Aplikacja

Prezenty dla pracowników – co podarować w imieniu firmy?

Opublikowano 02.11.2023

Wybór prezentu dla pracowników może stanowić wyzwanie dla pracodawców. Dopasowany do konkretnej osoby upominek będzie symbolem uznania dla jej dokonań zawodowych. To także doskonały motywator do wydajnej pracy. W poniższym artykule omówimy pomysły na upominki dla pracowników, które będą praktyczne i dadzą wiele radości.

Dlaczego warto inwestować w prezenty dla pracowników?

Nawet drobne upominki wręczane pracownikom potrafią wzmocnić więzi w zespole. Wyrazisz w ten sposób wdzięczność, za zaangażowanie i zmotywujesz do osiągania dalszych sukcesów. Sprawdź ofertę dla firmy Auchan i podaruj pracownikom coś, co ich ucieszy.

Przeczytaj też: Zakupy dla firm w Auchan – co musisz wiedzieć? Pytania i odpowiedzi

Prezentownik Pracownicy

Rodzaje prezentów – jak dobrać odpowiedni upominek?

Kluczem do sukcesu jest dostosowanie prezentu do indywidualnych preferencji pracownika oraz okoliczności, w jakich jest wręczany. Jeśli nie wiesz, co wybrać na prezent dla pracownika, koniecznie sprawdź propozycje przygotowane przez Auchan.

Kosze ze słodyczami na zamówienie

Pięknie zapakowany ozdobny kosz wypełniony łakociami cieszy nie tylko podniebienie, ale i oko. Pracownicy Auchan zadbali, aby tak przygotowane pakunki zawierały różnorodne słodycze, wśród których każdy pracownik znajdzie coś dla siebie. Słodkości to świetny sposób na chwilę relaksu, umilenie przerwy czy podzielenie się nimi z bliskimi. Stwórz kosz prezentowy dla swoich pracowników korzystając z pomocy naszego Doradcy!

Prezentownik Pracownicy

Personalizowane paczki prezentowe

Alternatywą dla koszy prezentowych są paczki. Co może się znaleźć w środku takiej paczki? Przede wszystkim kawy, herbaty, bombonierki, żelki, praliny czy babki. Dowiedz się, jakie łakocie najbardziej lubi Twój pracownik i zaskocz go! Z pewnością doceni, że o nim pomyślałeś i pamiętałeś o jego ulubionych produktach. Stworzymy jedyne w swoim rodzaju paczki prezentowe, zgodne z Twoimi preferencjami.

Sprawdź także: Jaki prezent na odejście z pracy? 13 wyjątkowych prezentów, które pozostawią piękne wspomnienia

Prezentownik Pracownicy (4)

Prezent dla pracowników – zainspiruj się!

Prezenty, które cieszą się największą popularnością wśród pracowników, to zazwyczaj te, które są dobrze przemyślane i mogą zostać dostosowane do indywidualnych preferencji odbiorcy. Dlatego sieć sklepów Auchan oferuje bogaty wybór słodyczy, kaw oraz herbat, które umilą Twojemu pracownikowi czas i innych produktów słodkich oraz wytrawnych

Przygotowując kosz czy paczkę pełną łakoci, warto dowiedzieć się, jakie smaki preferuje pracownik. W końcu nie każdy pija kawę czy jest fanem marcepanu. Bogata oferta Auchan pozwoli skomponować prezenty, które podbiją podniebienia Twoich pracowników.

Pomysły na prezenty dla pracowników

Wiesz już jakie prezenty dla pracowników cieszą się największą popularnością, pora na kilka inspirujących podpowiedzi. W Auchan znajdziesz wiele produktów, które ucieszą Twoich pracowników i pomogą budować silną relację zespołu z marką. Poznaj nasze pomysły na prezenty dla pracowników.

Prezenty na rocznicę pracy

Upominki dla pracowników za staż pracy to miła forma uznania i podziękowania za wkład w rozwój firmy. Możesz wprowadzić zwyczaj wręczania drobnych prezentów dla pracowników w każdą rocznicę pierwszego dnia w pracy. Na taką okazję doskonale sprawdzi się słodki upominek np. pralinki lub opakowanie ulubionej kawy.

Okrągłe rocznice i poważne jubileusze warto zaakcentować mocniej. Na taką okazję można podarować ozdobny kosz wypełniony przysmakami i wysokiej jakości kawą. Prezent od firmy dla pracownika, który poświęcił wiele lat budowaniu marki, powinien być znaczący — postaraj się, aby kosz zawierał różne słodycze i napoje.

Przeczytaj też: Jaki prezent na odejście z pracy? 13 wyjątkowych prezentów, które pozostawią piękne wspomnienia

Prezenty z okazji awansu

Awans to zwieńczenie wysiłków pracownika we wspólne budowanie i prowadzenie firmy. Oprócz zmiany stanowiska podaruj mu spersonalizowaną paczkę ze słodyczami i napojami. Niech zawarte tam łakocie dodatkowo osłodzą przejście na wyższe stanowisko i pomogą w celebracji osiągnięcia z najbliższymi.

Upominki świąteczne

Przy okazji wigilii firmowej warto podarować zespołowi miłe upominki. Świąteczny prezent od firmy dla pracownika wprowadza rodzinną atmosferę i buduje pozytywny wizerunek pracodawcy. W kanonie świątecznych prezentów są kosze delikatesowe. To doskonały pomysł przed świętami – pyszne słodycze, luksusowe kawy i herbaty to zawsze dobry pomysł. Jednak to nie wszystko! Do personalizowanych paczek możesz dodać także pierniki, babki czy zimowe i rozgrzewające herbaty.

Prezentownik Pracownicy

Podarunki z okazji przejścia na emeryturę

Pracownik, który przechodzi na emeryturę, zasłużył na wyjątkowy prezent. To ważna okazja dla niego i zespołu, więc pracodawca powinien to dobrze zaakcentować.
Zasłużonemu pracownikowi wręcz kosz z pyszną i kremową konfiturą, wysokiej jakości kawą, pralinami czy bombonierką.

Jakie słodycze warto podarować pracownikowi?

Słodycze są doskonałym pomysłem na mały, ale znaczący upominek dla pracowników, który może podnieść na duchu i dodać energii w trakcie długiego dnia pracy. Warto wybierać takie produkty, które są eleganckie, apetyczne i odrobinę luksusowe, aby pracownik poczuł się doceniony i wyjątkowy.

Czekoladki, zwłaszcza te wysokiej jakości z różnorodnymi nadzieniami, takimi jak karmel, orzechy czy likiery, są zawsze świetnym wyborem. Praliny i trufle również warte są rozważenia, nie tylko ze względu na ich bogaty smak, ale i piękną prezentację.

Nie zapominajmy również o tradycyjnych słodkościach, takich jak krówki, sezamki czy chałwa. Dla wielu, zwłaszcza tych starszych pracowników, te łakocie będą kojarzyć się z dzieciństwem.

Dlaczego kosze ze słodyczami są uniwersalnym prezentem?

Kosze ze słodyczami są uniwersalnym prezentem, który sprawdza się w wielu różnych okazjach i sytuacjach, a oto kilka powodów, dla których są tak popularne i cenione jako upominek:

  • Różnorodność: Kosze ze słodyczami Auchan oferują bogaty wybór różnych produktów – od czekoladek, pralin, ciasteczek, po żelki czy karmelki. Dzięki temu każdy, kto otrzyma taki prezent, może znaleźć w nim coś, co spełni jego słodkie zachcianki;

 

  • Estetyka: kosze często są pięknie i starannie zapakowane, co dodaje im elegancji i sprawia, że są atrakcyjne wizualnie. Mogą być ozdobione w sposób pasujący do okazji lub święta;

 

  • Uniwersalność: kosze ze słodyczami Auchan można podarować praktycznie każdemu – od młodszych po najstarszych pracowników. Są odpowiednie zarówno dla bliskich, jak i dla osób, które nie są nam aż tak dobrze znane, jak na przykład pracownicy czy partnerzy biznesowi;

 

  • Personalizacja: istnieje możliwość dostosowania kosza do indywidualnych preferencji osoby obdarowywanej, poprzez wybór konkretnych słodyczy, dodanie kartki z życzeniami czy wybór określonego stylu opakowania;

 

  • Praktyczność: słodkości są prezentem, który z reguły nie pozostaje nieużywany. W przeciwieństwie do niektórych innych prezentów, które mogą okazać się niepraktyczne lub niepotrzebne, słodkości zwykle są konsumowane z przyjemnością;

 

  • Element niespodzianki: Otrzymując kosz, obdarowana osoba ma okazję do eksploracji i odkrywania różnych słodkości, co dodaje prezentowi elementu niespodzianki i emocji.

Dzięki tym cechom, kosze ze słodyczami są łatwym, ale efektywnym sposobem na sprawienie radości, wyrażenie wdzięczności czy uczczenie specjalnej okazji. Dokładnie te same zasady przekładają się na gotowe i personalizowane paczki Auchan, zawierające wysokiej jakości kawy, herbaty czy łakocie.

Dowiedz się: Prezent na awans w pracy – co podarować na tę okazję?

Jaki prezent dla pracownika wybrać?

Wiesz już jakie prezenty dla pracowników cieszą się największą popularnością. Zawsze stawiaj na praktyczne i eleganckie podarunki, bo właśnie one budują pozytywny wizerunek pracodawcy.

Warto wręczać prezenty swoim pracownikom, ponieważ stanowią one wyraz wdzięczności i uznania za ich trud i zaangażowanie. Prezenty wzmacniają więzi w zespole oraz poprawiają atmosferę w firmie, co przekłada się na zwiększenie motywacji i lojalności pracowników.

Personalizacja prezentu jest kluczowym elementem, który sprawia, że upominek jest bardziej znaczący i ceniony. Dlatego warto poznać preferencje pracowników, a także wykorzystać informacje o nich, takie jak zainteresowania, hobby czy styl życia, aby dostosować prezent do ich oczekiwań i gustów. Odkryj kosze prezentowe Auchan i paczki. Skorzystaj z oferty dedykowanej biznesowi i klientom detalicznym, by stworzyć personalizowany podarunek.