Aplikacja

Pasja i jakość

Niezależnie od tego, czy nasi handlowcy pracują z mięsem, rybami, wypiekają pieczywo czy doradzają w dziale RTV AGD – wszyscy oferują Ci najlepsze z posiadanych produktów oraz dzielą się umiejętnościami i radami.

Nasi handlowcy regularnie szkolą się, by pogłębić wiedzę o produkcie i móc udzielać coraz lepszych porad. To pasjonaci przekazujący znane sobie przepisy i sposoby, dzięki którym Twoje potrawy będą doskonale smakować. Naszymi priorytetami jest wysoki poziom obsługi, jakość i smak. Pragniemy spełnić wszystkie Twoje życzenia i oczekiwania. Pracujemy z zaufanymi hodowcami i rolnikami przestrzegając precyzyjnych specyfikacji oraz obowiązujących norm. Uprawa, hodowla i produkcja naszych produktów świeżych odbywają się z największym poszanowaniem środowiska, człowieka, jakości i smaku. Owoce, warzywa i ryby są dostarczane do sklepów 6 razy w tygodniu, dzięki czemu są zawsze świeże!

Potrafimy słuchać i pielęgnujemy tę umiejętność. Umiemy znaleźć najlepszą odpowiedź na Twoje potrzeby. Potrafimy rozszyfrować Twoje chęci i w ten sposób pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Po prostu oferujemy Ci to, co dla Ciebie najlepsze w odpowiednim momencie. Staramy się także umilić Ci chwile spędzone przy kasie. Zawsze znajdziesz uśmiech i miłe słowo.

W Auchan łączymy jakość z odpowiedzialnością, uczestniczymy w budowaniu zrównoważonego świata. Czuwamy nad tym, by codziennie proponować Ci produkty smaczne, zdrowe i przystępne cenowo, przestrzegając polityki jakości. Aby zapewnić najwyższą jakość, zdecydowaliśmy się produkować i wypiekać pieczywo bez konserwantów i barwników w naszych sklepach. Troszczymy się także o bezpieczeństwo żywności. Wszyscy nasi współpracownicy, którzy zajmują się świeżymi produktami przechodzą specjalne szkolenie. Ponadto regularnie zlecamy kontrolę przestrzegania naszych norm bezpieczeństwa.

Nasza obietnica: chcemy, by żyło Ci się lepiej na co dzień i proponujemy to, co najlepsze! Dotyczy to naszych produktów, szczególnie świeżych, oraz oferowanych usług.