Nasza marka In Extenso

Nasi styliści co dwa miesiące odświeżają kolekcje i wprowadzają nowe, wygodne modele z modnymi nadrukami i kolorystyką. Znajdziesz je wyłącznie w Auchan!

Nasza gama odzieży In Extenso łączy jakość i niskie ceny.

W naszym dziale odzieżowym znajdziesz wszystko, co niezbędne – od koszulki uniseks po kolorowe, sportowe buty.

Nasi styliści pracują nad odnawianiem kolekcji co dwa miesiące. Dzięki temu masz do dyspozycji najnowsze modele „must have” w bardzo atrakcyjnych cenach.

Koniec z długimi popołudniami zmarnowanymi na niekończących się zakupach. Już nie musisz obchodzić wszystkich sklepów w mieście, by znaleźć coś odpowiedniego: w In Extenso znajdziesz ubrania dla osób w każdym wieku i na każdą okoliczność! Bieliznę, dżinsy, sukienki, swetry i spodnie… Wszystkie nasze ubrania mają unikalny styl, odpowiedni na każdą okazję.

Jesteśmy zawsze w czołówce, jeśli chodzi o najnowsze trendy w modzie i co dwa miesiące zmieniamy kolekcję. Nasi styliści śledzą najnowsze trendy i tworzą na tej podstawie unikalne modele. Zobacz, co nas ostatnio oczarowało!

Miętowa zieleń pojawia się w naszej garderobie i wnosi do niej powiew natury. Jest świeża, świetlista, delikatna i modna, i niewątpliwie jest to kolor na topie.

Qilive to technologia dostępna dla każdego, urządzenia zaprojektowane z myślą o Tobie