Aplikacja

Sprawiamy, że sprawy skomplikowane są proste

Nie musisz wybierać pomiędzy ceną a jakością. Oferujemy całą gamę innowacyjnych produktów w przystępnych cenach z sektora multimediów, obrazu, dźwięku, telefonii i AGD. To obietnica Qilive – wyłącznej marki Auchan.

Jakość

Estetyczne wzornictwo, design wzbogacony o praktyczne rozwiązania w służbie nowoczesnej technologii.

Prostota

Ergonomiczne produkty ułatwiają codzienne życie.

Dostępność

Jakość porównywalna z wiodącymi produktami na rynku, a do tego w wyjątkowej cenie!

Gwarancja

Dla Waszej wygody produkty Qilive objęte są 3-letnią gwarancją. Wyjątkiem są telefony komórkowe, tablety i laptopy, dla których gwarancja trwa 2 lata.

Wszyscy nasi partnerzy są dobierani pod kątem zapewnienia jakości zgodnej z najlepszymi międzynarodowymi standardami.

Nasi inżynierowie testują produkty Qilive w niezależnych laboratoriach.

Przeprowadzane są też testy na etapie produkcji, tak aby skończony produkt zawsze spełniał Twoje oczekiwania.

Nasz serwis posprzedażowy udziela w zależności od kategorii produktu 2- lub 3-letniej gwarancji.

Szukasz komputera o dużej mocy do gier sieciowych, tabletu do wygodnego przeglądania ulubionych stron na kanapie, a może po prostu klawiatury, pendrive’a lub innych akcesoriów? Znajdziesz je u nas! Produkty Qilive zostały stworzone tak, by wszyscy członkowie Twojej rodziny znaleźli coś dla siebie, zarówno nowi adepci technologii, jak i koneserzy.

Pomożemy Ci także znaleźć odpowiednie dla Ciebie słuchawki, głośnik bluetooth, telewizor i wiele innych. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, by dopasować się do Twoich oczekiwań. Odkryj przyjemność wysokiej jakości dźwięku, który możesz odtworzyć w dowolnym miejscu i czasie dzięki słuchawkom Premium bluetooth & NFC Qilive!

Podoba Ci się idea inteligentnych urządzeń? Rzuć okiem na nasze smartfony, zegarki, trakery… Mają coraz wyższe parametry i estetykę, a ich stosunek jakości do ceny jest nieporównywalny! Dzięki inteligentnemu zegarkowi Qilive Smartband (produkt dostępny w czerwcu 2018r.) możesz szczegółowo kontrolować swoje życie codzienne, np. aktywność fizyczną (wbudowany czujnik pracy serca i krokomierz), lecz także odpoczynek (program analizujący sen).

Na naszej stronie internetowej i w sklepach stacjonarnych znajdziesz szeroki wybór produktów do Twojego domu. Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do jakości Twojego życia, lecz również do Twojego samopoczucia. Ekipy Auchan stworzyły całą gamę produktów Qilive, które wpłyną pozytywnie na Ciebie. Wszystkie mają modne wzornictwo i są przyjemne w użyciu.