Aplikacja
Olej Kokosowy Prezent Do Zamówienia Auchan

Mamy dla Ciebie prezent do zamówienia – dowiedz się więcej i odbierz olej kokosowy!

Opublikowano 02.04.2023

Auchan nagradza lojalnych klientów, oferując atrakcyjne promocje, personalizowane zniżki i bonifikaty dla seniorów. Od teraz każdy klient, który złoży i odbiorze 3 zamówienia na kwotę minimum 100 zł, otrzyma również wyjątkowy prezent. Oferta jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Auchan napędza e-handel

Zakupy dokonywane przez Internet cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich konsumentów, co potwierdza coroczny raport „E-commerce w Polsce 2022” opublikowany przez PBI. Celem badania było poznanie postaw, zwyczajów i motywacji związanych z kupowaniem online. Jeśli chodzi o czynniki, które najbardziej motywują do składania zamówień online, najwięcej respondentów wymieniło:

  • dostępność całą dobę,
  • brak konieczności jechania do sklepu i stania w długich kolejkach,
  • atrakcyjne rabaty i bonifikaty lojalnościowe.

Trzeci z czynników jest szczególnie bliski Auchan – od wielu lat dbamy o klienta, oferując najbardziej lojalnym konsumentom najkorzystniejsze rabaty. Koncentrujemy się nie tylko na zapewnieniu najlepszych cenowo ofert, ale także nagradzaniu prezentami, czego doskonałym przykładem jest nasza najnowsza akcja!

Zrób 3x zakupy za 100 zł i odbierz prezent

W Auchan napędzamy e-handel, dlatego staramy się nagradzać wszystkich konsumentów, którzy regularnie robią zakupy w naszym sklepie internetowym. Każda osoba, która pomiędzy 01.04.2023 r. a 30.04.2023 złoży i odbiorze 3 zamówienia dostanie od nas olej kokosowy – nierafinowany i bezzapachowy. Produkt dostarczymy wraz z 3 zamówieniem, po spełnieniu warunków regulaminu ,,Olej w prezencie”. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień z usługą dostawy do domu transportem własnym.

Sprawdź również: Zaproszenie na Jesienny Festiwal Win Auchan

Olej kokosowy Auchan – doskonały do kuchni

Nierafinowany olej kokosowy Auchan, zwany także olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia, jest najczystszą wersją, jaką możesz znaleźć na rynku – nie przechodzi dodatkowych etapów przetwarzania (jak olej rafinowany), w związku z czym doskonale nadaje się jako dodatek do dań, a także naturalny kosmetyk. Olej był tłoczony w wysokiej temperaturze, co sprawiło, że jest bezzapachowy – przez to nie przytłacza dań intensywnym aromatem. Jest idealny do pieczenia, smażenia i gotowania!

W przeciwieństwie do innych olejów kuchennych ten produkt pochodzenia roślinnego posiada unikalne właściwości ze względu na swój skład chemiczny. Dzięki temu, że składa się głównie z tłuszczów nasyconych, zachowuje stałą postać, gdy jest przechowywany w temperaturze pokojowej. Obecne w nim średniołańcuchowe trójglicerydy (MCT) nie wpływają negatywnie na poziom cholesterolu we krwi i pomagają chronić przed chorobami serca.

Kwas laurynowy znajdujący się w składzie oleju jest dobrym źródłem energii, z którego organizm może czerpać składniki do budowy komórek, tkanek i narządów oraz do syntezy niektórych substancji. Kwas laurynowy ma również działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne (z tego powodu olej kokosowy można stosować na skórę). Ponadto olej kokosowy jest naturalnym źródłem kwasu kaprylowego, który ma także właściwości przeciwdrobnoustrojowe.

Prezent Do Zamówienia Auchan Olej Kokosowy

Skorzystaj z oferty już teraz!

Skorzystaj z naszej promocji i odbierz olej kokosowy całkowicie za darmo! Przekonaj się, dlaczego warto być klientem Auchan. Oferta obowiązuje do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, dlatego nie zwlekaj ze składaniem zamówień. Akcja łączy się z innymi promocjami, dzięki czemu możesz oszczędzać jeszcze więcej.

Przeczytaj też: Mamy dla Ciebie prezent! Napój owsiany Inka czeka na Ciebie w Auchan