Aplikacja

Moc zabawy z samochodem od One Two Fun

Zdalnie Sterowana Terenówka Midnight Hunter od One Two Fun, to elektryczna zabawka idealna dla młodych fanów off-roadu. Dzięki łatwemu sterowaniu i możliwości jazdy w różnych warunkach, terenówka dostarcza wiele emocjonujących przeżyć. Sterowanie odbywa się poprzez dedykowanego kontrolera, co umożliwia pełną kontrolę nad ruchem samochodu. Terenówka jest wyposażona w wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą kabla USB, co pozwala na długie godziny zabawy. Dzieci mogą pokonywać różnego rodzaju przeszkody, organizować wyścigi i prezentować swoje umiejętności. Produkt marki One Two Fun dostępny jest w sklepach stacjonarnych oraz online w ramach oferty Produkty Gwiazdy sieci Auchan.

Prezent dla każdego małego fana motoryzacji

Terenówka może rozwijać prędkość do 7 km/h, co czyni jazdę bardziej dynamiczną i ekscytującą. Wbudowany akumulator i wyśmienite parametry techniczne, w połączeniu ze stylem i charakterystycznymi detalami nadającymi unikalnego stylu samochodowi, czynią z terenówki Midnight Hunter świetny wybór na prezent dla każdego małego fana motoryzacji. Produkt marki One Two Fun jest dostępny w sklepach stacjonarnych oraz online jako część oferty Produkty Gwiazdy Auchan. Samochód terenowy Midnight Hunter to świetny wybór na prezent dla każdego dziecka interesującego się motoryzacją.

Samochód do zadań specjalnych od One Two Fun

Midnight Hunter od One Two Fun posiada specjalny dedykowany kontroler do sterowania samochodem. Może on także wykonywać specjalne zadania dzięki wbudowanym gadżetom – wyrzutni kulek z przodu samochodu, wytwornicy dymu produkującej dym z jego tyłu. A w przypadku naprawdę trudnych misji, z jego wnętrza może wyjechać samochód specjalny. Tak wyposażona terenówka od One Two Fun zapewni niezapomniane godziny zabawy wśród najmłodszych. One Two Fun dba o bezpieczeństwo dzieci, dlatego terenówka i akcesoria są wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i spełniają najwyższe standardy jakości.

Oferta obowiązuje w Hipermarketach Auchan z wyjątkiem Hipermarketów: Racibórz, ul. Rybnicka 97; Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128.
Oferta ważna od 9.11.2023 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 30.12.2023 r. Wszystkie ceny są wyrażane w złotych i zawierają VAT.