Aplikacja
JBL Auchan

Kup głośnik marki JBL i otrzymaj 30 zł na Kartę Skarbonka!

Opublikowano 11.05.2023 - 3 minut czytania

Sklep Auchan przygotował nie lada gratkę dla wszystkich miłośników muzyki. Przy zakupie głośnika JBL GO ESSENTIAL posiadacze karty Skarbonka otrzymają 30 zł na kolejne zakupy! Dowiedz się więcej o tej wyjątkowej ofercie.

Skorzystaj z oferty na głośnik JBL GO ESSENTIAL

Sieć Auchan Retail Polska regularnie przygotowuje dla swoich klientów różne, ciekawe oferty. Warto zwrócić uwagę na przykład na programy lojalnościowe. W dniach 11.05-17.05.2023 posiadacze karty Skarbonka mogą zyskać pieniądze na kolejne zakupy. Wszystko za sprawą najnowszej promocji na głośnik bezprzewodowy JBL GO ESSENTIAL. Wydając 99 zł, otrzymasz 30 zł w na kolejne zakupy!

Karta Skarbonka – akcja Auchan

Karta Skarbonka to program, w ramach którego Auchan Retail Polska oferuje swoim najbardziej lojalnym klientom częściowy zwrot na kartę za zakupów wielu produktów z oferty. Najbardziej aktywni użytkownicy (ze statusem Złotym), mogą liczyć na zwrot na kartę w wysokości 1,5% za transakcję na wybrane produkty! Co więcej, posiadacze Karty Dużej Rodziny dodatkowo mogą skorzystać z 5% zwrotu na zakup artykułów marek własnych: Kciuk, Złoty Ptak, Auchan BIO czy Auchan Collection. Z karty Skarbonka można również skorzystać za pośrednictwem aplikacji Auchan, gdzie klienci mogą ponadto znaleźć różne kupony.

Przy zakupie głośnika JBL GO w dniach 11.05-17.05.2023 na konto w aplikacji automatycznie trafi 30 zł, które można przeznaczyć na kolejne zakupy. Środki te nie podlegają wymianie na gotówkę. Z promocji można skorzystać zarówno stacjonarnie, jak i online. Listę sklepów biorących udział w akcji znajdziesz w regulaminie.

Jeśli nie masz jeszcze karty Skarbonka, udaj się do dowolnej kasy lub Punktu Obsługi Klienta i poproś pracownika o jej wyrobienie. Od tej pory będziesz miał 30 dni na rejestrację karty – zrobisz to wygodnie na stronie www.skarbonka.auchan.pl.

Sprawdź również: Głośnik Bluetooth – ranking najlepszych sprzętów

Auchan JBL

Dlaczego warto wybrać głośnik JBL?

Akcja promocyjna „30 zł na Skarbonkę przy zakupie głośnika marki JBL” skierowana jest nie tylko do gadżeciarzy i audiofilów. Sezon wakacyjno-urlopowy za pasem, a głośnik bezprzewodowy możesz z łatwością zabrać ze sobą w każdą podróż! Standard Bluetooth gwarantuje przesyłanie dźwięku wysokiej jakości ze smartfona lub tabletu. Dzięki JBL GO ESSENTIAL możesz cieszyć się ulubioną muzyką, gdziekolwiek jesteś!

Co więcej, gadżet ma niewielkie gabaryty, jest poręczny i lekki, a jego obudowę wykonano z wodoodpornych materiałów, co potwierdza standard IPX7. Bateria litowo-polimerowa o pojemności 900 mAh gwarantuje do 5 godzin nieprzerwanego działania na jednym cyklu ładowania. Zapomnij o przewodach i słuchaj muzyki bez względu na to, czy masz dostęp do gniazdka elektrycznego. Z głośnikiem JBL GO ESSENTIAL rozkręcisz imprezę w domu, a także ogrodzie, samochodzie i na plaży.

Przeczytaj też: Słuchawki bezprzewodowe douszne – ranking TOP 6 2023

Zrób zakupy stacjonarnie lub online i zgarnij 30 zł w prezencie

Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z oferty, w ramach której otrzymasz 30 zł na kartę Skarbonka! Uzyskane środki możesz przeznaczyć na zakup produktów delikatesowych lub zabawek dla swoich dzieci – w Auchan wybór produktów jest naprawdę szeroki!

Zobacz również: Qilive by Auchan – zaawansowane technologicznie produkty, które umilają czas wolny