Aplikacja
Antybaton W Prezencie Zakupy Auchan

Odbierz Antybaton w prezencie przy zakupach online w Auchan!

Opublikowano 15.05.2023

W Auchan otrzymasz dodatkowe produkty za zakupy online. Jeśli chcesz poznać, jak smakują przekąski od marki Łowicz, skorzystaj z oferty „Antybaton w prezencie”, którą dla swoich klientów przygotował sklep. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Pyszne przekąski w Auchan

Auchan dba o swoich klientów i gwarantuje im pyszne przekąski za zakupy artykułów spożywczych. Obecnie (15 maja 2023 r.) możesz dostać do swojego zamówienia Antybaton w prezencie. Wystarczy, że dwukrotnie zrobisz zakupy online na stronie internetowej www.zakupy.auchan.pl i wybierzesz dostawę do domu. Produkt zostanie dostarczony z drugim zamówieniem. Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Akcja pomaga w zmianie nawyków żywieniowych. Antybaton to produkt złożony tylko i wyłącznie z naturalnych składników. W pełni zastępuje tradycyjne słodkie przekąski. Inicjatywa ma na celu wzmacnianie pozytywnych przyzwyczajeń u dzieci i dorosłych. W Auchan wierzymy, że nawet tak małe kroki, przynoszą duże efekty!

Zasady udziału w akcji promocyjnej

Akcja organizowana jest pod nazwą „Antybaton w prezencie”, a klient za dokonanie dwukrotnych zakupów online pomiędzy 15.05.2023 r., a 28.05.2023 r. otrzyma jeden z trzech dostępnych musów. Aby przystąpić do promocji, wartość pojedynczego koszyka musi wynosić co najmniej 100 zł brutto. Antybaton dostępny jest w takich smakach jak mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i markują lub mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i ananasem, lub mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i mango. Oferta obowiązuje do 28.05.2023 lub do momentu wyczerpania zapasów.

Z oferty może skorzystać każdy, w kogo miejscu zamieszkania realizowana jest usługa dostawy do domu przez sklep Auchan.

Sprawdź również: Obierz „Kurs na wiedzę” z Auchan i Omenaa Foundation i pomóż uczniom w nauce!

Smaczny Antybaton dla każdego

Łowicz to polska marka działająca od wielu lat na rynku. Jej silna pozycja budowana jest od 1965 roku. Marka proponuje swoim konsumentom coraz to nowsze produkty i rozwiązania. Wszystko zaczęło się od sprzedaży przetworów owocowych, takich jak dżemy i powidła. Następnie wdrożono produkcję koncentratów pomidorowych. W kolejnych latach powstało wiele nowych artykułów spożywczych – należą do nich gotowe sosy, pasty warzywne czy owocowe soki. Ostatnim odkryciem marki jest Antybaton, przekąska całkowicie pozbawiona dodatkowego cukru!

Antybaton to produkt będący połączeniem orzechów, daktyli i owoców zamkniętych w małej tubce. Został skierowany dla wszystkich, którzy kochają owocowe przekąski. To przeciwieństwo tradycyjnych, twardych batonów, choć ich skład pozostaje podobny. Antybaton dodaje sił i energii w okresowych spadkach energii. Produkt ma słodki smak, a w jego składzie nie ma ani grama dodatkowego cukru.

Antybaton, jak i wiele innych przekąsek znajdziesz w Auchan. Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!

Przeczytaj też: Odbierz kupon rabatowy na 20 zł w aplikacji Auchan! Dowiedz się więcej

Antybaton Łowicz Do Zakupów W Auchan