Aplikacja
Kupon Rabatowy Auchan 20 zł

Odbierz kupon rabatowy na 20 zł w aplikacji Auchan! Dowiedz się więcej

Opublikowano 02.05.2023 - 3 minut czytania

Szukasz artykułów spożywczych wyróżniających się wysoką jakością? Zapraszamy do supermarketu Auchan! U nas im więcej kupisz – tym więcej zyskasz! Obecnie możesz zdobyć kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy. Dowiedz się więcej o naszej akcji!

Rabat w sklepie Auchan

W Auchan możesz wybierać spośród wielu atrakcyjnych produktów. Jedną z naszych aktualnych okazji cenowych jest kupon o wartości 20zł przy koszyku o wartości równej bądź przekraczającej kwotę 200 zł. Jeśli więc zrobisz zakupy – na kolejnych tylko zyskasz! Akcja obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych objętych Programem Skarbonka na terenie całej Polski.

Sprawdź również: Z Kartą Skarbonka otrzymasz 100% zwrotu z zakupów w 4 e-bonach! Dowiedz się więcej

Kupon 20 zł z Kontem Internetowym

Akcja obowiązuje okresowo w jednym wyznaczonym dniu. Wówczas zyskasz kupon do zrealizowania w sklepach Auchan. Jedyne co musisz zrobić, to być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem aplikacji mobilnej, posiadać Konto Cyfrowe Skarbonka oraz podpiętą Kartę Skarbonka i kupić artykuły spożywcze w sklepie stacjonarnym objętym Programem Skarbonka. Profil musi zostać zarejestrowany do dnia 14.05.2023.

Pamiętaj, że oferta obejmuje zakup produktów spożywczych na kwotę wynoszącą co najmniej 200 zł. Po ich opłaceniu na Twoim koncie Skarbonka pojawi się kupon o wysokości 20 zł. Okazja dotyczy artykułów spożywczych przetworzonych i nieprzetworzonych. Z akcji wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty zawierające nikotynę, artykuły lecznicze, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Do uzyskania kuponu nie zaliczają się pokarmy i akcesoria dla zwierząt.

Przeczytaj też: Szybko i prosto sfinansuj zakup wymarzonego produktu z Oneyraty.pl

Kupon Rabatowy Auchan

Jak wykorzystać kupon o wartości 20 zł?

Po uzyskaniu kuponu możesz jednorazowo go wykorzystać. W sklepie stacjonarnym należy okazać kartę Skarbonka i kod kreskowy kuponu z Aplikacji Mobilnej Auchan. Dokonując zakupów w kasie samoobsługowej, musisz samodzielnie zeskanować kartę Skarbonka na początku transakcji, a następnie okazać kod kreskowy kuponu. W kolejnym kroku ekran wyświetli instrukcje, zgodnie z którymi należy postępować.

Kupon rabatowy nie łączy się z innymi promocjami, kartami, czy rabatami. Nie można go łączyć z kartami Sodexo lub zorganizowanymi akcjami promocyjnymi.

Do rejestracji karty Skarbonka i uzyskania rabatu, potrzebujesz Cyfrowego konta Auchan. Jego założenie jest niezwykle proste – wystarczy skonfigurować je podczas robienia zakupów online lub pobrać aplikację mobilną i podać niezbędne dane.
Po zalogowaniu do swojego konta możesz stworzyć nową kartę lojalnościową lub dodać tą, którą masz w wersji fizycznej. Dzięki rejestracji swojego profilu otrzymasz nieprzerwany dostęp do historii paragonów, zobaczysz obecnie przysługujące Ci kupony, a także będziesz mógł na bieżąco weryfikować stan zebranych punktów.

Zapraszamy do zakupów w sklepie Auchan. Czeka na Ciebie mnóstwo okazji zakupowych. Zapoznaj się z pełną ofertą supermarketu. Zrobisz w nim szybkie zakupy, zarówno stacjonarnie, jak i online. W asortymencie dostępne są popularne produkty spożywcze, elektronika, zabawki dla dzieci, akcesoria dla zwierząt i kosmetyki.

Zobacz również: Karta kredytowa Auchan za 0 zł – wszystko, co musisz wiedzieć