Aplikacja

Nasza marka Cosmia

Od lakieru z brokatem, przez rodzinny żel pod prysznic, po hipoalergiczne kosmetyki do makijażu – Cosmia oferuje dziś ponad 700 produktów stworzonych specjalnie dla Ciebie!

Makijaż

Żele pod prysznic

Pielęgnacja twarzy i ciała

Pielęgnacja włosów

Golenie/depilacja

Mydła

Dezodoranty

Dbasz o elegancję i wybierasz dyskretny makijaż podkreślający Twoją urodę? Dużo pracujesz i masz mało czasu na codzienne zabiegi kosmetyczne? Masz wrażliwą skórę? Piękno, dobre samopoczucie, zmysłowa przyjemność… Cosmia robi wszystko, by każdy dzień był okazją do zadbania o siebie.

wszystkich naszych kosmetyków

Przyjemne zakupy

tak, by móc na pierwszy rzut oka dostrzec odpowiadający Ci produkt

Przyjemne zakupy

Zobowiązujemy się oferować Ci produkty w cenach tak łagodnych, jak ich działanie na Twoją urodę bez kompromisu w kwestii jakości! Wszystkie nasze produkty przechodzą skrupulatne testy. Cosmia to kosmetyki niezawodne, skuteczne i dostępne dla każdego (niezależnie od rozmiarów Twojej łazienki!). Wobec tego… Jesteś gotowy na nowe doświadczenia?

Zgodnie z prawem europejskim zabraniającym przeprowadzania testów na zwierzętach (prawo z dnia 11 września 2014 r.), Cosmia nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach w celu opracowania swoich produktów

Nasza gama odzieży In Extenso łączy jakość i niskie ceny.