Aplikacja

Pyszna uczta na świeżym powietrzu tylko z grillem Gardenstar

Duży metalowy grill Liverpool o śr. 54 cm pozwoli na przygotowanie smakowitych dań prosto z grilla węglowego. Wygodna rączka i duże kółka umożliwiają transport urządzenia na miejsca grillowania. Wywietrzniki w pokrywie i popielniku, idealnie dopasują ciąg powietrza, utrzymując optymalną temperaturę żaru. Zdejmowaną pokrywę łatwo odłożyć na bok grilla, dzięki rączce odpornej na wysokie temperatury, tak aby obrócić skwierczące mięso lub przypieczone warzywa.

Idealnie przypieczone mięso i warzywa wprost z rusztu

Ruszt grilla węglowego Liverpool został wykonany ze specjalnej stali chromowanej, łatwej w czyszczeniu. Duża średnica 54 cm pozwoli na przygotowanie smacznych dań nawet dla 8 osób. Na dole grilla znajdziemy półkę na odkładanie tacek lub misek z jedzeniem. Nawet w trakcie grillowania możemy pozbyć się nadmiaru popiołu, tworząc lepszy przepływ powietrza w duszy grilla. Sprawdź już dziś grill Liverpool. Jednak nie zwlekaj z zakupem, Produkty Gwiazdy by Auchan to limitowane czasowo oferty, które szybko znikają ze sklepowych półek.

Łatwy w konserwacji i długowieczny, dzięki przemyślanej budowie

Metalowy grill ogrodowy został tak zaprojektowany, aby łatwo go składać i rozkładać. Elementy, które mają bezpośredni kontakt z wysoką temperaturą zostały dodatkowo pokryte emalią. Pozwala to na łatwe czyszczenie z resztek popiołu i tłuszczu. Dodatkowo trwała budowa pozwoli na stabilne grillowanie na każdym podłożu. Zabierz go ze sobą do ogrodu, na działkę lub biwak lub wszędzie tam, gdzie potrawy będą idealnie smakować na świeżym powietrzu! Duże palenisko ułatwi utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 11.04.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 26.04.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.