Aplikacja
Konkurs Pewni Dobrego

Weź udział w konkursie Pewni Dobrego i wygraj warsztaty z Jolą Kleser!

Opublikowano 28.04.2023 - 3 minut czytania

Twoją pasją jest gotowanie? Weź udział w konkursie Auchan i wygraj warsztaty z Jolą Kleser. Dowiedz się, na czym polega zadanie konkursowe i do kiedy masz czas przesłać swoje zgłoszenie.

Konkurs Pewni Dobrego Auchan – najważniejsze informacje

Od 27.04 do 14.05 trwa wielki konkurs organizowany przez Auchan. Jego celem jest promocja marki Pewni Dobrego i dotarcie do klientów zainteresowanych tematyką gotowania. Jesteś pasjonatem kuchni, a przyrządzanie potraw sprawia Ci przyjemność? Koniecznie weź udział w konkursie!

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy stworzyć wyjątkowy przepis z wykorzystaniem produktów marki Pewni Dobrego i wysłać go wchodząc na stronę www.konkurs.auchan.pl. Znajduje się tam specjalny formularz zgłoszeniowy.

Dołącz przepis i zdjęcie swojego dania i graj o atrakcyjną nagrodę!
Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 19.05.2023 roku.

Przepis, który wyślesz w zgłoszeniu konkursowym, musi zawierać przynajmniej jeden produkt marki Pewni Dobrego. Możesz stworzyć przepis na zupę, danie główne, przekąskę czy deser. Treść przepisu powinna zawierać nie mniej niż 150 znaków i nie więcej niż 1000 znaków, a zdjęcie powinno być wgrane we wskazanych formatach: JPG lub PNG, max. 5 MB.

Nagrody do wygrania w konkursie Pewni Dobrego

Organizowany przez Auchan konkurs Pewni Dobrego to prawdziwa gratka dla pasjonatów gotowania. Wysyłając swoje zgłoszenie masz szansę wygrać miejsce na warsztatach kulinarnych z Jolą Kleser, które odbędą się 03.06 roku w godzinach 10:00-20:00, w Pracowni Smaku w Katowicach. Łączna wartość nagrody wynosi 4 182,00 zł.

Jola Kleser to trenerka kulinarna i pasjonatka dobrego jedzenia. Regularnie gotuje w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Oprócz tego prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne w całej Polsce. Jest autorką trzech książek kulinarnych oraz finalistką II edycji programu Masterchef Poland. To także ambasadorka marki Pewni Dobrego.

Sprawdź również: Dlaczego marka własna Auchan Pewni Dobrego to dobry wybór?

Pewni Dobrego Konkurs Auchan
Auchan Konkurs Pewni Dobrego

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie Pewni Dobrego?

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w konkursie Pewni Dobrego organizowanym przez Auchan? Oczywiście, że tak! Nagroda w postaci warsztatów kulinarnych z Jolą Kleser to doskonały sposób na podszkolenie swoich umiejętności. Pod czujnym okiem doświadczonego kucharza, dowiesz się jak przyrządzać smakowite dania kuchni polskiej i zagranicznej.

Nie tylko poznasz tajniki smażenia, czy pieczenia, ale też będziesz mieć okazję wymienić doświadczenia z innymi miłośnikami gotowania. Z pewnością poznasz osoby, które tak jak Ty uwielbiają spędzać czas w kuchni i przygotowywać dania dla siebie oraz rodziny. Pracownia Smaku w Katowicach to miejsce spotkań kuchni całego świat. Poszczycić się może doskonale wyposażoną kuchnią z najnowszymi sprzętami AGD.

Przeczytaj też: Koszyk Oszczędności Auchan – co na Ciebie czeka?

Marka Pewni Dobrego – wysoka jakość

„Wygraj warsztaty z Jolą Kleser” to konkurs, który promuje markę Pewni Dobrego. W skład gamy Pewni Dobrego wchodzą między innymi ekologiczne warzywa i owoce uprawiane bez pestycydów, wieprzowina rasy puławskiej oraz drób bez antybiotyków.

Zachęcamy Cię do bliższego zapoznania się z ofertą marki Pewni Dobrego oraz do udziału w konkursie „Wygraj warsztaty z Jolą Kleser”. Sprawdź, także aktualne promocje dostępne w sklepie Auchan – w internecie oraz hipermarketach w całej Polsce.