Aplikacja
Antybaton W Prezencie Zakupy Auchan

Odbierz Antybaton w prezencie przy zakupach online w Auchan!

Opublikowano 05/15/2023

W Auchan otrzymasz dodatkowe produkty za zakupy online. Jeśli chcesz poznać, jak smakują przekąski od marki Łowicz, skorzystaj z oferty „Antybaton w prezencie”, którą dla swoich klientów przygotował sklep. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Pyszne przekąski w Auchan

Auchan dba o swoich klientów i gwarantuje im pyszne przekąski za zakupy artykułów spożywczych. Obecnie (15 maja 2023 r.) możesz dostać do swojego zamówienia Antybaton w prezencie. Wystarczy, że dwukrotnie zrobisz zakupy online na stronie internetowej www.zakupy.auchan.pl i wybierzesz dostawę do domu. Produkt zostanie dostarczony z drugim zamówieniem. Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie.

Akcja pomaga w zmianie nawyków żywieniowych. Antybaton to produkt złożony tylko i wyłącznie z naturalnych składników. W pełni zastępuje tradycyjne słodkie przekąski. Inicjatywa ma na celu wzmacnianie pozytywnych przyzwyczajeń u dzieci i dorosłych. W Auchan wierzymy, że nawet tak małe kroki, przynoszą duże efekty!

Zasady udziału w akcji promocyjnej

Akcja organizowana jest pod nazwą „Antybaton w prezencie”, a klient za dokonanie dwukrotnych zakupów online pomiędzy 15.05.2023 r., a 28.05.2023 r. otrzyma jeden z trzech dostępnych musów. Aby przystąpić do promocji, wartość pojedynczego koszyka musi wynosić co najmniej 100 zł brutto. Antybaton dostępny jest w takich smakach jak mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i markują lub mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i ananasem, lub mus owocowo-warzywny z orzechami, daktylami i mango. Oferta obowiązuje do 28.05.2023 lub do momentu wyczerpania zapasów.

Z oferty może skorzystać każdy, w kogo miejscu zamieszkania realizowana jest usługa dostawy do domu przez sklep Auchan.

Smaczny Antybaton dla każdego

Łowicz to polska marka działająca od wielu lat na rynku. Jej silna pozycja budowana jest od 1965 roku. Marka proponuje swoim konsumentom coraz to nowsze produkty i rozwiązania. Wszystko zaczęło się od sprzedaży przetworów owocowych, takich jak dżemy i powidła. Następnie wdrożono produkcję koncentratów pomidorowych. W kolejnych latach powstało wiele nowych artykułów spożywczych – należą do nich gotowe sosy, pasty warzywne czy owocowe soki. Ostatnim odkryciem marki jest Antybaton, przekąska całkowicie pozbawiona dodatkowego cukru!

Antybaton to produkt będący połączeniem orzechów, daktyli i owoców zamkniętych w małej tubce. Został skierowany dla wszystkich, którzy kochają owocowe przekąski. To przeciwieństwo tradycyjnych, twardych batonów, choć ich skład pozostaje podobny. Antybaton dodaje sił i energii w okresowych spadkach energii. Produkt ma słodki smak, a w jego składzie nie ma ani grama dodatkowego cukru.

Antybaton, jak i wiele innych przekąsek znajdziesz w Auchan. Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!

Antybaton Łowicz Do Zakupów W Auchan