Aplikacja
Auchan Wentylatory

Gorąco? Oto najlepsze wentylatory i klimatyzatory od Auchan!

Opublikowano 05/09/2023

W supermarkecie Auchan znajdziesz praktyczne urządzenia elektroniczne. Gdy na zewnątrz robi się coraz cieplej, często niezbędnym akcesorium w każdym domu jest wentylator. W poniższym artykule znajdziesz 5 najczęściej wybieranych produktów ze sklepu Auchan!

Klimatyzacja w domu – najlepsze urządzenia znajdziesz w sklepie Auchan

Klimatyzacja domowa w postaci wentylatorów i nieco mniejszych klimatyzatorów spełni swoją funkcję w każdym mieszkaniu. Urządzenia zazwyczaj potrzebują około 10 minut, aby móc schłodzić powietrze w pomieszczeniu do pożądanej temperatury – wszystko jednak zależy od mocy samego klimatyzatora i powierzchni pomieszczenia. Poniżej znajdziesz ranking, w którym przedstawiono najlepsze produkty na lato do Twojego domu!

5. Qilive - Wentylator 2 w 1 (Q.6866)

To propozycja idealna na upały. Urządzenie o średnicy 20 cm przyda się wszystkim, którzy pracują zdalnie lub spędzają większość swojego czasu przy biurku. Produkt posiada regulację wysokości od 36 do 90 cm, dzięki czemu dobrze spełnia swoją funkcję na każdej wysokości. Wentylator ma 3 dostępne ustawienia prędkości, które możesz dowolnie zmieniać za pomocą przycisków umieszczonych na ramie. Co więcej, wentylator Qilive posiada port micro-USB przeznaczony do jego ładowania. Podstawowe parametry techniczne urządzenia to średnica o wielkości 20 cm i moc 5 W.

4. Selecline - Wentylator kolumnowy

Przedstawiona propozycja to wentylator kolumnowy od marki Selecline. Produkt świetnie się prezentuje i możesz go wkomponować w wystrój niemal każdego pomieszczenia. Model został wyposażony w 3 dostępne ustawienia prędkości. Jego smukła budowa pozwala na szybkie schłodzenie powietrza w mieszkaniu. Podstawowe parametry sprzętu to moc 35 W. Urządzenie generuje hałas na poziomie 54,50 dB. Do swojego poprawnego działania wymaga zasilania sieciowego 220-240 V.

Najlepsze Wentylatory

3. Qilive - Wentylator podłogowy (443593)

Wentylator Qilive to świetna propozycja do nieco większych mieszkań. Świetnie sprawdzi się w nieruchomościach o układzie typu studio, tj. w jednym pokoju połączonym z aneksem kuchennym. Produkt ma regulowaną wysokość od 98 cm do 123 cm. Dzięki temu użytkownik może dopasować artykuł do swoich indywidualnych potrzeb. Ruchoma głowica wentylatora ma średnicę wynoszącą 35 cm, przez co kierunek nawiewu można ustawić za pomocą nachylenia głowicy lub włączyć funkcję oscylacji. Produkt ma dostępne 3 różne prędkości nawiewu. Ustawia się je przy pomocy przycisków umieszczonych na ramie modelu. Wentylator podczas pracy generuje hałas w wysokości 60,8 dB.

2. Qilive - Wentylator bezłopatkowy (Q.6870)

Wentylator bezłopatkowy Qilive posiada wiele funkcji usprawniających rozprowadzenie powietrza po całym pomieszczeniu. Produkt posiada oscylację oraz minutnik, za pomocą którego możesz ustawić czas działania sprzętu (maksymalna wartość to 600 minut). Model bezłopatkowy posiada 3 różne dostępne ustawienia prędkości. Artykuł ma wysokość 58 cm i moc 45 W. Do zestawu dołączony został pilot, abyś mógł sterować sprzętem na odległość. Urządzenie wymaga zasilania elektrycznego. Maksymalny poziom generowanego hałasu przez działający wentylator wynosi 60,58 dB. Natomiast największy przepływ powietrza to 2,11 m/s.

1. Qilive - Wentylator wiatrak podłogowy LED z pilotem (Q6933)

Proponowany wentylator Qilive zajął 1. miejsce. Ma minimalistyczny wygląd o białym kolorze, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. Model został wyposażony w praktyczny pilot i dotykowy interfejs, służący do sterowania wentylatorem. Urządzenie posiada wbudowane 3 ustawienia czasowe, programator czasowy (do 8 godzin), a głowica ma możliwość ruchu wahadłowego (do 86 stopni). Produkt należy do największych dostępnych wentylatorów domowych – ma regulowaną wysokość w zakresie od 780 do 1135 mm. Cechuje go bardzo cicha praca – maksymalny generowany hałas wynosi 58 dB.

Najlepsze Wentrylatory W Auchan

W artykule przedstawiono ranking najczęściej wybieranych modeli w sklepie Auchan. Bez wątpienia to najlepsze urządzenia chłodzące dostępne w asortymencie, ale supermarket oferuje ich jeszcze więcej. Te niewielkie, acz użyteczne produkty znajdziesz w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną propozycją Auchan!