Aplikacja
Too Good To Go Auchan

Świętujemy 6 milionów uratowanych posiłków w aplikacji #TooGoodToGo!

Opublikowano 04/28/2023

Marnowanie jedzenia to globalny problem. W Auchan zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też, we współpracy z Too Good To Go, uratowaliśmy już 6 milionów posiłków! Dowiedz się więcej i dołącz do naszej misji zapobiegania marnowaniu żywności!

Poznaj nasz powód do świętowania!

Wyrzucanie zdatnej do spożycia żywności jest wyjątkowo powszechnym problemem w krajach rozwiniętych. W Polsce marnuje się miliony ton żywności rocznie. W wielu przypadkach produkty, które lądują w koszach na śmieci, można by jeszcze wykorzystać.

W Auchan wierzymy w to, że razem możemy zmienić ten niechlubny wskaźnik dzięki zróżnicowanym działaniom. Dlatego też podjęliśmy współpracę z Bankami Żywności, a także aplikacją Too Good To Go. Nasza wspólna misja ratowania żywności z TGTG trwa już od 2021 roku, a teraz świętujemy razem 6 milionów uratowanych posiłków!

Auchan x Too Good To Go – z czym to się je?

Aplikacja Too Good To Go zrewolucjonizowała rynek gastronomiczny. Została stworzona w odpowiedzi na ogromną skalę marnowania żywności. Dzięki TGTG użytkownicy aplikacji mają możliwość skorzystania ze smacznych i świeżych produktów, które w innym wypadku zostałyby wyrzucone. Aplikacja łączy restauracje i sklepy posiadające nadwyżki niesprzedanej żywności z klientami chętnymi, by je kupić. Możesz wybierać spośród wielu lokali i marketów w swojej okolicy, wygodnie zamawiać paczki-niespodzianki za 1/3 wartości i cieszyć się ze smacznego jedzenia. O wybranej porze, kiedy paczka będzie gotowa, dostaniesz powiadomienie, że możesz przyjść do punktu i ją odebrać.

Auchan i Too Good To Go
Too Good To Go x Auchan

Auchan również bierze udział w tej inicjatywie – paczkę z odbiorem zamówisz w każdym naszym sklepie. Produkty oferowane klientom są zawsze świeże i smaczne, jednak ich data do spożycia jest krótka, przez co nie mogą dalej być prezentowane na półkach. W paczkach Too Good To Go możesz znaleźć np. owoce, warzywa, kanapki czy wyroby cukiernicze. Produkty różnią się w zależności od sklepu i codziennie oferowane są nowe paczki-niespodzianki, które mogą trafić do Twoich rąk.

Jak ratować żywność z Auchan i Too Good To Go?

Aby zacząć korzystać z oferty sklepów Auchan w aplikacji Too Good To Go wystarczy, że:

1. Pobierzesz ją ze sklepu Play (Android) lub App Store (iOS) i zainstalujesz na swoim urządzeniu mobilnym.
2. Wybierzesz swój najbliższy sklep Auchan spośród wymienionych propozycji.
3. Zamówisz jeden z dostępnych zestawów pełnowartościowych produktów i opłacisz go w aplikacji lub wybierzesz płatność przy odbiorze.
4. Odbierzesz swoje zamówienie w wyznaczonym punkcie, podając informacje zawarte w wiadomości email wysłanej przez aplikację.

Świętuj z nami 6 milionów uratowanych posiłków z Too Good To Go i dołącz do grona klientów, którym los planety nie jest obojętny. Skorzystaj z naszej oferty i zamawiaj paczki-niespodzianki w aplikacji TGTG!