Aplikacja

Niezapomniane bezprzewodowe doświadczenie z Qilive

Niezwykła wolność słuchania czeka na Ciebie z bezprzewodowymi słuchawkami Qilive Q1332. Jako element oferty Produkty Gwiazdy Auchan, te słuchawki klasy TWS zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach muzyki. Nie czekaj! Oferta Produkty Gwiazdy Auchan jest dostępna przez ograniczony czas. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i usłysz jakość, jaką oferują słuchawki Qilive Q1332.

Poznaj Gwiazdę wśród słuchawek: Qilive Q1332 w Auchan


Wybierz między klasycznym czarnym a eleganckim białym, by idealnie dopasować słuchawki do swojego stylu. Unikalny wyświetlacz LED w etui ładującym nie tylko nadaje im nowoczesnego charakteru, ale także informuje Cię o dokładnym stopniu naładowania słuchawek. Dzięki temu nigdy nie zostaniesz zaskoczony niskim poziomem baterii. W dodatku odtworzysz na nich muzykę nieprzerwanie przez 5 godzin, a ładowanie w etui pozwoli na dodatkowe 12 godzin słuchania.

Pewność na lata - jakość wyrażona w wydłużonej gwarancji

Przy zakupie tych słuchawek otrzymujesz aż 3 lata gwarancji, co świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności. Nasze słuchawki marki własnej Qilive Q1332 zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Cenimy jakość i wiemy, jak ważne są dla Ciebie doskonałe doświadczenia dźwiękowe. Ich wygląd docenią zarówno fani klasycznego koloru elektroniki jak i nowocześni gadżeciarze, ponieważ słuchawki i etui są dostępne w czarnym jak i białym kolorze.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 31.08.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 27.09.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.