Aplikacja

Poznaj zwierzęcy punkt widzenia razem z Auchan!

Wierzymy, że opieka nad zwierzętami jest najbardziej przyjemna i sprawia najwięcej radości, kiedy jest dobrze zaplanowana i odpowiedzialna. Dlatego strefa zoologiczna naszego bloga poświęcona jest wszystkim zagadnieniom dotyczącym naszych małych podopiecznych. Czy kot może pić mleko, a pies jeść czekoladę? Jak wyczyścić akwarium i obciąć pazurki śwince morskiej? Nasze artykuły o zwierzętach odpowiedzą na pytania nurtujące zainteresowanych opiekunów. Pielęgnacja zwierząt to coś więcej, niż miska pełna karmy, to również zabawki wspierające rozwój i kondycję, produkty do sierści, piór czy pazurów, artykuły higieniczne oraz te niezbędne do bezpiecznej podróży.

Wszystkie nasze artykuły

Filtruj według
zwierzęta domowe (57)
pies (43)
kot (26)
porady (24)
DIY (4)
czas wolny (3)
podróże (2)
rośliny (2)
dieta (1)
ekologia (1)
sprzątanie (1)
parenting (1)
jedzenie (1)
Dom (1)
samochód (1)
wydarzenia (1)
Zobacz więcej
Publikacje: 80

Więcej niż zabawa: Edukacyjne szkolenie dla zdrowia i szczęścia zwierzaka

Miłość do zwierząt to coś, co łączy wielu z nas. W kategorii Zwierzaki na blogu Auchan znajdziesz kompleksowe porady i wskazówki dla właścicieli zwierząt, które pomogą Ci lepiej zrozumieć potrzeby Twojego futrzaka i zapewnić mu najlepszą możliwą opiekę. Niezależnie od tego, czy jesteś dumnym właścicielem psa, kota, królika czy innego małego zwierzaka, tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby Twój pupil był zdrowy, szczęśliwy i dobrze zaopiekowany. Odkryjesz także, jakie zwierzę najlepiej pasuje do Twojego stylu życia, zapewniając harmonijną koegzystencję.

Jak wybrać zwierzę pasujące do Twojego stylu życia

Decyzja o przygarnięciu zwierzaka to duże zobowiązanie. Przedstawiamy porady, które pomogą Ci wybrać idealnego towarzysza, zgodnego z Twoim trybem życia, przestrzenią mieszkalną i możliwościami czasowymi. Dowiedz się, jakie cechy charakteru i potrzeby mają różne gatunki zwierząt, aby zapewnić im szczęśliwe życie u Twojego boku.

Podstawy opieki nad zwierzętami

Zdrowie i dobrostan Twojego zwierzaka są naszym priorytetem. Odkryj podstawowe zasady opieki nad zwierzętami, od właściwego żywienia, przez pielęgnację, po zapewnienie odpowiedniej ilości ruchu i stymulacji umysłowej. Znajdziesz tu również wskazówki dotyczące wyboru produktów, które pomogą Ci dbać o Twojego pupila na co dzień.

Zapobieganie chorobom i pierwsza pomoc

Zachowanie zdrowia zwierząt to nie tylko regularne wizyty u weterynarza, ale także wiedza, jak zapobiegać chorobom i jak reagować w nagłych przypadkach. W tej sekcji poradzimy, jak utrzymać Twojego zwierzaka w dobrej kondycji fizycznej i co robić, gdy potrzebuje szybkiej pomocy, zanim dotrzesz do specjalisty.

Zabawa i szkolenie – klucze do szczęścia Twojego zwierzaka

Zabawa i nauka to nieodłączne elementy życia każdego zwierzaka. Poznaj zabawne i edukacyjne sposoby spędzania czasu ze swoim pupilem, które nie tylko umocnią Waszą więź, ale również pozytywnie wpłyną na jego rozwój psychiczny i fizyczny.