Aplikacja

Konsola Xbox S z dwoma padami i Game Pass Ultimate – Twój wymarzony świat rozrywki!

Opublikowano 07.12.2023

Czy marzysz o niekończącej się rozrywce z najlepszymi grami na rynku? A może chciałbyś obejrzeć swoje ulubione filmy i seriale w najwyższej jakości? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję z naszej gazetki – konsola Microsoft Xbox Series S w atrakcyjnym zestawie z dwoma padami oraz Game Pass Ultimate na 3 miesiące!

Odkryj możliwości konsoli Xbox Series S oraz atrakcyjną ofertę w Auchan

Xbox Series S, to niezwykle wydajna konsola, która zapewni Ci niezapomniane emocje podczas grania w najnowsze tytuły. Zbudowana na bazie architektury Xbox Velocity, jest w stanie zapewnić płynne oraz niezwykle realistyczne doznania. Dzięki dedykowanemu dyskowi SSD NVMe o pojemności 512 GB, przechodzenie między grami staje się niezwykle szybkie i płynne, bez żadnych przestojów czy zacięć.

W zestawie otrzymujesz także dwa kontrolery bezprzewodowe Xbox, które gwarantują komfort i precyzję podczas rozgrywki. Teraz możesz grać wraz ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi, używając najnowocześniejszych kontrolerów stworzonych przez Microsoft.

Wygodne granie i streamowanie w jednym zestawie: konsola Xbox Series S z dwoma padami i Game Pass Ultimate

Największym atutem tego zestawu jest jednak Game Pass Ultimate na 3 miesiące. Ten abonament daje Ci dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę Xbox, w tym również do najnowszych produkcji od Xbox Game Studios. Ponadto, dzięki funkcji Quick Resume, możesz przechodzić płynnie między różnymi grami, niezależnie od tego, czy korzystasz z Xbox Series S, czy Xbox Series X.

Nie tylko graj, ale także oglądaj swoje ulubione treści streamingowe! Xbox Series S umożliwia korzystanie z aplikacji Xbox Family Settings, która pozwala rodzicom kontrolować, jak dzieci korzystają z rozrywki. Jednocześnie, dzięki technologii Dolby Vision HDR, możesz cieszyć się niesamowitą jakością obrazu na swoim telewizorze, pod warunkiem, że jest wspiera tą technologią.

Niesamowite tytuły z poprzednich generacji konsol na Xbox Series S

Jedną z największych zalet konsoli Xbox Series S jest wsteczna kompatybilność z tytułami z Xbox One, Xbox 360 i Xbox. Użytkownicy mogą w pełni korzystać z gier z poprzednich generacji konsol, a to oznacza, że mają dostęp do ponad tysiąca wspaniałych produkcji. Nie tylko zyskują możliwość grania w gry z ogromnego wachlarza propozycji, ale również mogą zagrać w ulubione tytuł z poprzednich generacji konsoli Microsoft. To wspaniała okazja, by przypomnieć sobie klasyczne gry, do których już od dawna nie mieliśmy dostępu.

Możemy cieszyć się takimi seriami jak legendarne „Halo” – saga science fiction, w którą uwikłani są bohaterowie ludzkości walczący z ziemskimi i pozaziemskimi siłami przeciwnika. Oraz seria „Gears of War” – gry akcji o postapokaliptycznym świecie, w których musisz stawić czoła przerażającym potworom i uratować ludzkość. Nie możemy również zapomnieć o serii „Fable” – przygoda fantasy, w której gracze mają możliwość kształtowania swojego bohatera i wpływania na świat gry. Dodatkowo, fani wyścigów samochodowych mogą cieszyć się serią „Forza”, która oferuje dynamiczne wyścigi i możliwość eksplorowania otwartego świata.

To tylko kilka z wielu wspaniałych tytułów, które są dostępne dzięki wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox Series S. Jeśli szukasz niedrogiego sposobu na granie w starsze gry. Pozwoli na to duży dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB oraz opcja rozszerzenia dysku o dodatkowe 2 TB, dzięki dedykowanym dyskom od Seagate.

Nowoczesne technologie Xbox Series S w grach

Niezwykle istotne jest także pełne wykorzystanie nowoczesnej technologii przez Xbox Series S. Konsola korzysta z zaawansowanych funkcji Dolby Atmos i Dolby Vision, zapewniających przestrzenny dźwięk i realistyczne odwzorowanie kolorów. To oznacza, że gracze mogą zanurzyć się w głębi dźwięku i obrazu, co znacząco podnosi poziom immersji.

Xbox Series S wykorzystuje także nowatorską technologię AMD, która zapewnia wydajność i optymalne działanie konsoli. To przekłada się na płynną rozgrywkę bez zacięć i spowolnień, co jest niezwykle ważne dla komfortu grania.

Dodatkowo warto wspomnieć o obsłudze Ray Tracingu przez Xbox Series S. Ta nowoczesna technologia pozwala na renderowanie światła i efektów odbicia w czasie rzeczywistym, co daje wspaniałe wrażenia wizualne. Światło i cienie wyglądają bardziej naturalnie, co wpływa na realizm gry.

Konsola Xbox Series S w zestawie z dwoma padami i Game Pass Ultimate na 3 miesiące

Teraz, w Auchan, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na konsolę Xbox Series S w zestawie z dwoma padami oraz Game Pass Ultimate na 3 miesiące. Wartość rynkowa tego zestawu jest znacznie wyższa, niż to, co oferujemy w ramach tej ofercie. Dlatego nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z tego niepowtarzalnego zestawienia, które pozwoli Ci na wygodne granie oraz oglądanie ulubionych treści streamingowych!

Zarezerwuj już dziś swoją konsolę Xbox Series S w zestawie z dwoma padami i otrzymaj Game Pass Ultimate na 3 miesiące w niewiarygodnie dobrej ofercie!