Aplikacja

Odkurzacz automatyczny

Niewielki bohater AGD w twoim domu, wprost od Qilive! by Auchan

Odkurzacz robot Q.5147 od Qilive! by Auchan to wydajny, akumulatorowy i programowalny odkurzacz. Posiada filtr HEPA, który zatrzymuje roztocza oraz inne drobnoustroje: może usunąć aż do 99% kurzu i alergenów z Twojego domu. Robot posiada 12 czujników antykolizyjnych, dzięki czemu nie wpadnie na nic podczas odkurzania. Czas pracy na baterii wynosi 120 minut, co oznacza, że sprzątnie cały Twój dom. Maksymalna powierzchnia sprzątania to 140 m2, więc bez problemu odkurzy nawet duże salony. Po całym cyklu sprzątania wraca do stacji dokującej, gdzie czas ładowania może wynieść do 5 godzin.

Odkurzacz automatyczny

Czyste mieszkanie i więcej czasu dla Ciebie!

Robot odkurzający Qilive! by Auchan Q.5147 posiada aż 4 lata gwarancji. Pozwoli to na jego samodzielne sprzątanie domu, bez obawy o jego działanie. Automatycznie omiata ściany i narożniki, eliminując suchy brud i drobne cząsteczki kurzu. W twoim mieszkaniu, wreszcie będzie czysto i schludnie, dzięki odkurzaczowi Q.5147 od Qilive! by Auchan. Duża pojemność 0,6 l pozwoli na rzadkie opróżnianie pojemnika. Dzięki możliwości ustawienia wirtualnych ścian przy pomocy paska magnetycznego, będzie sprzątał tylko w tych miejscach, których sobie życzysz. Nie zwlekaj z zakupem, Produkty Gwiazdy by Auchan to limitowane czasowo oferty, które szybko znikają ze sklepowych półek.

Elegancki odkurzacz, który zawsze jest pod ręką

Elegancka biała obudowa odkurzacza i niewielkie wymiary (33x33x7,4 cm) Q.5147 od Qilive! by Auchan pozwoli mu sprzątnąć nawet pod kanapą na nóżkach. Jest przy tym cichy (maksymalna głośność 65 dB) więc nie powinien przeszkadzać twoim zwierzętom w czasie ich popołudniowej drzemki. W dodatku skutecznie zbierze ich sierść tak abyś mógł wrócić do czystego domu. Możesz zaprogramować cykl sprzątania lub puścić go zdalnie w każdym momencie. Pomoże przygotować Ci dom, na gości, którzy chcą wpaść do ciebie na popołudniową kawę.

Odkurzacz automatyczny

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 02.02.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 01.03.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.

Raty 0%