Aplikacja
Franczyza Auchan

Otworzyliśmy 18. sklep franczyzowy w Racławówce! Wybierz się na zakupy lub dołącz do grona franczyzobiorców

Opublikowano 22.06.2023 - 3 minut czytania

Niedawno świętowaliśmy otwarcie 18. sklepu franczyzowego Auchan w Polsce. Supermarket Auchan w podrzeszowskiej Racławówce jest dostępny dla klientów 6 dni w tygodniu i oferuje szeroki wybór doskonałej jakości produktów. Sprawdź, co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Świętuj z nami otwarcie nowego sklepu franczyzowego w Racławówce!

Stało się! Z początkiem czerwca otworzyliśmy dla swoich klientów pierwszy Supermarket Auchan w Racławówce, zaledwie 5 km od Rzeszowa. Tym samym łączna liczba naszych sklepów franczyzowych w Polsce wzrosła do 18, co jest niezwykłym osiągnięciem. Jesteśmy dumni, że możemy z powodzeniem realizować misję, jaką jest umocnienie pozycji Auchan Retail Polska jako lidera cenowego w kraju nad Wisłą, zapewniając klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki konsekwentnej ekspansji na lokalny rynek możemy być jak najbliżej klientów – zarówno tych mieszkających w centrach miast, jak i na obrzeżach.

Zobacz również: Najtańszy koszyk zakupowy – Auchan niezmiennie liderem rankingu ASM Sales Force Agency

Co oferuje Supermarket Auchan w Racławówce?

Znajdujący się pod adresem Racławówka 20A Supermarket Auchan spełnia najwyższe standardy placówek franczyzowych i jest wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia, aby zapewnić komfortowe zakupy. Dla wygody klientów, pod sklepem znajduje się ogólnodostępny parking. Układ samego sklepu został zaprojektowany tak, aby zagwarantować odwiedzającym łatwy dostęp do tysięcy produktów pogrupowanych tematycznie i zaangażować już na początku ich ścieżki zakupowej. Na powierzchni 680 metrów kwadratowych znalazło się miejsce dla tradycyjnych kas, a także stanowisk samoobsługowych.

Sklep jest zaopatrzony w szeroką gamę artykułów ze wszystkich podstawowych kategorii. Znajdziesz w nim produkty spożywcze, w tym wędliny i sery (strefy Mój Targ Serów czy Mój Targ Mięs), świeże owoce i warzywa, a także artykuły gospodarstwa domowego, elektronikę użytkową czy zabawki. Klienci mogą skorzystać również z szerokiej oferty działu alkoholowego oraz gastronomicznego, a także zakupić produkty naszych Marek Własnych, które cieszą się uznaniem konsumentów:

  • Auchan,
  • Auchan BIO,
  • Kciuk,
  • Pewni Dobrego,
  • Qilive.
Zakupy W Auchan

Supermarket Auchan – zakupy w atrakcyjnych cenach na wyciągnięcie ręki

Wszyscy klienci supermarketów Auchan mogą liczyć na atrakcyjne benefity. Na najbardziej lojalnych czekają zniżki w wysokości 1,5 proc. na każde zakupy. Auchan Retail Polska wspiera również polskich Seniorów, zapewniając im 5% rabatu za zakup produktów z logo Auchan. Uczestnicy programu lojalnościowego Skarbonka, mogą również skorzystać z dodatkowych przywilejów, jak np. bezterminowe zwroty pełnowartościowych artykułów. Kartę można wyrobić m.in. w kasie sklepu w Racławówce lub online, na stronie www.skarbonka.auchan.pl. Każdego dnia Auchan Retail Polska oferuje również spersonalizowane zniżki na setki artykułów.

Sprawdź również: Moje Auchan – od teraz w Warszawie na Pileckiego! Zobacz nowy sklep osiedlowy na Ursynowie

Zostań franczyzobiorcą i otwórz swój wymarzony sklep z Auchan Retail Polska

Sieć Auchan oferuje możliwość otwarcia własnego sklepu w modelu franczyzowym. Oferta obejmuje placówki typu convenience, supermarkety i hipermarkety. Jako jedni z nielicznych sieci na polskim rynku posiadamy sklepy we wszystkich trzech formatach, co pozwala nam dzielić się wiedzą na temat prowadzenia konkretnego biznesu. Wszystkim naszym franczyzobiorcom zapewniamy pełne wsparcie techniczne, operacyjne, marketingowe oraz opiekę przedstawicieli regionalnych przez cały okres umowy. Od początku stawiamy na transparentność i partnerstwo, dzięki czemu jako przedsiębiorca masz bardzo duży wpływ na funkcjonowanie swojej placówki. Twoim przyszłym pracownikom zapewniamy profesjonalne szkolenia!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona franczyzobiorców, już teraz wypełnij formularz i daj się nam poznać! Listę sklepów franczyzowych otwartych na terenie kraju znajdziesz pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Auchan zakupy online – wszystko, co musisz wiedzieć