Aplikacja
PREZENT AUCHAN NAPÓJ OWSIANY INKA

Mamy dla Ciebie prezent! Napój owsiany Inka czeka na Ciebie w Auchan

Opublikowano 05/01/2023

Auchan inwestuje w zdrowie swoich Klientów. Robiąc zakupy online w supermarkecie, otrzymasz napój owsiany Inka w wybranym przez siebie smaku! Gwarantujemy, że spróbujesz i nie pożałujesz!

Zdrowe prezenty w supermarkecie Auchan!

Robiąc zakupy na stronie internetowej supermarketu Auchan, otrzymasz zdrowy napój owsiany od marki Inka. Klienci w ramach promocji dostają artykuł spożywczy za darmo. Dla osób nieznających jego smaku, to bardzo dobra okazja, aby go poznać. Natomiast wielbiciele marki Inka zyskają możliwość, by uzupełnić swoje zapasy.

Produkty są dostępne w dwóch smakach: kakaowym i waniliowym. Artykuł spożywczy ma pojemność 1 l. Akcja promocyjna obowiązuje w dniach wskazanych przez organizatora. Oferta ważna pod warunkiem dokonania zakupów online i zaznaczenia opcji transportu do domu.

Jak wziąć udział w akcji promocyjnej?

Akcja promocyjna nosi nazwę „Napój roślinny w prezencie”. Warunkiem uczestnictwa w niej jest dwukrotne dokonanie zakupów online w dniach 01-14.05.2023 r., a następnie odebranie produktów. Minimalna wartość każdego z koszyków musi wynieść 100 zł brutto. Tylko wtedy klient otrzyma jeden z wybranych napojów owsianych Inka za darmo. Oferta obowiązuje przez 2 tygodnie lub do wyczerpania zapasów w danym supermarkecie.

Artykuł spożywczy zostaje dostarczony wraz z drugim zamówieniem. Oferta dostępna jest na terenie Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Białegostoku, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Bydgoszczy, Częstochowy i okolic wymienionych miast.

Doskonały prezent dla Ciebie i całej Twojej rodziny

Mało kto wie, że marka Inka powstała w podkrakowskiej Skawinie. Firmę założył Henryk Franck i Synowie. W początkowej fazie działalności przedsiębiorstwa produkowano tam różnego rodzaju kawę zbożową. Natomiast w 1971 roku polscy naukowcy wynaleźli rozpuszczalny napój zbożowy – Inkę. Produkt od lat towarzyszy polskim rodzinom w codziennym życiu i na stałe zagościł na kuchennych półkach. Napój złożony jest jedynie z naturalnych składników, dzięki czemu mogą go pić nawet najmłodsi członkowie rodziny.

Marka na przestrzeni lat rozwinęła się, o czym mogą świadczyć coraz to nowsze produkty spożywcze. Należy do nich m.in. napój owsiany produkowany w dwóch smakach: kakaowym i waniliowym. Artykuł ten to doskonała alternatywa dla klasycznego krowiego mleka. Towar nie zawiera cukru i oferuje wiele dobrych dla zdrowia witamin. Co więcej, jest źródłem wapnia niezbędnego dla prawidłowego rozwoju kości.

Napój owsiany Inka świetnie komponuje się z owsianką, kawą zbożową i owocowymi koktajlami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pić go solo. Tajemnica jego smaku tkwi w prostym składzie z lekko zbożowym aromatem. Marka Inka oferuje wiele innych napojów roślinnych. Pierwszego z nich możesz spróbować za darmo, robiąc zakupy w sklepie Auchan. Skorzystaj z okazji i poznaj smak kultowego napoju owsianego.

AUCHAN PREZENT DO ZAKUPÓW NAPÓJ INKA

W asortymencie Auchan znajdziesz wiele innych artykułów spożywczych w atrakcyjnych cenach. Jeśli założysz kartę Skarbonka, będziesz mieć stały dostęp do najnowszych bonusów i gazetek promocyjnych!