Nasze sklepy

To firma, która wprowadzając politykę zrównoważonego rozwoju osiąga wiele korzyści dla środowiska lokalnego, dążąc do podniesienia jakości życia jak największej liczby klientów i współpracowników.

Auchan w Polsce rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku, otwierając swój pierwszy hipermarket w Piasecznie pod Warszawą.
Hipermarket to format powyżej 10 tys. m2, który oferuje pod jednym dachem artykuły spożywcze i przemysłowe oraz liczne usługi, ułatwiające życie klientów. Przez ponad 25 lata swojej działalności handlowej w Polsce, Auchan stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez klientów i utrzymującą pozycję lidera jako najtańsza sieć handlowa w Polsce.

Auchan Zakupy Online, wtedy jeszcze Auchan Direct.pl rozpoczął swoją działalność w Polsce w lipcu 2011 roku. Od tego czasu oferuje Klientom produkty spożywcze oraz wybrane produkty przemysłowe, które klient zamawia przez Internet z dostawą do domu lub z możliwością odbioru osobistego w punkcie.

Pierwszy Auchan Supermarket został otwarty 15 listopada 2017 w podwarszawskim Konstancinie. Sklep stanowi kontynuację naszej transformacji w stronę uspójniania marki Auchan i wprowadzania różnych formatów wokół jednej, spójnej marki Auchan. Auchan Supermarket to sklepy o powierzchni od 1000 metrów kwadratowych do 2000 metrów kwadratowych, które w swojej ofercie mają Targ Ryb świeżych, Targ Piekarnia z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, Cukiernia z możliwością zamówienia tortu lub ciasta z oferty katalogowej, jak również dział Bazarek Luz z szerokim wyborem produktów spożywczych sprzedawanych na wagę. Targ Wędlin Tradycyjnych oferuje wędliny wędzone tradycyjną metodą.

Pierwszy sklep MojeAuchan powstał 12.09.2017 w Warszawie na Bielanach, przy ul. Andersena. MojeAuchan, to typowy sklep osiedlowy o powierzchni od 500 metrów kwadratowych do 1000 metrów kwadratowych, którego ambicją jest oferowanie klientom nowego i innowacyjnego podejścia do zakupów. Na terenie Warszawy i okolic w sklepach Moje Auchan, Klienci mogą odebrać zamówienia złożone elektronicznie przez Zakupy Online

Auchan Retail Polska tworzą ludzie zaangażowani w oferowanie najlepszych produktów w najlepszych cenach.