Aplikacja

Dla Twojego dziecka szkoła to nie tylko lekcje. To miejsce, które każdego dnia pobudza jego wyobraźnię i rozwija zdolności.

Wspieraj je w podejmowaniu codziennych wyzwań i razem wybierzcie przybory szkolne, które będą odzwierciedlać styl oraz zainteresowania młodego ucznia. Wyprawka szkolna przygotowana razem z Auchan to coś więcej niż oferta, w której znajdziecie wszystkie potrzebne materiały szkolne
– to radość dla Twojego dziecka i komfort dla budżetu.

Twoja pociecha ma artystyczną duszę, którą uwielbia
wyrażać intensywnymi kolorami i odważnymi połączeniami?

Zeszyty szkolne oraz piórnik z kolekcji Live in Color pozwolą jej wyróżnić się w sali lekcyjnej. Feria barw, przeplatające się wzory i kształty oraz różnorodne faktury – tym charakteryzują się materiały szkolne z tej kolekcji Auchan. Taka wyprawka do szkoły to prawdziwe dzieło sztuki!

Przenosimy się w czasie do ery mezozoicznej,
kiedy na Ziemi rządziły dinozaury.

Oto akcesoria szkolne naprawdę wielkiej wagi – zeszyty, segregatory i kleje z kolekcji Dinosaur, przygotowanespecjalnie dla fanów tych niezwykłych gadów. Wybierz przybory do szkoły,
z którymi Twoje dziecko poczuje się jak nieustraszony odkrywca podczas jurajskiej przygody!

Miłośników konsoli w czasie godzin lekcyjnych wspierać
będą materiały szkolne z kolekcji Gaming.

Ta szkolna wyprawka może stać się wizytówką małego gracza i pomóc mu poznać w klasowej społeczności rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może breloczek w kształcie kontrolera zapewni mu dodatkowe punkty nie tylko w wirtualnym świecie?

Pomocnikiem każdego adepta sztuk magicznych jest czarny kot, dlatego
to właśnie on został bohaterem naszej zaczarowanej kolekcji Magical Cat.

Jeżeli Twoja latorośl najlepiej czuje się w świecie czarów, zaklęć i tajemniczych sztuczek te szkolne przybory powinny trafić do jej plecaka. Czy zatem nasz młody uczeń „miauby”
ochotę na odrobinę magii?

Artykuły do szkoły Happy Rainbow rozpromienią nawet najbardziej pochmurne momenty, które zdarzają się w klasowej ławce.

Teczki, długopisy czy gumki o wesołych wzorach i kolorach wprowadzą do uczniowskiej codzienności dawkę pozytywnych wibracji. Chodźmy razem na drugą stronę tęczy,
do krainy dziecięcej radości!

Przybory szkolne dla leworęcznych?
Jesteśmy po Twojej stronie!

Tani powrót do szkoły

Jeżeli Twoje dziecko jest leworęczne, zadbaj o to, aby miało możliwość komfortowego rozwoju i zdobywania wiedzy. Uzupełnij jego szkolną wyprawkę o długopisy, nożyczki oraz zeszyty dla leworęcznych, których będzie mogło używać swobodnie i naturalnie. Wszechstronna oferta Auchan pozwoli Wam wspólnie wybrać praktyczne i oryginalne artykuły szkolne dla osób leworęcznych.

Więcej naszych produktów i okazji cenowych można znaleźć w naszych mediach społecznościowych:

Wyprawka szkolna może być eko! Dbaj o środowisko z Auchan, wybierając plecaki jedno- i dwukomorowe wykonane w 80%z materiałów recyklingowych oraz z tkanin poliestrowych pochodzących w 100% z recyklingu! To dobry wybór dla Twojego dziecka i naszej planety!

Długopisy z recyklingu butelek

Kredki z drewna z drzew z kontrolowanych upraw

Flamastry z recyklingu butelek

Klej wyprodukowany bez użycia rozpuszczalnika

Plecak z recyklingu butelek

Ubrania do szkoły to również ważny element szkolnej wyprawki.
Dla Ciebie istotne jest, aby były funkcjonalne i trwałe, dla Twojego
dziecka – aby pasowały do jego stylu i sposobu spędzania czasu.

Różnorodna kolekcja ubrań dziecięcych Inextenso by Auchan zaspokoi potrzeby obu stron. Znajdziecie w niej również pomysły na strój na WF czy fartuszek na zajęcia plastyczne.
Już wkrótce jesień – dlatego do listy zakupów warto dodać też cieplejsze bluzy
czy nieprzemakalne buty.