Aplikacja
Karta Kredytowa Auchan

Karta kredytowa Auchan za 0 zł – wszystko, co musisz wiedzieć

Opublikowano 04/28/2023

Kupuj w Auchan i płać, jak chcesz! Dzięki karcie kredytowej OneyRaty możesz szybko i bez zbędnych formalności uzyskać pożyczkę lub zakupić produkty na raty. Dowiedz się, jak skorzystać z oferty Oney i uzyskać kartę kredytową za 0 zł.

Karta kredytowa Visa Auchan – co to jest?

Wygodne zakupy nabrały nowego znaczenia! Już od 22 kwietnia 2023 roku klienci Auchan mogą skorzystać z rozwiązania, które dotąd zarezerwowane było jedynie dla użytkowników sklepów internetowych. Mowa tu o możliwości zdalnego rozłożenia płatności za zakupy na raty. Za wdrożenie tego rozwiązania odpowiada Oney Polska.

OneyRaty jest intuicyjną aplikacją mobilną pozwalającą na uzyskanie pożyczki bez wizyty w banku lub punkcie obsługi kredytów. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon z dostępem do Internetu i dowód osobisty, by w kilka minut uzyskać pieniądze na sfinansowanie swoich zakupów w Auchan. OneyRaty nie tylko oferuje korzystne warunki kredytowania i umożliwia dokonanie zakupów bez angażowania dużej ilości gotówki, ale też upraszcza proces otrzymania pożyczki do minimum, dzięki czemu klienci nie tracą swojego czasu na wypełnianie sterty dokumentów.

OneyRaty w Auchan – dlaczego warto?

Jeśli zastanawiasz się, czy oferta OneyRaty jest dla Ciebie, sprawdź, jakie są jej największe zalety i przekonaj się, że to rozwiązanie skrojone jest na Twoje potrzeby!

Korzystaj tak, jak chcesz

W ofercie OneyRaty i Auchan znajdziesz nie tylko raty na produkty z oferty Auchan, ale też pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Możesz wybierać spośród kilku wygodnych planów ratalnych, m.in. 4 raty 0% na wszystko, 10 rat 0% na RTV, AGD, meble, narzędzia ogrodowe, rowery, czy hulajnogi lub rozłożyć swój zakup na nawet 50 rat z niskim oprocentowaniem. Pożyczka gotówkowa dostępna jest do kwoty 30000 zł a liczba rat to od 3 do nawet 50.

Karta kredytowa za 0 zł dla aktywnych

Karta kredytowa zazwyczaj wiązała się ze znacznymi opłatami. W OneyRaty, jeśli w ciągu 75 dni od podpisania umowy dokonasz 2 zakupów za min. 800 zł, dostaniesz zwrot opłaty za kartę. W kolejnych latach również nie będziesz musiał martwić się o opłaty, jeżeli suma Twoich transakcji wyniesie powyżej 4800 zł.

Elastyczna spłata bez odsetek

Swoje raty Oney możesz spłacać tak, jak Ci wygodnie. Co miesiąc dostaniesz wyciąg informujący o minimalnej kwocie spłaty, jednak jeśli chcesz szybciej spłacić zobowiązanie, możesz to zrobić bez żadnych konsekwencji. Co więcej, jeżeli spłacisz całość w 54 dni, to odsetki nie zostaną Ci naliczone.

Mobilne płatności, jak Ci wygodnie

Z OneyRaty możesz korzystać z płatności mobilnych Google Pay, Apple Pay albo płatności za pomocą inteligentnego zegarka z wykorzystaniem Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPAY! lub Xiaomi Pay.

Oferty

Z OneyRaty możesz co jakiś czas skorzystać z ofert dedykowanych użytkownikom Oney. Przykładowo, w tym miesiącu (od 1.05.2023 do 31.05.2023) możesz skorzystać z 10 rat 0% na marki Qilive i Selecline, jeśli zrobisz zakupy za co najmniej 300 zł.

Jak aktywować kartę kredytową Auchan?

Jak widzisz, korzyści płynących z założenia karty kredytowej Auchan jest całe mnóstwo. Ale to nie wszystko! Dodatkowym atutem karty kredytowej Auchan jest to, że założysz ją w 3 prostych krokach, a wypełnianie formalności nie zajmie Ci więcej niż kilka minut!
Krok 1. Informacje początkowe
W pierwszym kroku musisz zdecydować się, czy wybierasz raty, czy pożyczkę. Następnie wybrać sklep, kwotę kredytu i liczbę rat.
Krok 2. Formularz
Po potwierdzeniu wstępnych informacji, na ekranie Twojego urządzenia pojawi się krótki formularz. Musisz tylko uzupełnić swoje dane i potwierdzić tożsamość za pomocą dowodu osobistego.
Krok 3. Decyzja
Teraz pozostaje poczekać na decyzję kredytową. Nie zajmuje to zazwyczaj więcej niż kilka minut. Po akceptacji umowy kredytowej możesz zacząć korzystać ze swoich pieniędzy. W przypadku rat pokaż wygenerowany kod sprzedawcy przy kasie, by zrealizować zakup. Jeśli zdecydowałeś się na pożyczkę, pieniądze powinny być już na rachunku bankowym.

Oneyraty Auchan

OneyRaty – już wiesz, jakie to proste!

W Auchan rozumiemy, że klienci obecnie bardzo cenią sobie swój czas i szukają prostych i wygodnych rozwiązań finansowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie tego innowacyjnego rozwiązania, jakim jest usługa OneyRaty. Możesz komfortowo kupować w Auchan, a także innych sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatów z logo Visa, a także zarządzać swoim kontem Oney w salonach stacjonarnych banku Credit Agricole. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o OneyRaty, wejdź na stronę OneyRaty.pl i rozwiej swoje wątpliwości!

Szczegóły oferty dostępne są na stronie oneyraty.pl po wyborze partnera Auchan.

RRSO 24,38%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24.38%. Kalkulacja na dzień 8.09.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym dla pożyczki od 300 zł do 30 000 zł udzielanej w serwisie https://oneyraty.pl na okres od 3 do 50 miesięcy.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego konsumenta, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pożyczkodawcą jest Smartney Sp. z o.o. Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Smartney Sp. z o.o., umocowanym do zawierania umów pożyczki i wykonywania czynności faktycznych związanych z przygotowaniem, oferowaniem i zawieraniem tych umów.