Aplikacja

Zaproszenie na Jesienny Festiwal Win Auchan

Opublikowano 21.08.2023

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak smakuje jesień? Czy potraficie wyobrazić sobie aromat liści spadających z drzewa, chłodnego powietrza napełniającego wasze nozdrza, czy ciepłe, korzenne nuty sezonowych specjałów kulinarnych? Auchan ma dla was odpowiedź – smak jesieni to smak wyjątkowych win.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników wina i smakoszy na nasze wyjątkowe wydarzenie – Degustację Win Jesiennego Festiwalu. Będzie to prawdziwa uczta dla waszych zmysłów, podczas której odkryjecie wiele niezwykłych smaków, które już niebawem pojawią się na naszych półkach.

Co? Degustacja Win Jesiennego Festiwalu Auchan
Gdzie? Forteca, ul. Zakroczymska 12, Warszawa
Kiedy? 10 września 2023 r., godz. 12:00 – 18:00

To jedyna taka okazja w roku, aby skosztować tych niezwykłych win przed ich oficjalnym debiutem na rynku. Od czerwonego, poprzez różowe, aż po białe – każde z nich to perełka wybrana specjalnie dla was przez naszych doświadczonych sommelierów, którzy podczas degustacji będą z wami dzielić się swoją wiedzą i pasją.

Ale wino to nie tylko smak, to także wyjątkowe doznania, które potrafią jeszcze bardziej rozkwitnąć w odpowiednim towarzystwie. Dlatego też podczas naszej degustacji będziemy serwować produkty spożywcze idealnie komponujące się z winem, takie jak sery, wędliny, pieczywo i dania przygotowywane na miejscu przez włoskiego kucharza.

Więc, czy jesteście gotowi na zmianę smaku jesieni? Jeżeli tak, zapraszamy do udziału! Wstęp na naszą degustację jest wolny po wcześniejszym zarejestrowaniu.

Czekamy na was z niecierpliwością, aby wspólnie celebrować jesienny czas pełen smaków i aromatów.

Do zobaczenia na Jesiennym Festiwalu Win w Auchan!

*W przypadku dużego zainteresowania będzie obowiązywać limit Gości przebywających w tym samym czasie. Goście będą wówczas wpuszczani według kolejności. Zgodnie z obowiązującym prawem, wstęp na teren imprezy mają jedynie osoby pełnoletnie.