Aplikacja
Moje Auchan Warszawa

Moje Auchan – od teraz w Warszawie na Pileckiego! Zobacz nowy sklep osiedlowy na Ursynowie

Opublikowano 03/29/2023

Po kilku latach mieszkańcy osiedla na ul. Pileckiego mogą w końcu robić zakupy w nowym miejscu – sklepie Moje Auchan. Co ma do zaoferowania swoim klientom pierwsza taka placówka na Ursynowie?

Moje Auchan po sąsiedzku dla Ciebie

Debiut konceptu Moje Auchan jako sieci sklepów osiedlowych typu convenience, okazał się dla francuskiej marki przełomowym momentem w historii działalności na polskim rynku. Format lokali doskonale wpisał się we współczesny rytm życia. Tylko na terenie samej Warszawy powstało w ciągu ostatnich kilku lat 7 sklepów „po sąsiedzku”. Ostatni z nich został otwarty 13 marca bieżącego roku na Ursynowie, w biurowcu przy ul. Pileckiego 69. Co oferuje swoim klientom?

Moje Auchan – bogata oferta gastronomiczna i pełne zaplecze kasowe

Idea sklepów Moje Auchan mocno koncentruje się na podniesieniu jakości oferty gastronomicznej oraz poszerzeniu asortymentu świeżej żywności, co stanowi odpowiedź na wymagania żyjących w pośpiechu klientów, którym często brakuje czasu lub chęci na samodzielne przygotowywanie posiłków. Mieszkańcy Ursynowa, którzy śpieszą się do pracy lub na uczelnię, mogą zrobić szybkie zakupy na śniadanie, kupić żywność paczkowaną i posiłki do podgrzania lub uzupełnić zapasy o podstawowe artykuły, takie jak nabiał czy pieczywo.

Na powierzchni 522 metrów kwadratowych znalazło się miejsce zarówno dla 6 tys. produktów, jak i kompleksowego zaplecza kasowego. Oprócz jednego tradycyjnego stanowiska, do dyspozycji klientów jest 5 wygodnych kas samoobsługowych wyposażonych w terminale obsługujące karty debetowe i kredytowe. W kasach można również płacić za pośrednictwem BLIK-a, dzięki czemu cały proces zakupowy jest szybszy i bezpieczniejszy. Wszystkie stanowiska mają wbudowane wagi, dzięki czemu pomiar masy produktów odbywa się automatycznie – nie ma konieczności drukowania etykiet.

Moje Auchan Pileckiego

Duży wybór produktów naturalnych i bio

Rosnąca świadomość konsumencka i coraz większe przywiązanie do jakości to najważniejsze filary, na których opiera się działalność formatu Moje Auchan. Sklep na warszawskim Ursynowie kontynuuje ekologiczny trend wyznaczony przez pozostałe placówki francuskiej sieci.

Na półkach wylądowały wegańskie oraz naturalne produkty pochodzące od lokalnych producentów działających w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, przy poszanowaniu dobrostanu zwierząt i zasobów naturalnych. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnych produktów marek własnych – oto one!

Pewni Dobrego

Produkty sygnowane tym logo, to przede wszystkim mięsa, nabiał i gotowe dania obiadowe. Powstają ze składników pochodzących z certyfikowanych źródeł.

Kciuk

Artykuły z charakterystycznym logo podniesionego kciuka na żółtym tle prezentują najlepszy stosunek jakości do ceny. Są to zarówno owocowe, warzywa, jak i nabiał czy przekąski.

Auchan BIO

Produkty spożywcze Auchan BIO zawierają co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego. Wśród nich znaleźć można m.in. artykuły wegańskie, wegetariańskie czy bezglutenowe.

To nie wszystko. Oprócz artykułów spożywczych ursynowski sklep oferuje także środki czystości, kosmetyki i podstawowe artykuły przemysłowe. Dzięki temu każdy klient, bez względu na swoje potrzeby, może znaleźć produkty, których w danym momencie potrzebuje!

Sklep Moje Auchan – jedyny taki na Ursynowie

Moje Auchan na Pileckiego to jedyny taki sklep zlokalizowany na terenie Ursynowa, który dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i świeżemu asortymentowi pozwala oferować klientom coraz to nowe doświadczenia zakupowe. Jeśli lubisz robić zakupy blisko domu, oszczędzać czas i redukować dojazdy, odwiedź już dzisiaj sklep na ul. Pileckiego 69 i ciesz się świetną jakością w przystępnej cenie! Zapraszamy na zakupy 6 dni w tygodniu. Do dyspozycji klientów jest dziewiętnastoosobowy zespół uśmiechniętych pracowników, który służy pomocą w godzinach otwarcia placówki od 6:30 do 22:00.