Aplikacja

Parasol Gardenstar - Twój nowy najlepszy kompan w ogrodzie!

Składany parasol ogrodowy Gardenstar to Twój nowy najlepszy kumpel, dzięki któremu słońce nie przypiecze twojej skóry, a deszcz nie przemoczy Cię do suchej nitki. A wszystko dzięki dużej średnicy 300 cm, która pozwala cieszyć się nim na tarasie, balkonie, a nawet w ogrodzie. Pokrycie poliestrowe ochroni naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Z kolei konstrukcja została wykonana z odpornego aluminium, wytrzyma postój nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. A rozkładania i składanie parasola będzie dziecinnie proste, za pomocą korbki umieszczonej na stelażu.

Składana konstrukcja - oszczędność miejsca na balkonie lub tarasie

Składany parasol jest dostępny w 4 ciekawych kolorach materiału: beżowym, grafitowym, czerwonym oraz miętowo-zielonym. Składana konstrukcja oraz wykorzystanie materiałów odpornych na wilgoć pozwolą na jego czyszczenie pod bieżącą wodą. Przydatne, jeżeli parasol przezimował w schowku i odrobinę się zakurzył. Solidna konstrukcja podstawy i możliwość obciążenia utrzyma parasol w miejscu, nawet podczas solidnego wiatru. Jest przy tym dosyć lekka — waży niewiele ponad 11 kg, więc łatwo będzie przestawić parasol. Po złożeniu zajmie niewiele miejsca, ułatwi to transport i przechowywanie.

Zabierz parasol Gardenstar ze sobą na majówkę!

Produkty Gwiazdy od Auchan to prawdziwe perełki wśród ofert sklepowych. Każdy produkt oznaczony tą nazwą to wyjątkowa okazja dla klientów, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze nie rezygnując z wyjątkowej jakości. To limitowane czasowo oferty, które pojawiają się w sklepach i internecie, i znikają równie szybko. Produkty Gwiazdy od Auchan to gwarancja nie tylko niskiej ceny, ale również niepowtarzalnego charakteru. Parasol idealnie sprawdzi się na majówkę nad wodą lub w ogródku, a na działce. Koniecznie sprawdź już dziś nasz duży rozkładany parasol Gardenstar.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 27.04.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 31.05.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.