Aplikacja

Misja, wizja, wartości

Auchan Retail, zlokalizowany w 13 krajach, to pasjonaci w swoich zawodach, którzy w codziennej pracy tworzą sklepy pełne tego, czego potrzebują nasi klienci.

W 2025 roku chcemy przyczynić się do zmiany życia 8 miliardom ludzi na całym świecie. Aby zmienić życie naszych klientów, współpracowników oraz partnerów, promujemy wszystko to co dobre, zdrowe i lokalne. Angażujemy się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online. Działamy z pasją stawiając Człowieka w sercu naszych działań.

25

lat marki Auchan w Polsce

110

sklepów na terenie całego kraju

179 tyś

pracowników

95%

pracowników, którzy uczestniczą w programie akcjonariatu pracowniczego

Dane na 31.12.2020 r

Proponujemy naszym klientom starannie wyselekcjonowaną ofertę, zapewniając im produkty dobre, zdrowe i lokalne, jakościowe i poprawiające ich jakość życia.

Stawiamy innowacyjność i cyfryzację w sercu naszych wszystkich działań, aby stworzyć wyjątkową relację z klientem i tworzyć handel jutra.

Jutro staniemy na podium retail w każdym z naszym krajów, będąc przedsiębiorstwem skuteczniejszym, bardziej odpowiedzialnym i uznanym za najlepszego pracodawcę w branży.

Ekipa z pasją

Po 60 latach swojej działalności Auchan Retail jest obecny w 12 krajach w Europie, Azji oraz Afryce. Auchan Retail jest jednym z największych pracodawców na świecie, zatrudniając pond 345 tysięcy pracowników i jest jednym z niewielu firm, które oferują swoim pracownikom możliwość uczestniczenia w akcjonariacie pracowniczym.

Hipermarkety, Supermarkety, Moje Auchan oraz Zakupy Online.