Aplikacja

Zacznij dzień po włosku z filiżanką kawy jak z kawiarni

Rozpocznij poranek z nową energią! Poczuj się jak profesjonalny barista i przygotuj napój, który będzie smakować jak kawa z Twojej ulubionej kawiarni. Pobudzające espresso czy kremowe cappuccino? Ekspres ciśnieniowy Qilive by AuchanLab został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych rodzajów kaw. Dzięki dyszy parowej w kilka chwil przygotujesz aksamitny napój z dodatkiem mleka krowiego lub ulubionego napoju roślinnego. Podaruj sobie jeszcze więcej przyjemności, serwując kawę z gałką lodów waniliowych, pokruszoną czekoladą lub ciasteczkami korzennymi.

Odkryj pełnię smaku i aromatu!

Ekspres kolbowy Qilive by AuchanLab ma aż 20 barów. Wysokie ciśnienie pozwala wydobyć ze zmielonych ziaren to, co najlepsze. Produkt Gwiazda jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Aby zaparzyć aromatyczny napój jak z najlepszej włoskiej kawiarni, wystarczy wlać wodę do pojemnika, wsypać kawę do metalowego sitka i umieścić kolbę w ekspresie. W sklepach Auchan znajdziesz szeroki wybór kaw mielonych i ziarnistych z wielu regionów świata. Samodzielne mielenie w młynku polecamy wszystkim, którym zależy na uzyskaniu napoju o jeszcze mocniejszym smaku i aromacie. Dzięki płycie wyposażonej w funkcję podgrzewania filiżanek kawa zachowa idealną temperaturę przez dłuższy czas. Ekspres ciśnieniowy Qilive to niewielkie urządzenie o wielkiej mocy – idealny wybór zarówno do dużej, jak i małej kuchni.

Ekspres ciśnieniowy Qilive by Auchanlab – gwiazda każdego poranka


Wybierając ekspres kolbowy, otrzymujesz aż 4 lata gwarancji. To nasze zobowiązanie wobec klientów, którzy zaufali marce własnej Qilive by AuchanLab. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Zachwyć swoich bliskich aromatyczną kawą jak ze słonecznej Italii! Elegancki ekspres Qilive w srebrnej obudowie charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Szybko zostanie gwiazdą każdej kuchni!

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 02.01.2024 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 31.01.2024 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.