Aplikacja

Komplet pościeli Actuel stworzony z najlepszych materiałów dla twojej wygody

Pościel Actuel od AuchanLab została stworzona z wyjątkowego materiału polycottonu czyli miksu bawełnianych i poliestrowych nici. Tak stworzone tekstylia oddychają i łączą najlepsze cechy obu materiałów, pozwalając na ogrzewanie w zimne noce oraz zapewniając odpowiedni przepływ powietrza nawet podczas upalnych letnich wieczorów. W dodatku, dzięki obecności naturalnych włókien bawełnianych, pościel nie ulega elektryzacji.

Stylowe i dostępne w dwóch rozmiarach - taki jest elegancki komplet od Actuel


Bez problemu wybierzesz swój ulubiony wzór z pościeli Actuel od AuchanLab. Przyjemne kwiatowe printy lub eleganckie motywy geometryczne sprawdzą się w każdej sypialni. Do kompletu dołączone są poszewki na dwie poduszki o wymiarach 70×80 cm, które w połączeniu z uniwersalnymi wymiarami tkaniny będą pasować do większości kołder.

Dostępne rozmiary kompletów:
220×200 cm
160×200 cm

Ekologia dzięki wybraniu najlepszych materiałów na rynku

Mieszanka bawełny i poliestru, znana jako polycotton, pozwala na pranie poszewek w niższych temperaturach, co przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej. Taka pościel Actuel od AuchanLab także schnie znacznie krócej w porównaniu z bawełnianymi odpowiednikami. Dodatkowym atutem jest zwiększona trwałość nadruku na materiale, dzięki zastosowaniu mieszanych włókien naturalnych i syntetycznych. Nie czekaj na to aż oferta przejdzie Ci obok nosa. Pościel Actuel od AuchanLab to Produkt Gwiazda, dostępny przez ograniczony czas i w atrakcyjnej ofercie.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 29.06.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 05.07.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.