Aplikacja
Konkurs Pewni Dobrego

Weź udział w konkursie Pewni Dobrego i wygraj warsztaty z Jolą Kleser!

Opublikowano 04/28/2023

Twoją pasją jest gotowanie? Weź udział w konkursie Auchan i wygraj warsztaty z Jolą Kleser. Dowiedz się, na czym polega zadanie konkursowe i do kiedy masz czas przesłać swoje zgłoszenie.

Konkurs Pewni Dobrego Auchan – najważniejsze informacje

Od 27.04 do 14.05 trwa wielki konkurs organizowany przez Auchan. Jego celem jest promocja marki Pewni Dobrego i dotarcie do klientów zainteresowanych tematyką gotowania. Jesteś pasjonatem kuchni, a przyrządzanie potraw sprawia Ci przyjemność? Koniecznie weź udział w konkursie!

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy stworzyć wyjątkowy przepis z wykorzystaniem produktów marki Pewni Dobrego i wysłać go wchodząc na stronę www.konkurs.auchan.pl. Znajduje się tam specjalny formularz zgłoszeniowy.

Dołącz przepis i zdjęcie swojego dania i graj o atrakcyjną nagrodę!
Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 19.05.2023 roku.

Przepis, który wyślesz w zgłoszeniu konkursowym, musi zawierać przynajmniej jeden produkt marki Pewni Dobrego. Możesz stworzyć przepis na zupę, danie główne, przekąskę czy deser. Treść przepisu powinna zawierać nie mniej niż 150 znaków i nie więcej niż 1000 znaków, a zdjęcie powinno być wgrane we wskazanych formatach: JPG lub PNG, max. 5 MB.

Nagrody do wygrania w konkursie Pewni Dobrego

Organizowany przez Auchan konkurs Pewni Dobrego to prawdziwa gratka dla pasjonatów gotowania. Wysyłając swoje zgłoszenie masz szansę wygrać miejsce na warsztatach kulinarnych z Jolą Kleser, które odbędą się 03.06 roku w godzinach 10:00-20:00, w Pracowni Smaku w Katowicach. Łączna wartość nagrody wynosi 4 182,00 zł.

Jola Kleser to trenerka kulinarna i pasjonatka dobrego jedzenia. Regularnie gotuje w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Oprócz tego prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne w całej Polsce. Jest autorką trzech książek kulinarnych oraz finalistką II edycji programu Masterchef Poland. To także ambasadorka marki Pewni Dobrego.

Pewni Dobrego Konkurs Auchan
Auchan Konkurs Pewni Dobrego

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie Pewni Dobrego?

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w konkursie Pewni Dobrego organizowanym przez Auchan? Oczywiście, że tak! Nagroda w postaci warsztatów kulinarnych z Jolą Kleser to doskonały sposób na podszkolenie swoich umiejętności. Pod czujnym okiem doświadczonego kucharza, dowiesz się jak przyrządzać smakowite dania kuchni polskiej i zagranicznej.

Nie tylko poznasz tajniki smażenia, czy pieczenia, ale też będziesz mieć okazję wymienić doświadczenia z innymi miłośnikami gotowania. Z pewnością poznasz osoby, które tak jak Ty uwielbiają spędzać czas w kuchni i przygotowywać dania dla siebie oraz rodziny. Pracownia Smaku w Katowicach to miejsce spotkań kuchni całego świat. Poszczycić się może doskonale wyposażoną kuchnią z najnowszymi sprzętami AGD.

Marka Pewni Dobrego – wysoka jakość

„Wygraj warsztaty z Jolą Kleser” to konkurs, który promuje markę Pewni Dobrego. W skład gamy Pewni Dobrego wchodzą między innymi ekologiczne warzywa i owoce uprawiane bez pestycydów, wieprzowina rasy puławskiej oraz drób bez antybiotyków.

Zachęcamy Cię do bliższego zapoznania się z ofertą marki Pewni Dobrego oraz do udziału w konkursie „Wygraj warsztaty z Jolą Kleser”. Sprawdź, także aktualne promocje dostępne w sklepie Auchan – w internecie oraz hipermarketach w całej Polsce.