Aplikacja

Szanowni Państwo, drodzy Klienci!

Informujemy o zmianach w regulaminie naszego sklepu internetowego zakupy.auchan.pl.

Czego dotyczą zmiany

15 listopada 2023 r. w sklepie zakupy.auchan.pl wprowadzona zostanie opłata za pakowanie. Wynosić będzie ona 3,49 zł. Opłata będzie obowiązywała dla zamówień obsługiwanych transportem własnym Auchan.

W związku z powyższym zmieni się też „Regulamin Cyfrowego Konta Auchan oraz sklepu internetowego Zakupy.Auchan.pl”. Zmiany w regulaminie uwzględniają nową opłatę za pakowanie. Pozostałe zmiany mają charakter redakcyjny i porządkujący.


Wejście zmiany w życie

Zmieniony regulamin wejdzie w życie 15 listopada 2023 r. Dotychczasowych Klientów powiadomimy o zmianie e-mailowo, na adres przypisany do ich Cyfrowego Konta Auchan. Klienci, którzy utworzą Cyfrowe Konto Auchan w okresie od opublikowania tego komunikatu do momentu wejścia w życie zmiany, będą mogli zapoznać się z obiema wersjami regulaminu (dotychczasową i nową) i zaakceptować je podczas rejestracji. W ten sposób nowy regulamin będzie się do nich stosować od momentu jego wejścia w życie.

Jeśli nie akceptują Państwo zmian, powinni Państwo przed ich wejściem w życie zrezygnować ze swojego Cyfrowego Konta Auchan i w ten sposób wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi tego konta. W tym celu mogą Państwo np. samodzielnie usunąć swoje konto (po zalogowaniu) lub wysłać odpowiednie żądanie na adres e-mail: kontakt@auchan.pl.


Kontakt z obsługą Klienta

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami na adres e-mail: kontakt@auchan.pl lub telefonicznie na numer: 22 444 02 22 (infolinia jest czynna od poniedziałku do niedzieli, za wyjątkiem świąt państwowych, w godzinach od 07.00 do 22.00 – opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego Państwo korzystają).

Pozdrawiamy

Zespół Auchan Polska sp. z o.o.