Aplikacja

Gotowanie nigdy nie było takie proste, jak z robotem planetarnym od Qilive by Auchan

Robot planetarny Q5101 to wyjątkowe urządzenie, które pozwoli przygotować niemal każdy posiłek w twojej kuchni. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wysokiej mocy (1000 W), pozwala mieszać, mielić, zagnieść, wymieszać a nawet ubić pianę z białek. W dodatku dzięki dołączonym akcesoriom, możemy zblendować ulubione owoce na smaczne smoothie. Jesteś fanem domowej kiełbasy, w zestawie znalazły się także tuleję do ich przygotowania samodzielnie. Ilość przepisów i dań, przygotowanych dzięki wielofunkcyjnym robocie Qilive by Auchan jest ograniczona tylko przez wyobraźnie.

Wszystko-potrafiący robot planetarny od Qilive by Auchan

Oprócz dobrego wyposażenie robota i wysokiej mocy, ważne jest także, aby posiadał odpowiednie końcówki i pojemną miskę. Ta ostatnia odznacza się rozmiarem, który pozwoli zmieścić aż do 5,2 l płynów lub masy. Bez problemu wymieszamy mięso, ciasto lub inne składniki za pomocą dołączonego haka, ubijaka, mieszadła. Jednak to nie wszystko, pojemność blender kielichowego to aż 1,5 l. Wykonany ze szkła kielich pozwoli na łatwe nalewanie przygotowanego smoothie, deseru a nawet lodów. I to wszystko z aż 3 letnią gwarancję od Qilive by Auchan.

Pyszne wypieki i ciasta, przygotowane w kilka minut, dzięki robotowi planetarnemu

Kompaktowe wymiary robota, pozwoliły na maksymalne ułatwienie wszystkich działań podczas gotowania. Ulubione przepisy stworzysz w kilka minut, a nowe, które wydawały się trudne, staną się proste i przyjemne.Jesteś fanem smacznych i domowych burgerów? Z robotem planetarnym Q5101 Qilive by Auchan, przygotujesz kluczowe składniki: ciasto na bułki, zmielisz mięso a nawet przygotujesz sos czy stworzysz wyśmienitego shake’a. Nie zwlekaj z zakupem, Produkty Gwiazdy by Auchan to limitowane czasowo oferty, które szybko znikają ze sklepowych półek.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 02.03.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 29.03.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.

Raty 0%