Aplikacja

Ekspres Kapsułkowy

Małe AGD od Qilive by Auchan— postaw na funkcjonalność

Przygotuj pełną aromatu kawę w mniej niż 60 sekund z ekspresem do kawy od Qilive by Auchan. Nowoczesne urządzenie ma funkcję automatycznego zatrzymania przepływu kawy. Ekspres został wyposażony w pojemny zbiornik 0,8 l, który można wyjmować dla wygodnego uzupełniania wody. Moc 1350 W i ciśnienie 20 barów pozwolą na przygotowanie pełnego smaku cappuccino lub espresso. Kapsułkowy ekspres do kawy 3w1 objęty jest 4-letnią gwarancją!

Ekspres Kapsułkowy

Kapsułkowy ekspres do kawy 3w1 Qilive!

Delektuj się kawą jak we włoskiej kawiarni z kompaktowym ekspresem do kawy Espresso Q5720 od Qilive! by Auchan Poznaj kolejny epizod akcji Produkty Gwiazdy, w której zawsze oferowane są innowacyjne, ekskluzywne produkty z najpopularniejszych kategorii. Znajdziesz je w hipermarketach i w sklepie internetowym Auchan. Nie zwlekaj z zakupem, produkty Gwiazdy by Auchan to limitowane czasowo oferty, które szybko znikają ze sklepowych półek.

Produkty Gwiazdy marki Qilive by Auchan

Asortyment marki Qilive by Auchan sprawia, że skomplikowane sprawy stają się proste. Nie wybieraj pomiędzy ceną a jakością, skorzystaj z okazji do zakupu ekspresu na kapsułki wchodzącego w skład kompaktowej gamy produktów od Auchan. Wszystkie produkty są drobiazgowo testowane w niezależnych laboratoriach, a producenci współpracujący z marką Qilive są dobierani pod kątem stworzenia oferty zgodnej z międzynarodowymi standardami. Dobry design, wysoka użyteczność i przyjemność w codziennym korzystaniu ze sprzętu Qilive doceni cała Twoja rodzina!

Ekspres Kapsułkowy

Oferta ważna od 12.01.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 02.02.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT. Podana cena sprzedaży jest ceną maksymalną. Podana cena sprzed obniżki to najniższa cena danego produktu spośród cen stosowanych w naszych Hipermarketach w okresie przewidzianym przez prawo.
Nie dotyczy: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.