Aplikacja
Karta Skarbonka Auchan

Z Kartą Skarbonka otrzymasz 100% zwrotu z zakupów w 4 e-bonach! Dowiedz się więcej

Opublikowano 06/15/2023

W Auchan Polska wystartowała właśnie promocja, w ramach której oferujemy 100% zwrotu z zakupu wybranych produktów. Akcja skierowana jest do posiadaczy Karty Skarbonka i obejmuje dziesiątki artykułów nieżywnościowych. Dowiedz się o niej więcej!

Zaoszczędź na zakupie jednego z 45 produktów nieżywnościowych

Zgodnie z badaniem przeprowadzonym w 2022 roku przez ARC Rynek i Opinia, blisko 40% badanych respondentów przyznało, że aktywnie szuka okazji, aby zaoszczędzić na wydatkach. Dotyczy to nie tylko zakupu kosztownych produktów, ale także najbardziej podstawowych towarów.

Auchan po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszukujących najlepszych okazji cenowych. Specjalnie dla posiadaczy Karty Skarbonka sieć uruchomiła akcję cashback, w ramach której można otrzymać 100% zwrotu z zakupu wybranych produktów. Programem objętych jest 45 artykułów nieżywnościowych, w tym:

  • odzież i tekstylia,
  • drobna elektronika i RTV,
  • rowery,
  • sprzęt gospodarstwa domowego,
  • zabawki, 
  • wyposażenie ogrodowe. 

Jak otrzymać 100% zwrotu na Kartę Skarbonka? Zasady akcji

Klienci sieci Auchan z aktywną Kartą Skarbonka mogą otrzymać pełny zwrot kwoty, którą przeznaczyli na zakup produktów biorących udział w akcji oraz przeznaczyć ją na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych i online. Zasady są proste. Zwrot następuje w formie 4 e-bonów (każdy o wartości 1/4 wydanej kwoty), do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji. Vouchery należy wykorzystać w wyznaczonych dniach, w ciągu 4 następujących po sobie tygodniach:

  • od 19.06 do 24.06,
  • od 26.06 do 02.07,
  • od 03.07 do 08.07,
  • od 10.07 do 15.07. 

 

Warto się spieszyć, bowiem oferta trwa jedynie w dniach 15-17 czerwca (lub do wyczerpania zapasów), a lista produktów objętych akcją może się różnić w poszczególnych sklepach Auchan. Listę placówek biorących udział w programie cashback znajdziesz na stronie Auchan.pl. Szczegółowy regulamin dostępny jest również w stacjonarnych Punktach Obsługi Klienta.

Karta Skarbonka Zwrot

Karta Skarbonka – to się opłaca!

Program lojalnościowy Skarbonka zapewnia mnóstwo korzyści. Za każdą wydaną złotówkę klienci otrzymują 1 punkt na indywidualnym koncie. Po przekroczeniu określonych w regulaminie progów najbardziej lojalni konsumenci mogą liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze benefity, w tym zwroty do 1,5% za każde zakupy. Co więcej, Skarbonka to także dodatkowe korzyści dla seniorów, którzy ukończyli 60 lat, a także osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Ci drudzy mogą skorzystać z 5-procentowej zniżki na produkty jednej z marek własnych Auchan.

Aby zapisać się do programu lojalnościowego, wystarczy wyrobić Kartę Skarbonka przy dowolnej kasie w sklepie lub w jednym z Punktów Obsługi Klienta, a następnie zarejestrować ją na dedykowanej stronie w ciągu 30 dni kalendarzowych. Karta Skarbonka połączona jest z aplikacją mobilną Auchan Polska, dzięki czemu można z niej skorzystać w dowolnym momencie – zarówno stacjonarnie, jak i online. Wystarczy zeskanować kod przy kasie lub wpisać indywidualny numer podczas finalizowania zamówienia w sklepie internetowym. To proste!

Zakupy w Auchan to sposób na oszczędności!

Program „100% zwrotu za zakupy” to tylko jedna z wielu inicjatyw lojalnościowych Auchan, których celem jest pomoc konsumentom w oszczędzaniu domowego budżetu. Dzięki niemu można zakupić towary wysokiej jakości bez dodatkowego obciążenia finansowego. Pamiętaj, że akcja obowiązuje tylko w wybranych dniach, dlatego nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!