

Obecnie Auchan Retail Polska posiada 14 sklepów franczyzowych w całej Polsce, a nasze plany zakładają rozbudowę sieci o kolejnych 286 placówek do końca 2025 roku! Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem jednej z nich, skontaktuj się z nami już teraz, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zaprosimy Cię na spotkanie i omówimy warunki współpracy. Franczyza Auchan Polska to sprawdzony pomysł na własną działalność, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces!