Aplikacja
Jola Kleser Gotowanie W Piasecznie

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser – Auchan Piaseczno. Podsumowanie wydarzenia

Opublikowano 03/26/2023

25 marca 2023 roku w sklepie Auchan w Piasecznie odbyło się wydarzenie przepełnione różnorodnymi smakami – gotowanie na żywo z Jolą Kleser! Oto krótka relacja z naszego kulinarnego eventu – dowiedz się, co tego dnia działo się w sklepie Auchan!

Event Auchan Piaseczno z Jolą Kleser – niezwykłe wydarzenie w markecie Auchan

25 marca od godziny 10 do 18 w sklepie Auchan w Piasecznie klienci sklepu mieli okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu – wspólnym gotowaniu z Jolą Kleser. Na zorganizowanym evencie można było zapoznać się z asortymentem marek własnych sklepu Auchan oraz zobaczyć, jak stworzyć proste, a zarazem przepyszne potrawy dla całej rodziny, wykorzystując produkty Pewni Dobrego, Auchan, Auchan Collection, Auchan BIO!

Głównym gościem programu była szefowa kuchni Jola Kleser – znana trenerka kulinarna oraz pasjonatka dobrego jedzenia, specjalizująca się w kuchni lokalnej, sezonowej oraz śródziemnomorskiej. Regularnie gości w porannym programie „Pytanie na śniadanie”, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne w całej Polsce. To także finalistka II edycji programu Masterchef Poland, Ambasadorka Marki Pewni Dobrego oraz autorka trzech książek kulinarnych.

Joli Kleser towarzyszył w przyrządzaniu potraw – Daniel Brzeziński, znany z programu „Dzień Dobry TVN”. To nie tylko kucharz, ale również food stylista oraz autor kanału „Umami”. Imprezę poprowadził profesjonalny konferansjer – Paweł Kosiński, spiker oraz moderator z ponad 18-letnim doświadczeniem. Nad tym, aby klienci sklepu Auchan otrzymali zdrowe i smaczne przekąski, czuwała także hostessa znajdująca się w strefie degustacyjnej.

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser w Auchan Piaseczno – relacja z wydarzenia

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser w Auchan Piaseczno rozpoczęło się o godzinie 10 rano. Przez dwie godziny Jola i Daniel przygotowywali dla klientów sklepu niezwykle smaczne i kolorowe kanapeczki z pastami.

Około godziny 13 kucharze rozpoczęli gotowanie kremu z zielonego groszku. Aromatyczna i gorąca potrawa trafiła w gusta klientów sklepu Auchan. Po pierwszym daniu na stół trafił wykwintny kurczak w sosie pomarańczowym. Na sam koniec Jola z Danielem przyrządzili hiszpański przysmak – paellę z krewetkami.

Do stworzenia wszystkich dań kucharze użyli najwyższej jakości produktów spożywczych marek Pewni Dobrego, Auchan, Auchan Collection, Auchan BIO. Są one od wielu lat dostępne w asortymencie sklepu Auchan – również sklepie internetowym. Ty także możesz je zamówić z dostawą do domu, odwiedzając stronę zakupy.auchan.pl!

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser w Auchan Piaseczno zakończyło się o godzinie 18. Warto wspomnieć, że do przyrządzania potraw wykorzystano akcesoria i garnki od marki ActuelQilive. Wszystkie przepisy znajdziesz na Instagramie marki Auchan!

Auchan Piaseczno Gotowanie Na Żywo
Gotowanie Z Jola Kleser Auchan Piaseczno

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser z marką Pewni Dobrego

Gotowanie na żywo z Jolą Kleser w Auchan Piaseczno to wydarzenie, którego celem było zachęcenie klientów sklepu do zapoznania się z produktami marki Pewni Dobrego. Artykuły te są wytwarzane zgodnie ze ściśle określonymi standardami, a także pochodzą od polskich producentów oraz hodowców.

Do stworzenia dań popisowych wykorzystano mięso i wędliny z chowu ekologicznego bez antybiotyków. Pochodzą one z małych lokalnych gospodarstw, które dbają o stan swojej trzody, co oznacza, że przed ubojem zwierzę jest zdrowe i dobrze odżywione.

Event Auchan Piaseczno z Jolą Kleser – podsumowanie

Gotowanie na żywą z Jolą Kleser to event, który połączył wszystkich smakoszy i klientów Auchan. Uczestnicy z wielkim zaciekawieniem obserwowali, jak znani kucharze przyrządzają swoje popisowe dania, a następnie mogli ich skosztować.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z szeroką ofertą produktów marek własnych Auchan. Koniecznie zwróć uwagę na produkty spożywcze Pewni Dobrego. Są one dostępne w każdym sklepie Auchan, więc otwórz się na nowe doświadczenia zakupowe i kulinarne!

Jeśli chcesz przyrządzić w domu coś pysznego, ale brak Ci pomysłów – odwiedź nasz profil na Instagramie i zainspiruj się ciekawymi przepisami. Jola Kleser chętnie doradzi Ci, jak przygotować lasagne z cukinią, sałatkę z burakiem i figą, a także zaprezentuje wiele innych propozycji!