Aplikacja

Stawiamy na jakość

Dotyczy to naszych produktów, szczególnie świeżych, oraz oferowanych usług. Nasza obietnica: chcemy, by żyło Ci się lepiej na co dzień i proponujemy to, co najlepsze!

Uprawa, hodowla i produkcja naszych produktów świeżych odbywają się z największym poszanowaniem środowiska, człowieka, jakości i smaku. Pracujemy z zaufanymi hodowcami i rolnikami przestrzegając precyzyjnych specyfikacji oraz obowiązujących norm. Owoce, warzywa i ryby są dostarczane do sklepów 6 razy w tygodniu, dzięki czemu są zawsze świeże!

Wszyscy nasi handlowcy uczestniczą w budowaniu zrównoważonego świata. W Auchan łączymy jakość z odpowiedzialnością. Wybieramy dla Ciebie produkty wytworzone z głębokim poszanowaniem środowiska, człowieka, smaku. Dajemy pierwszeństwo produktom regionalnym i z ekologicznymi certyfikatami. Aby zapewnić najwyższą jakość, zdecydowaliśmy się produkować i wypiekać pieczywo bez konserwantów i barwników w naszych sklepach. Troszczymy się także o bezpieczeństwo żywności. Wszyscy nasi współpracownicy, którzy zajmują się świeżymi produktami przechodzą specjalne szkolenie. Ponadto regularnie zlecamy kontrolę przestrzegania naszych norm bezpieczeństwa i

Oferujemy produkty odpowiadające Twoim potrzebom w dostępnych cenach.