Aplikacja

Administratorem danych osobowych jest spółka Auchan Polska sp. z o.o. (ul. Puławska 46, 05-500 Piaseczno). Twój adres e-mail będzie przetwarzany w celu wysyłki informacji o towarach i usługach oferowanych przez Auchan Polska sp. z o.o. Podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymywania informacji.

Aby zrezygnować z otrzymywania informacji, należy użyć linku „Rezygnuję” znajdującego się w stopce każdej wiadomości (rezygnacja nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki informacji dokonywanej przed rezygnacją).

Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących przetwarzania danych lub wnieść ww. żądania, możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych za pomocą adresu e-mail daneosobowe@auchan.pl.

Ponadto szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są w Regulaminie.