Aplikacja
Wymień stary plecak na nowy

Wymień stary plecak na nowy i razem z dzieckiem rozpocznij kolejny rok szkolny!

Opublikowano 08/10/2023

Czas na powrót do szkoły zbliża się nieuchronnie. To idealny moment, aby zadbać o odpowiednie przygotowanie dziecka na nadchodzący rok szkolny. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jest plecak. Dlaczego nie wykorzystać okazji i wymienić stary, zniszczony model na nowy, funkcjonalny plecak? Wraz z ofertą Auchan, możesz zadbać o zdrową postawę swojego dziecka, zapewniając mu wygodę – stary plecak, może nie mieć takich właściwości. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wybór odpowiedniego plecaka dla Twojego dziecka – klucz do komfortu i wygody przez cały dzień

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego, warto zadbać o zdrowie i wygodę dzieci. Plecak jest nieodłącznym elementem ich szkolnej codzienności. Dlatego wymiana starego plecaka na nowy może być doskonałym pomysłem. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w nowoczesny model, który zadba o zdrowie Twojego dziecka i spełni jego wymagania.

W momencie wyboru plecaka dla dziecka istotne jest uwzględnienie kilku czynników.

  • Plecak powinien być wytrzymały, tak aby zniósł codzienne używanie.
  • Równie ważna jest jego pojemność. Tak, aby w kieszeniach i głównej komorze znalazły się wszelkie niezbędne podręczniki, zeszyty i przybory szkolne.
  • Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ergonomiczną budowę, która odciąży plecy i zapewni prawidłową postawę dziecka.

W Auchan znajdziesz szeroki wybór plecaków, dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji.

Wymień stary plecak na nowy z Auchan!

Jeżeli szukasz dobrej okazji na zakup nowego plecaka szkolnego dla swojego dziecka, z pomocą przychodzi Ci sklepy Auchan i nasza akcja„Wymień stary plecak na nowy”. Wszystkie produkty, zebrane podczas akcji, będą ponownie wykorzystane. Plecaki w dobry stanie zostaną wprowadzone do drugiego obiegu. Z kolei te, które nie spełniają już swoich funkcji, zostaną poddane recyklingowi przemysłowemu.

Takie rozwiązanie sprzyja zwiększeniu społecznej świadomości na problem zaśmiecenia środowiska oraz zapobiega powstawaniu nowych produktów bez potrzeb na ich zakup. W ten sposób nie tylko pozbędziesz się zalegającego plecaka, ale także pozwolisz, aby inni skorzystali z tornistrów.

Jak możesz wziąć udział w akcji „Wymień stary plecak na nowy”? Wystarczy, że oddasz stary plecak lub tornister do lokalnego Punktu Obsługi Klienta Auchan. W zamian za to otrzymasz kupon na 25% zniżki na zakup nowego!

Auchan – wymień plecak na nowy

Praktyczne funkcje nowoczesnych plecaków

Nowoczesne plecaki oferują wiele praktycznych funkcji, które zadbają o zdrowie pleców dzieci oraz ułatwią im zabranie wszystkich potrzebnych rzeczy. Niektóre modele posiadają specjalne kieszenie na laptopa lub tablet, pozwalając na bezpieczne przemieszczanie się z elektroniką. Inne plecaki wyposażone są w odblaskowe elementy, co poprawia widoczność dziecka na drodze. Dodatkowo wiele modeli tornistrów posiada ergonomiczne szelki czy system wentylacji. Umożliwia to oddychanie skórze nawet w upalne dni, poprawiając komfort noszenia plecaka.

W Auchan znajdziesz plecaki, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Pamiętaj, że plecak powinien być odpowiednio dopasowany do wieku, wzrostu i preferencji dziecka. Dzięki szerokiemu asortymentowi w naszych sklepach każdy z uczniów czy studentów znajdzie coś dla siebie. Młodsi z pewnością będą preferować plecaki z postaciami z bajek, komiksów czy filmów. Podczas gdy nieco starsi, skłonią się ku mniej wzorzystym rozwiązaniom.

Ważne jest to, aby dzieci czuły się komfortowo ze swoim wyborem oraz posiadało ulubiony model. Ponieważ pomaga mu to w identyfikacji swojej osoby.

Akcja wymień plecak stary na nowy

Plecaki Auchan z kolekcji Magical Cat, Gaming, Dinosaur, Live in Color, Happy Rainbow

Jeśli szukasz plecaka, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale także zachwyci Twoje dziecko, koniecznie zapoznaj się z kolekcją kolekcję plecaków dostępnych w Auchan. Znajdziesz w niej różnorodne wzory, które z pewnością przypadną do gustu maluchom i nie tylko. Kolekcja obejmuje takie motywy jak:

• Magical Cat,

• Gaming,

• Dinosaur,

• Live in Color,

• Happy Rainbow.

Każdy z tych wzorów wyróżnia się kolorowymi i kreatywnymi grafikami, które sprawią radość dziecku oraz dodadzą mu pozytywnej energii. Potrzebnej czasami podczas zajęć szkolnych czy na przerwach. Ulubiony plecak będzie towarzyszył dziecku nie tylko w szkole. Z chęcią zabierze go na zajęcia pozalekcyjne, na wycieczkę, kółko naukowe czy trening. Sprawdź ofertę Auchan i rozpocznij przygotowania do szkolnej przygody już dziś!

Zapraszamy do skorzystania z naszej akcji, która obejmuje wiele atrakcyjnych modeli plecaków. Nie zwlekaj, wymień stary plecak na nowy i spraw, aby Twoje dziecko cieszyło się nowym plecakiem. Przy okazji, stary plecak może pomóc mniej zamożnym dzieciom lub jego włókna mogą zostać wykorzystane do produkcji nowego plecaka. Dzięki poddaniu go recyklingowi przemysłowemu. Chroniąc planetę i wspierając nasze najważniejsze dobro, czyli dzieci.

Wymień Stary Plecak Na Nowy w Auchan