Aplikacja

Qilive by Auchan – zaawansowane technologicznie produkty, które umilają czas wolny

Opublikowano 25.11.2022

Qilive to marka Auchan specjalizująca się w produktach elektronicznych. Zapewnia, że urządzenia gospodarstwa domowego i zaawansowane technologicznie sprzęty mają wygląd, jakość i trwałość, jakich się od nich oczekuje. Czy to w sektorach multimediów, obrazu i dźwięku, telefonii, gotowania, czy rozrywki, marka nie idzie na kompromis w kwestii estetyki czy praktyczności.

W Auchan opracowaliśmy proste, użyteczne technologie, zaprojektowane tak, aby można było z nich korzystać w każdej chwili i przez długi czas: wasze produkty już nie zepsują się tuż po gwarancji! Marka angażuje się w codzienne życie po to, by je ułatwiać. Dziś zabieramy Cię do świata zabawy, wrażeń i wypoczynku.

Zobacz również: Wybierz z nami najlepszy laptop do pracy! [RANKING]

Telepraca: a jeśli może stać się przyjemna?

Jeśli chodzi o komfort, Qilive jest liderem w dostarczaniu rozwiązań. Jeżeli masz zamiar pracować w domu, co powiesz na połączenie przyjemności z wydajnością? Nasza klawiatura bluetooth to doskonały pierwszy krok. Podłącz odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze, aby natychmiast korzystać z klawiatury.

– Ta ergonomiczna mysz zmniejsza zagrożenie zapalenia ścięgna. Oj nie, nie tylko dla pianistów!

– Niezbędne do wykonywania i odbierania połączeń w ciągu dnia roboczego, słuchawki Qilive są wygodne i gwarantują długie użytkowanie. Idealne do połączeń konferencyjnych!

– Wreszcie, dla lepszej atmosfery pracy, zdecyduj się na ledową lampę biurkową i korzystaj z 3 ustawień kolorów: z zimnym, neutralnym lub ciepłym światłem.

Sprawdź też: Ranking padów do PC – 5 modeli wartych uwagi

Telewizja, muzyka, gry wideo lub gotowanie: oderwij się od tego

Istnieją różne sposoby oderwania się od zajęć. Kryzys spowodowany pademią covid zmusza nas do odkrywania siebie na nowo. Słuchając każdej z twoich osobowości, technologie Qilive wspierają cię w różnych aspektach twojego codziennego życia – pod kwarantanną lub nie.

Są tacy, których inspiracja nie zna granic.

Nie potrzebują pociągu ani samolotu, tylko odrobiny muzyki lub pikseli. Ale uważaj, to musi być jak najbardziej wciągające, a Qilive wie (i robi to) bardzo dobrze.

– Nasz głośnik Bluetooth zapewnia 7 godzin pracy na baterii, zabierze cię do Nowego Jorku… pod prysznicem.

– Nasze słuchawki Bluetooth Qilive nowej generacji zostały nagrodzone za „Najlepszy projekt” przez iF DESIGN AWARD. Pełne doświadczenie gwarantowane.

– Ten różowy radiobudzik będzie Cię budził wybraną przez Ciebie stacją.

– Nasz ekran z technologią wyświetlania DLED jest w czołówce jakości kontrastów.

Przeczytaj również: Ranking foteli gamingowych – najlepsze propozycje dla graczy

Gracze zapominają przy nim o prawdziwym świecie

Oczywiście Qilive myśli również o mistrzach gier wideo. @JobikCelta, nawiasem mówiąc, top 8 najlepszych francuskich graczy w FIFA 20 przetestowało nasze produkty, wszystkie znane ze swojego komfortu, wzornictwa i jakości.

Klawiatura Qilive sprawi, że wykorzystasz szansę na zwycięstwo. Przewodowa mysz do gier sprawi, że Twoje gry będą jeszcze bardziej epickie. Z kolei te przewodowe słuchawki z redukcją szumów dosłownie zanurzą Cię w świat gry.

Kucharze uzależnieni od smaków

Podróżują dzięki różnym przepisom w swoim repertuarze. Czasami chcą zasmakować Azji. Czasami udają się do Tahiti. Mimo to chcą, aby jakość łączyła się z prostotą.

– Naszą sokowirówką, łączymy papaję z Meksyku oraz kiwi z Chin.

– Nasz grill Qilive potowarzyszy Ci w grillowaniu. Hamburger czy yakitori?

W Auchan nie zapominamy o dzieciach

Produkty Qilive są również odpowiednie dla najmłodszych. Zawsze kierując się ideą uczciwej i zrównoważonej ceny, wysilamy swoją kreatywność, aby zaoferować zabawne, trwałe i łatwe w obsłudze technologie. Do startu, gotowi… START!

– Słuchawki zachwycą miłośników księżniczek.
– Z kolei tablet Spider-Man zachwyci każdego, kto woli superbohaterów!

W kierunku coraz bardziej zrównoważonych technologii

Z Qilive nie masz czasu na nudę. Zespół myślowy stojący za marką jest w ciągłym ruchu: jak sprawić, by technologia była jak najprostsza? I najbardziej zrównoważona? Jak promować technologię gospodarki cyrkularnej, dostępną dla naszych klientów? Na skrzyżowaniu Twoich pragnień — od telefonii po urządzenia gospodarstwa domowego, poprzez obraz i dźwięk — Qilive oferuje proste, podstawowe i trwałe produkty (mają one trzyletnią gwarancję).