Aplikacja

Walizka podróżna Airport Ring – z myślą o komfortowych wojażach!

Dzięki walizkom podróżnym Ring od Airport by Auchanlab masz świat na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wybrać któryś z trzech rozmiarów, spakować bagaż i ruszyć ku przygodzie.

Dostępne rozmiary walizek:
S – 40 x 55 x 20 cm
M – 44 x 68 x 28/31 cm
L – 49 x 77 x 32/35 cm

Nawet jeśli wybierzesz największy model, to nie martw się o transport. Każda z walizek została wyposażona w cztery kółka obracające się o 360°. Dzięki nim podróż nie sprawi większych trudności. Tym bardziej, że Ring od Airport by Auchanlab posiadają dwa górne uchwyty, w tym jeden rozkładany, aby zapewnić wygodę przenoszenia. Modele M i L wyposażone zostały dodatkowo w boczną rękojeść. Waga walizki uzależniona jest od jej rozmiaru. Największe modele mają 3,6 kg, natomiast mniejsze odpowiednio: 3,2 i 2,3 kg.

Nie tylko szykowne, ale i praktyczne

Każdy rozmiar Ring od Airport by Auchanlab dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, zielonym i srebrnym. Zastanawiasz się jednak, dlaczego walizki są praktyczne? Posiadają zamykane przegrody oraz elastyczne pasy wewnętrzne, które pozwalają na wygodne i efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Ponadto, z myślą o Twoim komforcie, walizki na kółkach Airport Ring wyposażono w zamknięcie typu „kissing zippers”. Chodzi o zamki błyskawiczne, które dzięki odpowiedniemu kształtowi można złączyć. Przeciwdziała to samoistnemu rozpinaniu się walizki oraz pozwala to na ewentualne spięcie zamków zabezpieczeniem.

Walizka Airport Ring – ruszaj już dziś!

Pakowanie się, jest niezbędnym, choć niekiedy nieprzyjemnym, elementem każdego wyjazdu. Dlatego zamiast tracić czas na szukanie odpowiedniej walizki, postaw na Ring od Airport by Auchanlab z czerwcowej oferty Produkty Gwiazdy od Auchan. Jest lekka, zwrotna i pojemna, więc nie stanie Ci na przeszkodzie przy eksplorowaniu świata!

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 01.06.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 30.06.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.