Prezent na Dzień Matki — już dziś znajdź właściwy upominek.

Opublikowano 26.08.2022

Prezent na Dzień Matki — znajdź właściwy upominek.

Dzień Matki 2022 zbliża się wielkimi krokami! Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to właściwy moment, by skupić się na jego wyborze. W tym szczególnym dniu dziękujemy mamom za ich troskę i trud włożony w nasze wychowanie. Zwyczajowo wyrażamy wdzięczność za pomocą podarunków — od bukietów kwiatów, przez słodkie prezenty aż po własnoręcznie wykonane upominki. Dzień Mamy w Polsce przypada na 26 maja i jest świętowany od 1914 roku. Jaki prezent na Dzień Matki wybierzesz w tym roku?

Jaki prezent na Dzień Mamy wybrać i jak miło spędzić czas 26 maja?

prostym, lecz wyjątkowym upominkiem są ulubione kwiaty dla mamy oraz własnoręcznie napisane życzenia od serca. Najmłodsi mogą stworzyć okolicznościową laurkę, która będzie jednocześnie kreatywną zabawą oraz świetną pamiątką na lata.

żyjemy w biegu i ciągle brakuje nam na coś czasu. Dzień matki to doskonała okazja do spędzenia czasu na spacerze, pikniku czy w domowym SPA. Wspólne oglądanie zdjęć to też cenny prezent i doskonała okazja do długich rozmów w cztery oczy. Doskonałym prezentem będzie wizyta w gabinecie odnowy — pakiety day spa dla mamy i córki to hit ostatnich lat.

gotowanie to ciekawa forma kreatywnego spędzenia dnia matki. Czas poświęcony na wspólnym przygotowaniu ulubionej potrawy będzie doskonałym upominkiem dla Was dwojga. Skorzystanie z najlepszych przepisów, jakie przechowujecie w rodzinnym archiwum, receptura na ulubione wypieki Waszej Babci lub deser, który wspólnie degustowałyście podczas wakacji. Dzień matki to okazja na wspólne gotowanie i przygotowanie przepysznej, wspólnej uczty.

Jaki prezent na Dzień Matki 2022? Klasyczne propozycje od Auchan.

Kwiaty i czekoladki — to dwie kategorie produktowe Auchan, które zawsze doskonale sprawdzają się w roli prezentu dla mamy. Wykwintnie zapakowane praliny oblane belgijską czekoladą lub okazały bukiet z okolicznościowym bilecikiem. Eleganckie róże, bezpretensjonalne tulipany czy efektowna wiązanka z polnych kwiatów. Kwiatowo, czy na słodko? Wybór należy do Ciebie!

Bukiet kwiatów na Dzień Mamy

Kwiaty zawsze są doskonałym prezentem na Dzień Matki! W supermarketach Auchan każdego dnia znajdziesz świeże bukiety i wiązanki kwiatowe. Postaw na klasykę i wręcz swojej mamie czerwone róże, symbolizujące najpiękniejsze z uczuć. Wybierz kwiaty polne lub wielokolorowe kompozycje kwiatowe stworzone specjalnie na ten wyjątkowy dzień, jeśli szukasz czegoś niestandardowego. Kwiaty dla mamy na pewno wywołają uśmiech na jej twarzy. Bukiet skomponowany specjalnie na Dzień Matki będzie trafionym prezentem.

Kwiaty powinny być dopasowane do okazji i preferencji osoby obdarowywanej. Już dziś zadbaj, by upewnić się, jakie kwiaty lubi Twoja Mama. Poznając kwiatowe trendy, unikniesz wpadki. Dobrym przykładem są goździki przez wielu uważane za relikt minionej epoki. Niesłusznie, wielokolorowe kompozycje kwiatowe z goździków wracają do łask, często budząc pozytywne, nostalgiczne skojarzenia u Mam. Kompozycje z kwiatów ciętych, bezpretensjonalne irysy, okazałe gerbery czy Alstremeria — mamy różnorodne prezenty kwiatowe dla Mamy!

 

 

Słodki prezent na Dzień Matki – bombonierki i praliny.

26 maja, czyli Dzień Matki tuż tuż. To ostatni moment moment aby kupić lub zamówić słodki prezent dla mamy. Słodki podarunek zawsze doskonale sprawdza się w roli okolicznościowego upominku. Często trudno jest znaleźć słowa, którymi moglibyśmy wyrazić, co czujemy do Mamy. Z pomocą przychodzą bombonierki, kosze prezentowe i inne słodycze. Wybierz się do jednego z naszych sklepów lub odwiedź supermarket internetowy Auchan i dokonaj zamówienia z dostawą do domu nawet w dniu złożenia zamówienia. Skorzystaj z oferty sklepu online, aby zamówić prezent last minute dla Mamy.

Wśród popularnych słodyczy, które sprawdzą się w roli prezentu dla mamy można wyróżnić:

czekoladki Merci Storck
praliny Lindt
wiśnie w czekoladzie
kokosowe praliny Rafaello
bombonierki

Wszystkim Mamom już dziś składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta!