Aplikacja
Telewizory LG Auchan

Wybierając telewizory LG w Auchan, otrzymasz 15% na Kartę Skarbonka! Co musisz wiedzieć?

Opublikowano 16.05.2023 - 3 minut czytania

Doskonale wiemy, jak wiele znaczy oszczędzanie! W Auchan to niezwykle łatwe! Właśnie dlatego po wizycie w naszych sklepach klienci są zawsze zadowoleni. Kup jeden z telewizorów LG i otrzymaj zwrot 15% ceny zakupionego produktu na Kartę Skarbonka! To realne pieniądze, które możesz wydać, na cokolwiek zechcesz w Auchan.

Zakupy spożywcze oraz markowa elektronika w Auchan

Potrzebujesz nowego telewizora? Lepszej okazji nie będzie! Wybierz jeden z produktów od marki LG z serii 2022. To jedne z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Dodatkowo ich zakup przynosi wiele korzyści. Klient, nabywając telewizor w wyznaczonym terminie, otrzyma zwrot 15% ceny towaru na Kartę Skarbonka do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Akcja promocyjna realizowana jest na terenie całej Polski.

Najlepsze telewizory od LG

Telewizory od marki LG to jedne z najlepszych na rynku. Mają one niemal niezniszczalne matryce OLED, które charakteryzuje moc i głębia kolorów. Dostępne produkty w sklepie Auchan różnią się między sobą rozdzielczością, rozmiarem i wbudowanymi funkcjami. Telewizory posiadają moduł Wi-Fi, nowoczesne oprogramowanie i efektowne podświetlenie. Podczas trwającej promocji w Auchan zyskasz dodatkowe 15% na Twoje konto Skarbonka. Przypominamy, że uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna posiadająca własną kartę lojalnościową.

Chcąc otrzymać rabat, należy kupić telewizor LG serii 2022 w Auchan, a następnie zeskanować kartę Skarbonka. Tylko wówczas naliczy się zwrot. Pieniędzy nie można wymienić na gotówkę, jednak to realna kwota do wykorzystania podczas codziennych zakupów. Promocja nie łączy się z innymi kartami promocyjnymi lub kodami rabatowymi.

Sprawdź również: Z Kartą Skarbonka otrzymasz 100% zwrotu z zakupów w 4 e-bonach! Dowiedz się więcej

Auchan Telewizory LG

Karta Skarbonka – sposób na udane zakupy

Zakładając Kartę Skarbonka, zyskujesz szereg korzyści. Przede wszystkim to profil niezwykle prosty w rejestracji. Wystarczy, że odbierzesz kartę przy okazji zakupów stacjonarnych lub pobrać aplikację internetową na swój telefon komórkowy. Następnie musisz zarejestrować ją w ciągu 30 dni od daty otrzymania – możesz to zrobić w Punkcie Obsługi Klienta, aplikacji mobilnej lub poprzez Contact Center z poziomu komputera. Jeśli chcesz zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody, pamiętaj, aby każdorazowo zeskanować kartę podczas zakupów.

Skarbonkę możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ jest dostępna w wersji mobilnej. Wówczas nie tylko zyskasz dostęp do atrakcyjnych cen i rabatów, ale również będziesz mógł zawsze i wszędzie przeglądać aktualne gazetki promocyjne, a także poznasz porady i przepisy kulinarne. Mając aplikację mobilną, bez problemu sprawdzisz saldo na karcie lojalnościowej i przejrzysz wszystkie paragony.

Warto wiedzieć, że Karta Skarbonka od momentu jej zarejestrowania przynosi korzyści. Na początku otrzymujesz status Srebrny uprawniający do 0,5% rabatu na każde zakupy. Następnie możesz otrzymać status Złoty, który zwiększa rabat do 1%. Co więcej, przystępując do programu, na start dostajesz od marki Auchan kupon rabatowy o wysokości 10%!

Już dziś skorzystaj z promocji Auchan. Wybierając jeden z modeli telewizorów LG z serii 2022, dostaniesz zwrot na Kartę Skarbonka w wysokości 15% na kolejne zakupy. Więcej okazji znajdziesz na stronie internetowej Auchan. Akcja trwa w dniach 16-22.03.2023 r.

Przeczytaj też: Kup głośnik marki JBL i otrzymaj 30 zł na Kartę Skarbonka!