Aplikacja
Wyprawka szkolna – zdjęcie główne

Powrót do szkoły? Skompletuj wyprawkę szkolną z Auchan!

Opublikowano 02.08.2023 - 7 minut czytania

„Najtańsza wyprawka szkolna” to kolejna inicjatywa Auchan, która ma na celu pomóc w lepszym zarządzaniu domowym budżetem. Skierowana jest do rodziców uczniów i umożliwia zakup potrzebnych artykułów szkolnych w korzystnych ofertach. Już dziś zaplanuj tani powrót do szkoły Twojego dziecka.

Wyprawka szkolna z Auchan – wszystko, co potrzebne do szkoły w jednym miejscu

W Auchan zdajemy sobie sprawę z tego, jak kompletowanie wyprawki szkolnej może wpłynąć na domowy budżet. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodzin, które pragną zaoszczędzić na wydatkach. Dajemy rodzicom i uczniom możliwość skompletowania potrzebnych artykułów szkolnych w jednym miejscu. Zakupy w Auchan to oszczędność czasu i pieniędzy!

Poprzez nieustanne rozbudowywanie asortymentu Auchan, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę pomocy dydaktycznych, obejmującą różne przedmioty, takie jak zeszyty i bruliony, artykuły piśmiennicze, materiały do ​​kolorowania, przyrządy pomiarowe i plecaki.

W Auchan umożliwiamy uczniom zakup podstawowych przyborów bez przytłaczającego obciążenia finansowego. W ten sposób młode osoby mogą zdobyć cenną wiedzę na temat budżetowania i oszczędzania. Angażując się aktywnie w proces planowania zakupów, porównywania ofert i wyboru najbardziej opłacalnych opcji, młode osoby mogą zdobyć wartościową wiedzę i praktyczne umiejętności, aby w przyszłości skutecznie zarządzać swoimi finansami.

Nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie wiesz, jakie artykuły powinny znaleźć się w wyprawce. Specjalnie dla rodziców, którzy po raz pierwszy wysyłają dzieci do szkoły, przygotowaliśmy praktyczną ściągawkę!

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj: Sensoplastyka – 10 pomysłów na zabawy w domu

Kompletna wyprawka do szkoły, czyli jaka?

Rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego dziecka. To kolejny rozdział w życiu, który wiąże się ze zdobywaniem nowych doświadczeń i wiedzy. W związku z tym każdy rodzic, którego pociecha rozpoczyna przygodę z edukacją, staje przed pytaniem: co kupić do szkoły? Lista podstawowych przedmiotów obejmuje:

• przybory do nauki pisania i liczenia – to przede wszystkim zeszyty do kaligrafii, liczydła czy kalkulatory;

• materiały piśmiennicze – ułatwiają tworzenie pisemnych notatek i odrabianie zadań domowych. Wśród nich znajdują się pióra, długopisy, ołówki czy markery;

artykuły do rysowania – zalicza się do nich kredki ołówkowe, flamastry i pastele, a także farby akwarelowe i tempery, dzięki którym mogą powstawać kolorowe obrazy (zarówno na papierze, jak i płótnach);

• przybory papiernicze – składają się na nie zarówno zeszyty i notatniki, jak i teczki, segregatory czy koszulki.

Ale to nie jedyne przymioty, jakimi powinna zawierać wyprawka szkolna. Co potrzebne jest jeszcze do jej skompletowania? W zależności od wymagań szkoły, rodzaju aktywności i poziomu nauczania, Twoje dziecko może potrzebować bardziej rozbudowanego zestawu akcesoriów.

Co Jest Potrzebne Do Wyprawki Szkolnej? Lista

Ale to nie jedyne przymioty, jakimi powinna zawierać wyprawka szkolna. Co potrzebne jest jeszcze do jej skompletowania? W zależności od wymagań szkoły, rodzaju aktywności i poziomu nauczania, Twoje dziecko może potrzebować bardziej rozbudowanego zestawu akcesoriów.

Do podstawowej wyprawki szkolnej można zaliczyć np. akcesoria sportowe, takie jak strój gimnastyczny, workoplecaki czy buty na zajęcia wychowania fizycznego. Na zajęcia plastyczne warto zaopatrzyć dziecko w bloki techniczne, bibułę i zestaw farb akwarelowych lub pasteli. Dodatkowo niektóre placówki edukacyjne mogą również wymagać zakupu instrumentów muzycznych, które pełnią ważną rolę w rozwoju muzycznym u dzieci i młodzieży.

Aby mieć pewność, że wyprawka do szkoły jest kompletna, przed rozpoczęciem zakupów powinieneś zasięgnąć informacji od nauczycieli lub sprawdzić listę rekomendowanych przedmiotów. Niezależnie jednak od tego, czy taki wykaz jest dostępny, czy jeszcze nie – i tak będziesz musiał zaopatrzyć dziecko w podstawowe akcesoria szkolne.

Najnowsza akcja handlowa Auchan pozwoli skompletować najtańszą wyprawkę szkolną. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości artykuły marek własnych, które pomogą dzieciom i młodzieży zdobywać nowe umiejętności oraz rozwijać swoją wyobraźnię artystyczną!

Zobacz także: Jak malować farbami akwarelowymi? Poradnik i przydatne akcesoria

Wyprawka do szkoły wybierana przez dziecko

Jakie produkty można nabyć w ramach akcji?

W ramach akcji „Najtańsza wyprawka szkolna” możesz nabyć dziesiątki różnych przedmiotów, które są niezbędne do skompletowania wyposażenia tornistra. Oto, jakie produkty znajdziesz w ofercie Auchan!

Zeszyty i notesy

Uczniowie na każdym etapie edukacji potrzebują odpowiedniej liczby. Wyprawka do szkoły powinna obejmować zeszyty i notatniki w linie i kratkę. Możesz zdecydować się na takie w miękkiej, jak i twardej oprawie – te drugie są bardziej odporne na uszkodzenia i mogą zachować estetyczny wygląd znacznie dłużej.

Ważną kwestią jest także liczba kartek. Rozumiejąc, że poszczególne przedmioty i zadania wymagają różnej ilości miejsca do zapisywania, oferujemy rozmaite zeszyty. Dzięki temu każdy uczeń może znaleźć produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom dydaktycznym. Wprowadziliśmy do oferty zarówno warianty z 32 kartkami, jak i 60 czy 98. Twoje dziecko może wybrać okładkę przedstawiającą jego ulubionych bohaterów: postaci z Uniwersum Marvela czy bajek Disneya, a także ze świata Harry’ego Pottera.

Długopisy, kredki i ołówki

Podstawowe przyrządy piśmiennicze są nieodzowne w codziennej nauce, dlatego nie może ich zabraknąć w wyprawce szkolnej. Długopisy sprawdzą się podczas notowania, rozwiązywania zadań matematycznych i tworzenia pisemnych prac. Kredek ołówkowych dziecko będzie używać do kolorowania i rysowania na zajęciach plastycznych, co wspomoże rozwój kreatywności i wyobraźni. Ołówki są natomiast przydatne m.in. do szkicowania i pisania na brudno.

Przybory piśmiennicze Auchan w różnych kolorach pozwolą na wyróżnianie ważnych informacji, podkreślanie treści czy tworzenie czytelnych i atrakcyjnych notatek. Zakreślacze sprawdzą się w przypadku zajęć, gdzie oznaczenia mogą ułatwić organizację i zapamiętywanie informacji. W ten sposób zapewnisz dziecku pełną paletę narzędzi do efektywnej nauki i twórczego wyrażania siebie!

Linijka, ekierka i cyrkiel

W każdym szkolnym zestawie startowym powinny znaleźć się przyrządy pomiarowe. Linijki są niezastąpione do precyzyjnego mierzenia długości linii czy odcinków. Ekierki i kątomierze umożliwiają rysowanie i konstruowanie kątów o określonych wymiarach, co jest szczególnie przydatne przy nauce geometrii. Cyrkle natomiast pozwalają na rysowanie okręgów o konkretnym promieniu lub wykonanie precyzyjnych pomiarów na wykresach bądź mapach geograficznych.

Rodzicom kompletującym wyprawkę szkolną polecamy w szczególności 4-elementowy zestaw geometryczny Auchan. Nauka korzystania ze wszystkich tych przyrządów pozwoli rozwijać zdolności manualne u uczniów na wczesnym etapie edukacji.

Artykuły plastyczne

Dla każdego dziecka rozpoczynającego naukę w szkole podstawowej niezwykle ważne jest, aby miało dostęp do szeregu przyborów plastycznych. Materiały te obejmują modelinę, plastelinę i bibułę. Wykorzystanie tych materiałów służy wielu celom. Po pierwsze, stanowią źródło rozrywki, a jednocześnie pobudzają kreatywność młodych umysłów.

Dodatkowo odgrywają istotną rolę w rozwoju wyobraźni przestrzennej i umiejętności plastycznych. Modelina i plastelina dają możliwość formowania różnych kształtów i figur, poprawiając w ten sposób koordynację ręka-oko. Ponadto bibuła może być wykorzystana do tworzenia dekoracji i innych projektów artystycznych realizowanych na lekcjach plastyki.

Wyprawka Szkolna – Co Potrzebne?

Piórnik

Organizacja jest kluczem do sukcesu, zwłaszcza w szkole. Piórniki z kolekcji Auchan w kształcie tuby to praktyczne akcesoria, dzięki którym młodzi uczniowie mogą utrzymać w plecaku porządek i łatwo znaleźć potrzebne im artykuły. Są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, co pozwala na wybranie tego odpowiedniego zgodnie z zainteresowaniami Twojej pociechy.

Praktyczne przegródki, zamki błyskawiczne i elastyczne paski wewnątrz piórników skutecznie chronią przedmioty przed uszkodzeniem. Dlatego warto inwestować w solidne akcesoria, które będą służyć uczniom przez dłuższy czas i wspierać ich w organizacji i skutecznym działaniu w szkolnym środowisku.

Plecak

To rzecz niezbędna do przechowywania i przenoszenia wszystkich przyborów składających się na wyprawkę szkolną. Ważne jest, aby tornister miał odpowiednią liczbę przegródek i był ergonomicznie zaprojektowany. Co to oznacza? Ergonomiczny plecak to taki, który ma regulowane paski na ramiona umożliwiające dostosowanie do indywidualnego wzrostu i preferencji ucznia. Dodatkowo, taki przedmiot powinien mieć wyściełane plecy, co zapewni komfort podczas noszenia i zredukuje ucisk na kręgosłup.

Ważne jest również, aby plecak był wykonany z wytrzymałych i trwałych materiałów, które zapewnią odporność na codzienną eksploatację i funkcjonalność przez cały rok szkolny. Szczególnie polecamy plecaki z kolekcji Auchan, m.in. Dinosaur, Magical Cat, Gaming czy Happy Rainbow.

Czas na przerwę? Jaki posiłek spakować do plecaka dziecka? Zobacz: 5 pomysłów na zdrowe śniadanie do szkoły!

Wyprawka Szkolna Auchan

Przygotuj dziecko do szkoły razem z Auchan!

Wiesz już, z ilu elementów powinna składać się kompletna wyprawka szkolna. Lista przyborów jest naprawdę długa! Na szczęście w naszej różnorodnej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów, które są niezbędne dla uczniów. Od zeszytów i długopisów przez cyrkle i linijki po plecaki i artykuły plastyczne: mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje dziecko było w pełni przygotowane na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty Auchan – od 2 do 4 sierpnia w naszych sklepach skompletujesz całą wyprawkę dla swojej pociechy. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Akcja obowiązuje online oraz w sklepach stacjonarnych (z wyłączeniem hipermarketów w Raciborzu i Zielonej Górze).