Aplikacja
Wielkie Odkrycia Majowe

Wielkie Majowe Odkrycia Cenowe – codziennie czeka na Ciebie coś nowego!

Opublikowano 04/27/2023

Sieć sklepów Auchan wystartowała z akcją Wielkie Majowe Odkrycia Cenowe, której celem jest zachęcenie klientów do podejmowania bardziej świadomych decyzji zakupowych.

Oszczędzaj każdego dnia z Auchan!

Ruszyły właśnie Wielkie Majowe Odkrycia Cenowe – to najnowsza inicjatywa sieci Auchan, a tym samym kolejna, która wpisuje się w upowszechnianą od lat przez politykę firmy. Obejmuje różnorodne działania sprzedażowo-konsumenckie, koncentrując się na zapewnieniu ofert – zarówno stacjonarnie, jak i online.

Jej celem jest zaangażowanie konsumentów w podejmowanie bardziej świadomych wyborów zakupowych. Przez cały miesiąc (do 27 maja) na klientów sieci Auchan czekają nowe promocje, a o obowiązującej w danym dniu zniżce można dowiedzieć się ze specjalnie przygotowanego kalendarza ustawionego przy wejściu do sklepu lub za pośrednictwem oficjalnej strony www.

Setki produktów dla każdego!

Auchan przygotowało mnóstwo ofert na szeroką gamę produktów z wielu kategorii. Bez względu na to, czego potrzebujesz, kalendarz jest pełen niespodzianek. Akcją objęte są m.in. podstawowe produkty spożywcze z sekcji delikatesowej (przetworzone, częściowo przetworzone i nieprzetworzone), dzięki czemu każdego dnia w ramach akcji możesz kupić świeże owoce, warzywa, mięsa, ryby oraz pieczywa. Ofertą objęte są również artykuły gospodarstwa domowego.

Akcja obejmuje także kosmetyki i perfumy
– w kalendarzu ofert znajdziesz bogaty wybór produktów do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Dostępne są również odzież, obuwie i akcesoria modowe. Jeżeli interesuje Cię elektronika użytkowa, szukaj specjalnych ofert na telewizory, smartfony, laptopy i wiele innych urządzeń! Akcją objęte są produkty wszystkich najpopularniejszych producentów, w tym marek własnych Auchan: Pewni Dobrego, Kciuk, Qilive.

Auchan Wielkie Odkrycia Majowe
Wielkie Odkrycia Majowe Auchan

E-bon z kartą Skarbonka

Auchan konsekwentnie nagradza lojalnych klientów, dlatego wprowadził program lojalnościowy, który gwarantuje dodatkowe korzyści podczas zakupów. Wszyscy posiadacze karty Skarbonka, którzy zrobią w wybrane dni zakupy za kwotę minimum 200 zł, otrzymają e-bon w wysokości 20 zł na kolejne. Co więcej, osoby ze statusem Senior mogą liczyć dodatkowo na 50-procentową zniżkę na 2 produkty. Warunkiem otrzymania bonifikaty jest zeskanowanie karty przy dokonywaniu płatności. Obie korzyści łączą się z akcją Wielkie Majowe Odkrycia Cenowe.

Nie przegap wyjątkowych okazji. Odwiedź najbliższy sklep Auchan lub złóż zamówienie online i ciesz się wieloma produktami.