Aplikacja

Nasze sklepy

To firma, która wprowadzając politykę zrównoważonego rozwoju osiąga wiele korzyści dla środowiska lokalnego, dążąc do podniesienia jakości życia jak największej liczby klientów i współpracowników.

Auchan w Polsce rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku, otwierając swój pierwszy hipermarket w Piasecznie pod Warszawą.
Hipermarket to format powyżej 10 tys. m2, który oferuje pod jednym dachem artykuły spożywcze i przemysłowe oraz liczne usługi, ułatwiające życie klientów. Przez ponad 25 lata swojej działalności handlowej w Polsce, Auchan stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez klientów i utrzymującą pozycję lidera jako najtańsza sieć handlowa w Polsce.

Auchan Zakupy Online, wtedy jeszcze Auchan Direct.pl rozpoczął swoją działalność w Polsce w lipcu 2011 roku. Od tego czasu oferuje Klientom produkty spożywcze oraz wybrane produkty przemysłowe, które klient zamawia przez Internet z dostawą do domu lub z możliwością odbioru osobistego w punkcie.

Pierwszy Auchan Supermarket został otwarty 15 listopada 2017 w podwarszawskim Konstancinie. Sklep stanowi kontynuację naszej transformacji w stronę uspójniania marki Auchan i wprowadzania różnych formatów wokół jednej, spójnej marki Auchan. Auchan Supermarket to sklepy o powierzchni od 1000 metrów kwadratowych do 2000 metrów kwadratowych, które w swojej ofercie mają Targ Ryb świeżych, Targ Piekarnia z gamą pieczywa wypiekanego na miejscu, Cukiernia z możliwością zamówienia tortu lub ciasta z oferty katalogowej, jak również dział Bazarek Luz z szerokim wyborem produktów spożywczych sprzedawanych na wagę. Targ Wędlin Tradycyjnych oferuje wędliny wędzone tradycyjną metodą.

Pierwszy sklep MojeAuchan powstał 12.09.2017 w Warszawie na Bielanach, przy ul. Andersena. MojeAuchan, to typowy sklep osiedlowy o powierzchni od 500 metrów kwadratowych do 1000 metrów kwadratowych, którego ambicją jest oferowanie klientom nowego i innowacyjnego podejścia do zakupów. Na terenie Warszawy i okolic w sklepach Moje Auchan, Klienci mogą odebrać zamówienia złożone elektronicznie przez Zakupy Online

Easy Auchan to unikatowy format sklepów całodobowych sklepów! Ze sklepami Easy Auchan na stacjach bp zawsze jesteś na dobrej drodze do szybkich zakupów. Od 2021 roku rozwijamy koncept sklepów otwartych przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Sklepy Easy Auchan powstały z myślą o Twojej wygodzie. Wybierz z gamy prawie 2000 produktów podczas codziennych zakupów. Zrób sprawunki lub kup ulubione przekąski podczas tankowania. Wybierz wygodną trasę, która prowadzi do Easy Auchan na stacjach bp.

Sprawdź nasze sklepy Easy Auchan

Poznaj nowe oblicze handlu tradycyjnego i odwiedź sklep przyszłości Auchan GO. Nowoczesny, bezobsługowy format sklepu jest otwarty 24/7. Zrobisz w nim zakupy kiedy tylko zechcesz. Format Auchan GO dopasowuje się do Twojego rytmu życia,a jego kompleksowa oferta, idealnie dopasowana do potrzeb współczesnego klienta. Maksimum wygody podczas codziennych zakupów – sprawdź jak wygląda automatyzacja procesu zakupowego i odkryj inteligentne rozwiązanie, przygotowane specjalnie dla Ciebie. Wybierz się na szybkie, sprawne i wygodne zakupy. bez względu na porę dnia i dzień tygodnia!

Odwiedź pierwszy sklep Auchan GO: Warszawa, Wola ul. Kasprzaka 29

Auchan Retail Polska tworzą ludzie zaangażowani w oferowanie najlepszych produktów w najlepszych cenach.