Aplikacja

LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ as przestworzy z „Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie”

Opublikowano 25.03.2024 - 5 minut czytania

Uwielbiasz uniwersum Star Wars™ a jednocześnie kochasz klocki LEGO®? W takim razie nie możesz przegapić zestawy LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™. To duży model składający się z ponad 1300 klocków, pozwalający na zbudowanie niemal wiernej kopii Sokoła Milenium znanego z uniwersum Gwiezdnych wojen. Na pokładzie nie mogło zabraknąć bohaterów ze srebrnego ekranu: Finna, Chewbakki, C-3PO, Lando Calrissiana i Boolio, a do tego figurek LEGO droidów R2-D2 i D-O. Wyrusz z nimi w podróż. Sprawdź jakie przygody czekają na członków Ruchu Oporu, walczących z Ostatecznym Porządkiem.

Atrakcyjny czas dla całej rodziny

Filmowi bohaterowie razem z LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ zostali zaklęci w klocki LEGO. Tak aby każdy z nas mógł odkryć w sobie fana Gwiezdnych wojen i zbudować ten wspaniały statek kosmiczny od zera. Układając klocki z tego zestawu jeden po drugim. Model LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ został przewidziany dla amatorów LEGO w wieku od 9 lat. Dzieci w młodszym wieku także mogą brać udział w zabawie, spędzając ciekawy czas z swoimi rodzicami czy starszym rodzeństwem. W ten sposób możecie spędzić wspaniały czas na układaniu klocków w rodzinnym gronie.

Poczuj moc układania dzięki aplikacji

Przemierzaj galaktykę wraz z Finnem, Chewbaccą, Lando Calrissianem, Boolio, C-3PO, R2-D2 i D-O na pokładzie legendarnego Sokoła Millennium™. Podobnie jak jego pierwowzór z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, statek swoje najlepsze czasy ma już za sobą… ale nadal potrafi pokonać trasę na Kessel w 12 parseków. To idealna okazja, żeby zacząć przygodę z tym legendarnym statkiem kosmicznym. Jego załoga odwiedziła wszystkie najdalsze rubieże Imperium oraz planety należące do Federacji Handlowych. Jedyne co musisz zrobić to uruchomić wyobraźnie i możesz wyruszać w rejs po świecie LEGO® Star Wars™! W opakowaniu razem z ponumerowanymi torebkami, które ułatwiają składanie całego Sokoła Millennium™ znajdziemy instrukcję LEGO®. A jeżeli posiadamy tablet lub telefon i chcemy składać np. w kilka osób naszego Sokoła Millennium™ to możemy przy pomocy aplikacji LEGO® Builder. Znacznie ułatwi on składanie naszego zestawu LEGO® pokazując kolejne kroki na ekranie telefonu lub tabletu. Aplikacja pozwoli na powiększenie konkretnych zdjęć i łatwiejsze dostrzeżenie przy bardzo złożonych konstrukcjach. To idealna pomoc dla początkujących budowniczych LEGO®.

Przeczytaj też: Jak przechowywać LEGO®? 12 porad od Auchan

Podróż w gwiazdy z LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75257

Zestaw LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ posiada wiele schowków, które widoczne są podczas składania oraz po samym złożeniu. Kokpit Sokoła jest także zdejmowany i możemy bez problemu wybrać naszego pilota statku kosmicznego. Może to być słynny Lando razem z wiernym przyjacielem Chewbaccą. Możemy wybrać także innego pilota z figurek dostępnych w zestawie lub z innych edycji LEGO® Star Wars™. Dobierz pilota oraz jego wiernego nawigatora, którzy zabiorą całą załogę Sokoła Millennium™ w nieznane obszary kosmosu. Resztę zespołu możemy umieścić w samym Sokole. Jego górną powierzchnię możemy łatwo otworzyć po złożeniu i przydzielić naszej wiernej załodze konkretne zadania. Uciekając przed statkami Ostatecznego Porządku statek może ulec awarii. Dlatego jeden z załogantów – najczęściej droidy: C-3PO, R2-D2 i D-O będą dzielnie naprawiać nasz statek w czasie ucieczki z rubieży terenów Ruchu Oporu.

Sprawdź również: Klocki LEGO® Minecraft® – odkryj magiczny świat gry

Twórz całe sceny z „Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie”

W połączeniu z innymi zestawami z Gwiezdnych Wojen możesz tworzyć wielkie sceny znane z całej serii filmów przygód rycerzy Jedi oraz przedstawicieli Ruchu Oporu, którzy walczą od wielu lat z siłami Imperium a później Ostatecznego Porządku. Dodając np. LEGO – Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™ 75320 możemy odtworzyć ciekawe bitwy, które miały miejsce na mroźnej planecie Hoth. A jeżeli jesteś fanem najsprawniejszego batalionu Imperium – LEGO – Star Wars™ Zestaw bitewny – żołnierze-klony z 501. legionu™ 75345 to koniecznie wybierz ten zestaw żołnierzy-klonów. Nie bez znaczenia będzie także obecność najpotężniejszego rycerza Jedi spośród całego uniwersum – mistrza Yody. Jego długie życie wpłynęło na wykształcenie całych pokoleń rycerzy mocy. Wewnątrz swojego LEGO – Star Wars Jedi Starfighter™ Yody 75360 będzie wspierał działania rozpoznawcze razem z Sokołem Millennium™. Zestawów jest wiele a możliwości jeszcze więcej, dlatego sceny oraz budowanie zestawów może za każdym razem sprawiać wiele radości. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

 

Zobacz również: Jakie klocki LEGO® dla dziewczynki 5-6 lat wybrać? Podpowiadamy!

Nie musisz ograniczać się do jednego statku LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75257

Dzięki aplikacji LEGO® Builder możesz budować wiele konstrukcji bazujących na klockach, które znajdziesz w zestawie LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75257. Cała społeczność budowniczych codziennie dodaje nowe konstrukcje oraz ciekawe statki czy budowle, bazujące na licznych zestawach LEGO®. To idealne rozszerzenie możliwości klocków i nadawanie im ciągłego życia w nowych aranżacjach. A jeżeli będziesz czuć się na siłach, to możesz sam tworzyć własne zestawy i udostępniać je całej społeczności budowniczych!

Przeczytaj także: Zostań czarodziejem z zestawem LEGO® Harry Potter™ Expecto Patronum

Ciekawe alternatywy dla LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™

Jeśli interesuje Cię inna propozycja w kontekście zestawu LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75192, to warto wspomnieć o specjalnych edycjach zestawu, które są okazjonalnie wydawane. Wspomniany zestaw posiada 7500 klocków co czyni go jednym z największych zestawów z edycji LEGO® Star Wars™. Jeżeli czujesz się na siłach, możesz sprawdzić jego zawartość. To idealny zestaw do składania całą rodziną, pozwala wykazać się młodym jak i dorosłym budowniczym LEGO. Zawiera on wszelkie detale i nawet miniaturowe figurki, takie jak Han Solo, Chewbacca, Leia Organa, Luke Skywalker i inne. Niektóre z tych limitowanych edycji mogą być trudne do zdobycia, ale dla prawdziwego fana Gwiezdnych Wojen, który jest gotów na większe wyzwanie, mogą stanowić wyjątkowe i cenione kolekcjonerskie przedmioty.

Sprawdź koniecznie zestawy LEGO® Star Wars™ na stronie Auchan oraz w sklepie. Jeżeli interesujesz się LEGO oraz ciekawią Cię uniwersum Harrego Pottera™, Technics czy Marvel™ to zajrzyj do nas koniecznie.